Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

3 Farklı Kaynaktan Günlük Burç Yorumları | 8 Kasım 2012

-

12 Ağustos Günlük Burç Yorumları

8 Kasım 2012 Burç Yorumları

8 Kasım 2012 Burç Yorumları

KOÇ BURCU 8 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 21 Mart – 20 Nisan )
Kartınız Kutsal Adam… Bugünkü kartınız eğer erkek iseniz paylaşımcı ve hoşgörülü olduğunuzu sunuyor. Eğer siz bayansanız gerçeklere yaklaşarak şansınızı deneyin.

BOĞA BURCU 8 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 21 Nisan – 21 Mayıs )
Kartınız Şeytan… Biraz kışkırtıcı biraz da nazlı oluşunuz karşı cinsi düşündürebilir. Bunun için ona olumsuz düşüncelerle yaklaşmanız yanlış olacaktır. Kendinizi sınayın.

İKİZLER BURCU 8 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 22 Mayis – 21 Haziran )
Kartınız Bilge… Yatırımcı yönünüz atağa kalkabilir ama müsrif denecek kadar harcamalarınız var. İşinizle ilgili projelerinizi genişletebilirsiniz. Bütçenizi sarsmadan ama…

YENGEÇ BURCU 8 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 22 Haziran – 23 Temmuz )
Kartınız Felaket… Bugün kartınızda olduğu gibi sıkıntılarla mücadele ettiğiniz görülüyor. Olumlu veya olumsuz duygu seli içinde kendinize günü zehir ediyor gibisiniz.

ASLAN BURCU 8 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 24 Temmuz – 21 Ağustos )
Kartınız Enerji… Her şeyin kendi istediğiniz doğrultuda olmasını beklemeniz çok yanlış. Enerjinizi sizin için gereksiz olan kişilere harcamamanızda fayda var.
BAŞAK BURCU 8 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 22 Ağustos – 23 Eylül )

Kartınız Ay… Sizler tam anlamı ile kariyer ve mevki sahibi olmaya tutkulusunuz. Sizler için bugün karar vermeniz için en olumlu günlerden biri olacak. Para konusunda plan yapın.

TERAZİ BURCU 8 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 24 Eylül – 23 Ekim )
Kartınız Yıkılan Kule… Duygusal bağlamda bugün gurur meselesi yaptığınız birçok ayrıntılar olabilir. Ancak dertleştiğiniz insanı doğru bulun ki sizi yanlış yönlendirmesin.

AKREP BURCU 8 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 24 Ekim – 23 Kasım )
Kartınız Aşk… Birlikte olduğunuz kişi hakkında söylenen sözlere hemen inanarak tavrınızı değiştiriyorsunuz. Öncelikle bazı konuları ona sorup öğrenmeniz başarı sağlayacak.

YAY BURCU 8 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 24 Kasım – 22 Aralık )
Kartınız Gereklilik… Bugün sizler için gerekli olan şey ekip çalışmalarını tercih etmek ve kendinizi rekabetin içine atmak. Ancak yanılabileceğiniz o kadar çok şey var ki, unutmayın.

OĞLAK BURCU 8 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 23 Aralık – 20 Ocak )
Kartınız Seçim… Bugün kartınızdan da belli olduğu gibi iki konu arasında seçiminizi yapmalısınız. Özgürlüğünüze düşkünsünüz, diğer yandan aşk hayatınızda titizsiniz.

KOVA BURCU 8 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 21 Ocak – 19 Şubat )
Kartınız Kader Çarkı… Her alanda işinize aktiflik kazandırmak için çabalıyorsunuz. Bugün ince ayrıntılara düşkünlüğünüz bir takım işlerinizi ağırlaştırabilir. Yardım almalısınız.

BALIK BURCU 8 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 20 Şubat – 20 Mart )
Kartınız Günaha Çağrı… Her şeyin yeri ve zamanı var. Sizler bunu en iyi bilenlerdensiniz ancak çok fazla eğlence ve gezi planı yapmanız dolayısı ile dedikodularınız var.

Haberin Tamamı İçin:

8 Kasım 2012 Günlük Burç Yorumları

8 Kasım 2012 Günlük Burç Yorumları

8 Kasım 2012 Koç Burcu Yorumu

Herhangi bir önemli işiniz yüzünden sevdiğinizi görememe tehlikesi varsa yapacağınız en iyi şey, işinizi erteleyip, zamanınızın çoğunu ona ayırmanızdır. Siz bir kadın koçsanız, bugün, birlikte olduğunuz erkekten, sevgilinizden ya da evliyseniz eşinizden bir hediye almanız olasıdır. Hangi cinsiyette olursanız olun, maddi konulardaki beklentilerinizin sizi hayal kırıklığına uğratması olasıdır. Bu durumu fazla dert etmeniz gerekmez çünkü önümüzdeki günlerde durum değişecektir.

8 Kasım 2012 Boğa Burcu Yorumu

Duygusal ilişkileriniz sizi üzecek gelişmelere açıktır. Siz bir kadınsanız birlikte olduğunuz erkeğin anlayışsız tutumları yüzünden üzülebilir, hatta ondan soğuyabilirsiniz. Siz bir erkekseniz bir kadınla ilgili ümitleriniz kırılabilir. Hangi cinsiyetten olursanız olun, çevrenizdeki, sizinle hiç ilgisi olmayan bir olumsuzluğun sizi de etkilemesi mümkündür.

8 Kasım 2012 İkizler Burcu Yorumu

Hemen olayları olumsuz olarak nitelendirmeyin ancak bugün herşeyi abartma eğilimindesiniz. Hangi cinsiyette olursanız olun erkeklerle iyi geçinmenizin zor olduğu bir gündesiniz. Ailenizde büyük bir sevinç yaşanması olasıdır. Meydana gelebilecek gelişmeler sizi fazlasıyla mutlu edip, büyük hayaller kurmanıza sebep olabilir. Ancak, elde edebileceğiniz şeyler, düşündüklerinizden daha ufak olabilirler.

8 Kasım 2012 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün birden fazla işi aynı anda yapmak zorunda kalmanız olasıdır. Uzun süredir beklettiğiniz bazı planlarınızı yürürlüğe koyabilir, isteklerinizi elde etmek için harekete geçebilirsiniz. Aileniz ya da diğer sevdiğiniz kimseler için bazı fedakarlıkları göze almanız olasıdır. Bunu yaptığınız takdirde fedakarlıklarınızın boşa gitmediğini de göreceksiniz. Eşinizin veya sevgilinizin bazı tutumları sizi son derece duygulandırabilir.

8 Kasım 2012 Aslan Burcu Yorumu

Önemli konularda kararlar verebilir, eviniz için gereken çalışmaları yapabilir veya yorucu gezilere çıkabilirsiniz. Bugün yapacağınız bazı şeylerle ailenizi sevindirmeniz olasıdır. Onların mutlu olması için bazı isteklerinizi ertelemeniz veya vazgeçmeniz de olasıdır. Evliyseniz eşiniz beklenmedik bir davranışı sizi son derece mutlu edebilir. Cinsel olarak da son derece aktif bir dönemde olduğunuz söylenebilir.

8 Kasım 2012 Başak Burcu Yorumu

Çevrenizdeki kimselerin size karşı olan tutumlarını gözden geçirmeniz ve onlar hakkında yeni değerlendirmeler yapmanız gerekiyor. Bugün kalabalık bir ortamda, mesela bir eğlence yerinde bulunabilirsiniz.. Duygusal ilişkileriniz için de şanslı bir gündesiniz. Şayet duygusal ilişkilerinizde bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişki gerçekleştirebilirsiniz. Birlikte olduğunuz kimseye karşı açık davranışlar sergilemeye ve şüphe uyandırıcı şeylerden kaçınmaya çalışmalısınız.

8 Kasım 2012 Terazi Burcu Yorumu

Bazı konularda yanlış düşünceler içinde olabilirsiniz. Özellikle sevdiğiniz ve sizi seven kimseleri hatalı yargılamanız olasıdır. Aşk hayatınız da yeni gelişmelere açıktır. Süregelen bir ilişkinizi en olumlu şekle sokabilir ya da yeni bir arkadaşlık başlatabilirsiniz. İleriye yönelik olumlu kararlar vermeniz ve karşı cinsle çok iyi anlaşmanız kesindir. Alışveriş yaparken biraz daha cömert davranabilirsiniz. Sağlığınızda önemli bir değişiklik yok.

8 Kasım 2012 Akrep Burcu Yorumu

Oldukça karışık bir psikolojik yapıya giriyorsunuz fakat diğer etkenler sizin lehinize olduğu için bugün şanslı bir gününüzdesiniz. Çok hoşunuza gidecek olan bir zafer kazanmanız olasıdır. Şu aralar olayların üzerine doğrudan giderseniz herşeyi daha çok çıkmaza sokarsınız. Bazı şeyleri yeniden değerlendirdiğiniz takdirde bir çok şeyin daha rahat hale gireceğini göreceksiniz. Bazı dostlarınız size, fazla önem vermediğiniz için aklınızdan çıkmış olan şeyler hakkında uyarabilirler.

8 Kasım 2012 Yay Burcu Yorumu

Değişik yaklaşımlarınızla özellikle iş yerinde üstlerinizin dikkatini çekip onların takdirlerini kazanabilirsiniz. İnsanların söz ve vaadlerine inanarak pasif kalmamanız ve derhal harekete geçmeniz gerekmektedir. Düşünceleriniz bir hayli özgün durumda. Bunları iş hayatınızda da uygulamaya koymalısınız. Bugün ayrıca cinsel açıdan güçlüsünüz. Karşı cinsin beğenisini kazanıyorsunuz ve istediğiniz ilişki ister duygusal, ister cinsel bir macera olsun, onu gerçekleştirebilirsiniz.

8 Kasım 2012 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün istemediğiniz bir işi kabul etmek zorunda kalabilirsiniz. Sizi aramasını hiç beklemediğiniz, karşı cinsten biri arayabilir. Gerçekçi olmayan bahanelerden uzak durmalısınız. İleriye yönelik olumlu kararlar alarak yeni çıkış yolları bulabileceksiniz. Bazı yalanlarla karşılaşmanız olasıdır. Nicelik olarak değilse bile nitelik olarak güçlüsünüz. Kazanan taraf siz olacaksınız.

8 Kasım 2012 Kova Burcu Yorumu

Bugün oldukça yoğun aktiviteler içinde olmanız ve bazı şeylerin düzenlenmesini üstlenmeniz mümkündür. Kendinizle ilgili şeyleri düşünebilecek zaman bulabilmeniz ya da özel şeyler yapabilmeniz zordur. Eşiniz veya sevgilinizin yaklaşımları sizi moral olarak çok güçlendirebilir. Maddi konularda şanslısınız. Yatırım yapmak için uygun bir gününüzde olabilirsiniz. Bir toplantıda ya da bir eğlencede bulunmanız olasıdır.

8 Kasım 2012 Balık Burcu Yorumu

Akşam saatlerinde neşeli bir ortamda bulunmanız, dostlarınız veya ailenizle birlikte eğlenmeniz veya birşeyi kutlamanız ya da paylaşmanız ihtimali çok yüksek. Beklemediğiniz yerden bir para alabilirsiniz. Böylece arkadaşlarınızdan aldığınız borçlarınızı da kapatabilirsiniz. Sevdiğinizle uzun bir yola çıkabilirsiniz. Sevdiğinizle uyum içinde olacak ve birlikte hoş vakit geçireceksiniz. Sevdiğiniz yoksa deneyimli zeki biri sizi etkileyecek.

Haberin Tamamı İçin:

Astroloji Yasemin Boran Başak Burcu 8 Kasım 2012 Günlük Burç Yorumu!

Astroloji Yasemin Boran Başak Burcu 8 Kasım 2012 Günlük Burç Yorumu!

8 Kasım 2012 Başak Burcu Yorumu

Bu sabah huzursuzluk duygusuyla uyanmış olabilirsiniz. Bilinçaltınızın derinliklerinden yükselen arzular rüya aracılığı ile ortaya çıkabilir ve görmüş olduğunuz rüyaların etkisi ile güne başlayabilirsiniz.
Çocukluk günleriniz ve anneniz ile ilgili anılar, düşüncelerinizin derinleşmesine neden olacak. Bu arada yapmanız gereken işler aksayabilir ve belirli bir konuya odaklanmanız zor olabilir. Bugün iletişim araçları ve haberleşmeler ile ilgili bazı karışıklıklar olabilir. Dikkatinizi tek bir konuya odaklayın ve sabırlı olun.

8 Kasım 2012 Boğa Burcu Yorumu

Yoğun duygular içine girebilir ve istekleriniz ile bağlantılı rüyalar görebilirsiniz. Sabahın erken saatlerinde gördüğünüz rüyanın etkisi ile güne başlamanız mümkün.
Sezgilerinize güvenin ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştirin. Geçmişte yaşadığınız olayları ve çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz. Ancak geçmişin derinliklerinde takılı kalmak yerine geleceğe yönelik isteklerinizi belirlemek için gayret göstermelisiniz. Meydana gelen olaylar, bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor olabilir.

8 Kasım 2012 Akrep Burcu Yorumu

Yeni bir aşkın sinyalleri var Kişiliklerinizin uyuştuğunu biliyor fakat koşulların hazır olmadığını düşünüyorsunuz Bu kadar cesaretsiz olmayın ilk adımı atın gerisi kendiliğinden gelecek Beraber çalıştığınız bir insanla birbirinize üstünlük kurma yarışına girmeniz gerekebilir Size yönelik yanlış yargıların çoğu sizi yeterince tanımamalarından kaynaklanıyor Kendinizi daha iyi ifade edin Maddi bir sıkıntınız bulunmuyor Hesabınızı bilerek buna izin vermiyorsunuz Soğuk havalarda dışarı çıkarken dikkatli olun.
Oldukça karışık bir psikolojik yapıya giriyorsunuz fakat diğer etkenler sizin lehinize olduğu için bugün şanslı bir gününüzdesiniz. Çok hoşunuza gidecek olan bir zafer kazanmanız olasıdır. Şu aralar olayların üzerine doğrudan giderseniz herşeyi daha çok çıkmaza sokarsınız. Bazı şeyleri yeniden değerlendirdiğiniz takdirde bir çok şeyin daha rahat hale gireceğini göreceksiniz. Bazı dostlarınız size, fazla önem vermediğiniz için aklınızdan çıkmış olan şeyler hakkında uyarabilirler.

8 Kasım Aslan Burcu Yorumu

Kendinizi özgür ve yaratıcı hissedeceğiniz için mutlu olacaksınız. Ortaya koyamadığınız fikirlerinizi rahat bir biçimde anlatabilirsiniz ve hatta kendiniz bile kendinize şaşırabilirsiniz.
Eski projeleriniz tekrar gündeme gelecek. Daha önce sorun olarak gördüğünüz konuları artık çözebilirsiniz. Dostlarınız ve arkadaşlarınız sizi destekleyecek ve iletişim trafiğiniz giderek hareketlenecek. Bu arada ufak aksaklıklar olabilir ve bazı gecikmeler ortaya çıkabilir. Sabırlı olursanız, karışıklıklar kendiliğinden çözülecek.

8 Kasım 2012 İkizler Burcu Yorumu

Hemen olayları olumsuz olarak nitelendirmeyin ancak bugün herşeyi abartma eğilimindesiniz. Hangi cinsiyette olursanız olun erkeklerle iyi geçinmenizin zor olduğu bir gündesiniz. Ailenizde büyük bir sevinç yaşanması olasıdır. Meydana gelebilecek gelişmeler sizi fazlasıyla mutlu edip, büyük hayaller kurmanıza sebep olabilir. Ancak, elde edebileceğiniz şeyler, düşündüklerinizden daha ufak olabilirler.
Gönül işlerinizi arap saçına çevirmek için fırsat kollayan biri var onun kıskançlığından kendinizi koruyun Sırlarınızı daha iyi muhafaza edin İşinizi giderek daha çok seviyorsunuz Başlangıçta gözünüz hep dışarıdaydı şimdi bir yere kıpırdamaya niyetiniz yok Ekonomik yönden sıkıntı içindesiniz Daha düşünceli harcamalarla birçok şeyi yoluna koymanız mümkün Bazı durumlarda aşırı hiddetleniyor ve baş ağrısı çekebiliyorsunuz Kontrollü olmaya çalışın.

8 Kasım 2012 Yay Burcu Yorumu

İlişkinizdeki küçük pürüzlerin üzerine gitmiyor bunları zamana bırakıyorsunuz İşte yaşadığınız bir gerilim kafanızı fazlasıyla meşgul ediyor Bu gerilimi çözene kadar iş dışındaki huzursuzluğunuz da sürecek gibi Bugün iş arkadaşlarınızdan biriyle bu konu üzerine konuşma fırsatınız olacak Plansız harcamalarla yüz yüze gelebilir endişelenebilirsiniz Yoğun bir temponun içinde olmak kendinize bakmamanız için hiç de yeterli gerekçe değil Ne uykunuza ne de beslenmenize özen gösteriyorsunuz .
Değişik yaklaşımlarınızla özellikle iş yerinde üstlerinizin dikkatini çekip onların takdirlerini kazanabilirsiniz. İnsanların söz ve vaadlerine inanarak pasif kalmamanız ve derhal harekete geçmeniz gerekmektedir. Düşünceleriniz bir hayli özgün durumda. Bunları iş hayatınızda da uygulamaya koymalısınız. Bugün ayrıca cinsel açıdan güçlüsünüz. Karşı cinsin beğenisini kazanıyorsunuz ve istediğiniz ilişki ister duygusal, ister cinsel bir macera olsun, onu gerçekleştirebilirsiniz.

8 Kasım 2012 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün istemediğiniz bir işi kabul etmek zorunda kalabilirsiniz. Sizi aramasını hiç beklemediğiniz, karşı cinsten biri arayabilir. Gerçekçi olmayan bahanelerden uzak durmalısınız. İleriye yönelik olumlu kararlar alarak yeni çıkış yolları bulabileceksiniz. Bazı yalanlarla karşılaşmanız olasıdır. Nicelik olarak değilse bile nitelik olarak güçlüsünüz. Kazanan taraf siz olacaksınız.
Sevgilinizle ilişkinizi yeniden gözden geçirmeli ve onunla daha çok vakit geçirmelisiniz Ona sadık kalın! Bugün iş yerinde sinirlerinize hakim olun ve kendinizi kontrol altına almaya çalışın Yoksa bugün hiç olmadık yere arkadaşlarınızın kalbini kırabilirsiniz Para konusundaki sıkıntılarınızı yakın çevrenizdeki dostlarınızla paylaşıp onlardan yardım almaya çalışın Her ne kadar enerjiniz yerinde olsa da hava değişimlerine karşı dikkatli olmanızda fayda var.

8 Kasım 2012 Kova Burcu Yorumu

Bugün oldukça yoğun aktiviteler içinde olmanız ve bazı şeylerin düzenlenmesini üstlenmeniz mümkündür. Kendinizle ilgili şeyleri düşünebilecek zaman bulabilmeniz ya da özel şeyler yapabilmeniz zordur. Eşiniz veya sevgilinizin yaklaşımları sizi moral olarak çok güçlendirebilir. Maddi konularda şanslısınız. Yatırım yapmak için uygun bir gününüzde olabilirsiniz. Bir toplantıda ya da bir eğlencede bulunmanız olasıdır.
Mutlu olmak herkesin olduğu gibi sizin de hakkınız bu mutluluğu duygusal alışkanlıklarınızı değiştirerek elde edebilirsiniz İş yerinde uygulanacağı söylenen bir değişiklik sizi bu kadar ürkütmesin Onaylamadığınız bu konunun sonuçlarından en çok yarar görecek olan siz olacaksınızMaddi konulardaki iyimserliğiniz harcamalarınızda aşırıya kaçmanıza yol açabilir Görme bozukluğunuzun nedeni göz yorgunluğuysa sadece dinlenmeye ihtiyacınız var!

8 Kasım 2012 Terazi Burcu Yorumu

Sevgilinize karşı tepkili yaklaşmanız onun kalbini kırmanıza neden olabilir Eğer yalnızsanız bugün sizi oldukça etkileyebilecek biriyle tanışmanız mümkün İş ortamında bazı konularda haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsunuz Adalet duygunuz ön plana çıkacak Bazı yanlış anlaşmalar yüzünden yatırımlarınızın yönünü değiştirebilir bambaşka sonuçlarla karşılaşabilirsiniz Zinde olmaya ve güç toplamaya ihtiyacınız var Açık havada yapacağınız yürüyüşler size iyi gelecek.
Bazı konularda yanlış düşünceler içinde olabilirsiniz. Özellikle sevdiğiniz ve sizi seven kimseleri hatalı yargılamanız olasıdır. Aşk hayatınız da yeni gelişmelere açıktır. Süregelen bir ilişkinizi en olumlu şekle sokabilir ya da yeni bir arkadaşlık başlatabilirsiniz. İleriye yönelik olumlu kararlar vermeniz ve karşı cinsle çok iyi anlaşmanız kesindir. Alışveriş yaparken biraz daha cömert davranabilirsiniz. Sağlığınızda önemli bir değişiklik yok.

8 Kasım 2012 Yengeç Burcu Yorumu

Bilinçaltına ittiğiniz ne varsa rüyalarınızda ortaya çıkıyor. Özellikle bugün özgürlükle bağlantılı rüyalar görerek uyanabilirsiniz.
Gördüğünüz rüyanın etkisiyle keyifli ve mutlu hissederek güne başlayacaksınız. İsteklerinizi gerçekleştireceğinize dair inancınız giderek yükseliyor. Baskı yaratan durumlar şimdi sizin için fırsata dönüşüyor. Bu akşam eğlenceli organizasyonlara katılabilir, hayal gücünüzü yükselten filmler izleyebilirsiniz. Anneniz ve eviniz ile ilgilenebilir, çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz.

8 Kasım 2012 Yay Burcu Yorumu

Arkadaşlarınızla ilgili duygularınız değişebilir. Çevrenizi değiştirmek, daha büyük cemiyetler içinde bulunmak istediğiniz bir dönem.
Fakat hayal gücünüzü yapıcı ve yaratıcı yönde kullanmak için gayret gösterin. Bugün karşılaştığınız bazı olaylara duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Çocukluk arkadaşınız ile karşılaşmanız mümkün. Veya uzun zamandır görmediğiniz eski dostlarınız ile karşılaşabilir, heyecanlı ve duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Endişelerinizi yakınlarınıza yansıtmayın ve duyduğunuz haberlerin doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin.

8 Kasım 2012 Balık Burcu Yorumu

Bu sabah gördüğünüz ilginç rüyaların heyecanıyla uyanabilirsiniz. Yatağınızdan hemen kalkmak istemeyebilir ve yaşadığınız halin keyfini çıkarmak isteyebilirsiniz.
Fakat yapmanız gereken pek çok işiniz olduğu için fazla oyalanmazsanız iyi olur. Pek çok işi aynı anda yapmak zorunda kalabilir ve kafanız karışabilir. Özellikle verdiğiniz sözleri yerine getirmenizin zor olduğu bir dönem ve gecikmeler yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Faturalar ve evraklar ile ilgili bazı karışıklıklar çıkabilir. Dikkat gerektiren konulara yönelik çalışmalar yaparken tedbirli olmanız gereken bir gün…

Haberin Tamamı İçin:

08 Kasım 2012 Günlük Burç Yorumları

08 Kasım 2012 Günlük Burç Yorumları

KOÇ burcu 8 Kasım 2012 yorumu

Bugün gerilemeye başlayan Merkür sizin medya, hukuk, eğitim, seyahat alanlarınızı etkileyecek. Bu alandaki önemli işleriniz için 14 Kasım'a kadar harekete geçmemelisiniz. Kafa dalgınlıkları yaşayabilirsiniz.

BOĞA burcu 8 Kasım 2012 yorumu

Sizin ortaklaşa para alanlarınızda gerileyecek olan Merkür, hem bu alanlarda hem de aşk hayatınızda birtakım yanlış kararları ve zorlanmaları hayatınıza taşıyabilir. Bu tarih içerisinde imza atmayın.

İKİZLER burcu 8 Kasım 2012 yorumu

Merkür, ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklı işler alanlarınızda gerilemeye başlıyor. Gerek kendi hayatınız, gerekse aile hayatınızda çeşitli yanlış anlaşılmalar, alınganlıklar ve karışıklıklar ortaya çıkabilir.

YENGEÇ burcu 8 Kasım 2012 yorumu

Merkür gerilerken, önemli anlaşmalardan ve imzalardan uzak durmak gerekir. Sizin de iş alanlarınızda gerileyeceği için, bu tarih sonrası yeni bir iş başvurusunda bulunmayın, işe başlamayın ve imza atmayın.

ASLAN burcu 8 Kasım 2012 yorumu

Aşk, eğlence ve çocuk hayatınızda gerilemeye başlayacak olan Merkür, bu alanlarda yanlış anlaşılmaları ve sorunları hayatınıza taşıyabilir. 14 Kasım'a kadar eski ilişkileriniz ve flörtleriniz yeniden devreye girebilir.

BAŞAK burcu 8 Kasım 2012 yorumu

Ev ve aile evinizde gerileyen Merkür, bu alanlarda yanlış anlaşılmaları ve karışıklıkları hayatınıza taşıyabilir. Evinizle ilgili önemli karar ve başlangıçlardan, satış ve alımdan 14 Kasım'a kadar kaçınmalısınız.

TERAZİ burcu 8 Kasım 2012 yorumu

Gerileyen Merkür, sizin iletişim alanlarınızı etkiliyor olacak. Bu dönem anlaşmalarınızdaki şartları iyice gözden geçirin. Reklam, satış, pazarlama ve iletişime dayalı işlerinizde başlangıçlardan kaçının.

AKREP burcu 8 Kasım 2012 yorumu

Para evinizde gerileyen Merkür nedeniyle, 7 Kasım'a kadar önemli ticari anlaşmalarınızı yapmaya özen gösterin. 14 Kasım'a kadar özellikle parasal konularda anlaşmalarınızda çok dikkatli olmanız gerekecek.

YAY burcu 8 Kasım 2012 yorumu

Merkür, kendinizi yanlış ifade etmenize veya planlarınızda bazı aksaklıklara neden olabilir. İş ve aile alanlarınıza da dikkat etmeniz gerekecek. Düşünmeden konuşmamaya özen gösterin, dalgın olacaksınız.

OĞLAK burcu 8 Kasım 2012 yorumu

Merkür, sizin kadersel alanınızda gerilemeye başlayacak. O yüzden önemli anlaşmalarınız ve görüşmeleriniz varsa 14 Kasım'a kadar yapmamaya özen gösterin. İmza atmayın ve yeni bir işe başlamayın.kadinca.net

KOVA burcu 8 Kasım 2012 yorumu

Bugün Merkür'ün gerilemesiyle beraber, arkadaşlarınızla olan iletişiminize dikkat etmelisiniz. Yanlış anlaşılmalar gündeme gelebilir. Eskiden sevdiğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelme ihtimaliniz var.

BALIK burcu 8 Kasım 2012 yorumu

Merkür, iş ve kariyer alanlarınızda geriliyor. Bugün ve sonrasında, üsleriniz ve patronlarınızla olan iletişiminizde aksilikler, sorunlar ve yanlış anlaşılmalar oluşabilir. İş alanlarınızda önemli kararlardan kaçının.

*Hande Kazanova

Astroloji Uzmanı*

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AşkBurçEvlilikGünlük Burç Yorumuİkizler BurcuTercihaşkastrolojiburçgünlük burç yorumlarıkoç burcu
Görüş Bildir