ABD'de Her 4 Kişiden 1'inde Tablet Var

-

ABD'de Her 4 Kişiden 1'İnde Tablet Var

ABD'de Her 4 Kişiden 1'İnde Tablet Var

Internet & American Life isimli araştırma şirketi tarafından yapılan son araştırmalara göre ABD halkının %25’inin birer tablet e sahip oldukları açıklandı. Yani son bilgilere göre ABD’de yaşayan her dört kişiden biri tablet kullanıcısı. Bununla birlikte e-kitap okuyucu sahip kişi oranı ise .

Geçtiğimiz yıllarda e-kitap okuyucularının sayıları oldukça fazlaydı. Türkiye’de elektronik kitap hazırlama ve okuma alışkanlığı bulunmadığından ülkemizde hemen hemen yok denecek kazar az bir kitlenin kullandığı söz konusu cihazlar ABD’de uzun süredir kullanılıyor. Buna bağlı olarak belli bir kitle de mevcut. Ancak son araştırmalar o kitlenin tablete kaydığını ve tablet kullanıcılarının e-kitap okuyucularına göre daha fazla sayıya ulaştıklarını gösteriyor. Bir önceki yıla göre yaklaşık olarak ’luk bir azalma söz konusu e-kitap okuyucularında.

Görünen o ki tablet kullanıcılarının sayıları artmaya devam edecek ve e-kitap okuyucular gittikçe terk edilen eski bir mobil teknoloji ürünü olarak anılacaklar.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Amerika Birleşik DevletleriKitap
Görüş Bildir