9 Eylül 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

 > -
3 dakikada okuyabilirsiniz

9 Eylül 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

9 Eylül 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Sevgilinizden alacağınız bir haber ya da duyacağınız bir söze canınız sıkılabilir. Vermek istediğiniz kararları bir kaç haftaya yayarsanız sizin için daha sağlıklı olur. Maddi konularda çok tutumlu değilsiniz. Özellikle evinizle ilgili çok masraf yapıyorsunuz.

BOĞA

İkili ilişkinizde ana problem güvensizlik ve duygularınızı kontrol edememek. yoğun duygularınız, sevgilinizin özgürlüklerini kısıtlanmanızı gerektirmiyor. Güvensizliğinizin ondan kaynaklanmadığı savunmanız çok anlamlı değil. konuştuğunuz ve dertleştiğiniz insanlara biraz daha dikkat edin. Canınız sıkkın ve bunu paylaşmak istiyor olabilirsiniz.

İKİZLER

Uzun zamandır gündeminizde duran, ama yeni yeni şekillenmeye başlayan birtakım konular, önümüzdeki günler içinde iyice netleşebilir. Bununla ilgili yolculuklarınız olabilir. Bugün yatırım imkanlarını akıllıca değerlendirecek zihin gücüne sahipsiniz. Üçe beşe tamah etmektense büyük oynamak istiyorsunuz. Bugün karşınıza çıkacak bir fırsat var.

YENGEÇ

Aşk yaşantınızda bugün güzel gelişmeler olacak. Sevgilinizin size hazırladığı sürpriz, sizi çok mutlu edecek. Akşam saatlerinizi sevgilinizle geçireceksiniz. Harcamalarla dolu bir hafta sonundan sonrası bugün elinizden herhangi bir para çıkmayacak. Yakın gelecekte eğitiminizle ya da işinizle ilgili bir alana akacak büyük bir para var.

ASLAN

Birlikte olduğunuz kişinin geçmişte yapmış olduğu hataları sürekli yüzüne vurmayın. Sonuçta o insan gerçekten değişmiş olabilir. Ona bir şans tanımalısınız. Ev, aile ilişkilerinizde yaşantınızı sorgulayabileceğiniz bağımlılıklar söz konusu. Yanıtsızlığınızın umutsuzluğa dönüşmemesi için gösterdiğiniz çabaların paylaşılması, bugünlerde çok olası.

BAŞAK

Aşk hayatınızdaki karışıklık devam ediyor. Bugün de istediğiniz gelişmeler meydana gelmeyecek. Yatırım planlarınız oldukça olumlu. Yalnız bunları hayata geçirmede aceleci davranmamalısınız. Hiç beklemediğiniz birinden yatırım ortaklığı teklifi alabilir, planlarınızı değiştirmek isteyebilirsiniz.

TERAZİ

Maddi konularda bazı olayların gelişimi sizi pozitif etkileyecek.Duyarlı kişiliğiniz sayesinde sosyal çevrenizle sıkı bir iletişim halinde olacak ve bazı projelerin gerekleşmesi için caba harcayacaksınız. Olaylara yapıcı ve pozitif bakmanız hem kariyer hayatınızda hem de sosyal anlamda güçlenmenizi sağlayacak.

AKREP

Aşk yaşamınızda bir yenilik yapmadan istikrarınızı korumaya çalışmanız daha doğru olacaktır.Kendinizi bu kadar işinize kaptırmanız size maddi yönden kazançlar getiriyor fakat çevrenizden de gittikçe soyutlanmanıza neden oluyor. Başarınızı takdir edip sizden yeni projeler bekliyorlar. Bu projelere odaklanırken kendinize ve çevrenize de zaman ayırmalısınız

YAY

Almak istediğiniz kararlara odaklı bir gün geçireceksiniz. Bu süreçte ikili ilişkileriniz konusunda oldukça fazla sorun yaşayabileceksiniz .Çevrenizdeki insanların aldığınız kararlara müdahale etmesini istemediğiniz için fazla kontrollü davranışlar sergileyebilir ve soğuk bir tavır sergileyebilirsiniz.

OĞLAK

Maddi konularda bir karmaşa yaşama olasılığınız ön planda. Yoluna koymak istediğiniz bazı işleri yoluna koymak için fırsatlarla karşılaşacak ve bazı konularda çok hızlı ilerleyeceksiniz. Aşk konusunda kararsızlığınızı sabırsızlığınızla yan yana getirmemeye gayret gösterirseniz daha rahat sonuca ulaşacaksınız

KOVA

Kişisel acıdan çok duygusal ve romantik olabilir ve özel hayatınızdaki insandan beklentileriniz artarken son zamanlarda yaşanan kırgınlıkları arkada bırakmak ısteyen bir tavır sergileyebilirsiniz. Bu durum bütün gününüzü düşünce acısından kapsayacak. Yakın bir arkadaşınızdan beklemediğiniz bir mesaj alabilirsiniz.

BALIK

Gireceğiniz ortamda bir kişi ile diyalog kurmaktan kaçınmanız gerekecek. Keyfiniz kaçabilir dikkatli olun. Bu donem alıngan olmanızın yansıması bütün zamanınızı etkiliyor. Sizi tanıyan insanlarla vakit geçirmeye çalışın. Maddi acıdan aile çevrenizden alacağınız bir destek her şeyin iyiye gitmesini sağlayabilir. (Melekler Kahvesi Ekibi)

Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve tüm içerikler ancak ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Aşkaşkgünlük burç yorumları
Görüş Bildir