Farklı Kaynaklardan 9 Ocak Pazartesi Günlük Burç Yorumları

 > -
4 dakikada okuyabilirsiniz

9 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

9 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 9 Ocak 2013 Günlük burç yorumu 21 Mart – 20 Nisan
Kartınız Erime… Bugün karşı cinsle olan iletişimizde her iki taraf da oldukça güçlü pozisyonda. Bu durumda zıt görüşleriniz oluşabilir. Biraz dinlemeyi de bilmelisiniz.

BOĞA BURCU 9 Ocak 2013 Günlük burç yorumu 21 Nisan – 21 Mayıs
Kartınız Bilgelik… İyi bir gözlemcisiniz ve tutuğunuzu koparıyorsunuz. İnce ve nazik oluşunuz sosyal çevrenizde beğenilmenize yol açıyor. Bugün çok büyük başarı sağlayacaksınız.

İKİZLER BURCU 9 Ocak 2013 Günlük burç yorumu 22 Mayis – 21 Haziran
Kartınız Kutsal Kadın… Bugün kendinizi ilgilendiren konuların haricinde hiç bir şeyle ilgilenmek istemiyorsunuz. Tartışmalara kulak tıkıyor, bildiğinizi yapıyorsunuz.

YENGEÇ BURCU 9 Ocak 2013 Günlük burç yorumu 22 Haziran – 23 Temmuz
Kartınız Anahtar… Bugün partneriniz tarafından kıskanılmak hoşunuza gidecek. Ancak hanenizle ilgili bazı olumsuzluklar oluşabilir. Kendinizi ailenize de odaklamalısınız.

ASLAN BURCU 9 Ocak 2013 Günlük burç yorumu 24 Temmuz – 21 Ağustos
Kartınız İmparator… Yeniliklere açık gibi davranıyor, oysa bir çok konuyu reddediyorsunuz. İş yaşamınızda ki bu tutumunuz üstlerinizin olumsuz anlamda dikkatini çekebilir.

BAŞAK BURCU 9 Ocak 2013 Günlük burç yorumu 22 Ağustos – 23 Eylül
Kartınız Örtünme… En az kendiniz kadar hareketli ve sempatik bir dost edineceksiniz. Ancak bazı sırlarınızı asla açmamalısınız. Onun bilgilerini mutlaka tam olarak almalısınız.

TERAZİ BURCU 9 Ocak 2013 Günlük burç yorumu 24 Eylül – 23 Ekim
Kartınız Ölçülülük… Dengenizle ilgili bazı sorunlar var. Stres yaptığınız bir gün olabilir. Mali sıkıntılarınız sebebi ile ailenizle aranızda problemler görünmekte. Toparlanmalısınız.

AKREP BURCU 9 Ocak 2013 Günlük burç yorumu 24 Ekim – 23 Kasım
Kartınız Kıyamet… Yeni tanışacağınız biri ile çok çabuk ilişki kurarak iyimser davranacaksınız ama mali yönünüzü asla fark ettirmemelisiniz. Sizden bazı beklentileri var.

YAY BURCU 9 Ocak 2013 Günlük burç yorumu 24 Kasım – 22 Aralık
Kartınız Değişim… Eğlence dünyasına daldınız. Her akşam uykusuz kalıyorsunuz. Bedensel gücünüz çökebilir. Bu kadar yorulmanız anlamsız. Alkol tüketimine dikkat.

OĞLAK BURCU 9 Ocak 2013 Günlük burç yorumu 23 Aralık – 20 Ocak
Kartınız Yargı… Resmi işleriniz bugün uzayabilir ve bu konuda çözüm arayışı içinde bulunabilirsiniz. Adil olan taraf sizsiniz. Alacak konularında pek şanslı bir gün sayılmıyor.

KOVA BURCU 9 Ocak 2013 Günlük burç yorumu 21 Ocak – 19 Şubat
Kartınız Delta… Sonsuza dek birlikteliğinizi korumak istiyor olabilirsiniz ama başkasının hayatına bloke koymamalısınız. Kendiniz özgür iseniz onu da özgür bırakmalısınız.

BALIK BURCU 9 Ocak 2013 Günlük burç yorumu 20 Şubat – 20 Mart
Kartınız Yıldız… Bugün başı dönen bir aşıksınız. Saygılı ve düşünceli haliniz ailenizi de bir araya getirebilir. Bekarlar için bugün evlilik söz konusu olabilir. Evliler huzursuz görünüyor.

Kaynak : http://www.habersok.com/burclar-9-ocak-2013-gunluk-burc-yorumlari/#ixzz2HR1JQCn1

Haberin Tamamı İçin:

9 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

KOÇ burcu 9 Ocak 2013 yorumu

Bugün daha çok dış ortamlarda bulunmayı tercih edebilirsiniz. Seyahat, eğitim, yabancı ortaklı işler, medya ve ticaret konularınız birkaç gün boyunca sizin için ön planda olabilir.

BOĞA burcu 9 Ocak 2013 yorumu

Ortaklaşa para konuları, banka ödemeleri veya vergi alanlarınız öne çıkmaya başlayacak. Grupsal işleriniz için yapacağınız ödemelerde bu aralar dalgın olabilirsiniz, aklınız biraz karışabilir.

İKİZLER burcu 9 Ocak 2013 yorumu

Özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz bu birkaç gün boyunca önem kazanmaya başlayabilir. Ortaklı işleriniz varsa gerçekçi adımlardan uzaklaşmadan, gerçekçi şekilde hareket etmeye çalışın.

YENGEÇ burcu 9 Ocak 2013 yorumu

Gün içinde yapmanız gereken günlük rutin işlerinize odaklanabilirsiniz. Sizden kaynaklı olmayan bazı beklenmedik plan değişiklikleri günlük programınızı hareketlendirebilir.

ASLAN burcu 9 Ocak 2013 yorumu

Aşk hayatınız ve eğlenceli işleriniz devreye girebilir. Varsa çocuklarınızın hayatına yönelik konular üzerine eğilebilirsiniz. Ortaklaşa para harcamalarında birtakım kafa dalgınlıkları oluşabilir.

BAŞAK burcu 9 Ocak 2013 yorumu

Bugün, evinize ve ailenize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. İşlerinizi evinizden organize edebilirsiniz. Özel hayatınızda bazı konularda kendinizi duygusal olarak kandırmamaya çalışın.

TERAZİ burcu 9 Ocak 2013 yorumu

Yakın çevrenizle olan iletişiminiz artmaya başlayacak. İş hayatınızda bazı karışıklıklar, ufak tefek dalgınlıklar altında olabilirsiniz. Fikirsel olarak bazı şeyleri abartmamaya çalışın.

AKREP burcu 9 Ocak 2013 yorumu

Bu birkaç gün, daha çok maddi konularınız öne çıkmaya başlayacak. Harcamalarınıza dikkat etmeye çalışın. İş hayatınıza kolay adapte olacaksınız. Yakında parasal konuşmalar olabilir.

YAY burcu 9 Ocak 2013 yorumu

Bugün, kendinizi rahat hissetmeye başlayacaksınız. Sizi heyecanlandıracak olaylar içinde insanlarla bir arada olabilirsiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insana karşı duygularınız yüksek olacak.

OĞLAK burcu 9 Ocak 2013 yorumu

Birkaç gün boyunca biraz isteksiz ve geri planda olabilirsiniz. Canınız önemli ve detay gerektiren işler içinde olmak istemeyebilir. Önemli işleriniz için kafanızda bir sürü ayrıntı var.

KOVA burcu 9 Ocak 2013 yorumu

Arkadaşlarınızla yapacağınız planlar devrede olabilir. Değişik ve farklı bir iletişimle, yeni iş bağlantıları oluşturmak açısından iyi bir gün. Bazı iş planlarınızda ertelenmeler oluşabilir.

BALIK burcu 9 Ocak 2013 yorumu

İş ve kariyer alanlarınız hız kazanmaya başlayacak. Ailevi konularda kendinizi huzurlu hissetmeniz, iş alanlarınıza olumlu yansıyabilir önemli işlerinizde kafa karışıklıklarına açık olun.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

BurçEvlilikGünlük Burç Yorumuİkizler BurcuTercihaşkastrolojiburçgünlük burç yorumlarıkoç burcuvergi
Görüş Bildir