Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

8 Basit Adımda Dünyayı Kurtaralım mı?

 > 
248PAYLAŞIM

Dünyanın daha sağlıklı, adil, ekolojik (biyolojik veya organik, aynı şey) ve sürdürülebilir gıda tüketebilmesi için gönüllü ve bağışçı desteğiyle uğraşan, didinen bir sivil toplum örgütü olan Buğday Ekolojik Yaşam Kapısı'dan, ekolojiye karşı olan sorumluluklarımızı bir kez daha gösteren 8 muhteşem infografik yayınlandı! 

Bize de, sizlere iletmek düştü..

Kaynak: https://www.facebook.com/media/set/?set=...

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ohyes

ne anlar lan bu koyun millet bunlardan, yakında otlayacak arazi bulamayacak ama mal mal, bön bön medya esiri olmaya devam edecekler.

Gizli Kullanıcı

Bu tür fikir akımlarının mutlaka devletler tarafından destek görmesi gerekir. İnsanların birey olarak hareket etmesi tabiki güzel bir olay ama çabuk sonuç alabilmemiz ve eko ruhunu ayakta tutabilmemiz için tüm otoriteler, özel kuruluşlar, elbette bizler vs vs küresel anlamda sistematik çalışmalıyız... deeeerrrmişim! İnsanoğlunun işlediği her suçun cezasını çocukları çekecek, üreyin amk, skip atın yerküreyi. Ben çocuk fln yapmıcam zaten, şunun şurasındada 30 sene daha yaşarım, ne haliniz varsa görün

jackjagger

ben böyle yapsam ne olacak deme. çünkü ben böyle yapsam ne olacak diyen o kadar çok insan var ki. insan sosyopsikolojik olarak azınlık içinde kalmaktan rahatsız olur. daha fazla insanın içinde yanlış şeyler yapılsa da doğru olduğu düşünülür ya da yanlış oluşu göz ardı edilir. kendini bu bohemden kurtar önce. bak ben yapıyorum böyle, editör de paylaştıysa yapıyordur, sen de yap. 3 az değil, 3 kişinin bir yıl içinde kullanacağı gereksiz pet şişe karton bardak bile kaç ağacın yok oluşu demek. sadece kendini iyi hissetmek için yap. bir kişi de senden görür özenir belki. ben yapsam ne olacakçılara ilham olursun.

Gizli Kullanıcı

Bu dediklerini 20 yıl önce uygulasaydık, kurtulma şansımız olabilirdi. Ama artık çok geç. Eriyen buzullarla birlikte, her yer Venedik, Amsterdam olacak. :) Birisi Kyoto Protokolü'nü anlatsa birisi keşke. Neyse, insanlar iki şeyi bilmeli. Artık geri dönüş yok, ve insanlar su altında nefes alamaz.

therewasauser

şimdiden sonra mı :D de gidin

Görüş Bildir