Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

7 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

7 Şubat Perşembe Günü Burç Yorumları!

7 Şubat Perşembe Günü Burç Yorumları!

KOÇ

Önümüzdeki günlerde karşınıza çıkacak bir gelişme kariyeriniz için önemli bir adımın başlangıcı olabilir. Bu durum ciddi gelişmelere neden olabilir Bu iiş hayatında size yeni teklifler getirebilir. duygusal acıdan ise yaşanan sürec bir süre sonra hayatınızda netleşmelere dönüşmeliymiş gibi görünüyor.

BOĞA

Sosyal ilişkilerinizin güçleneceği bugün, yakın çevrenizle birlikte olmak isteyebilirsiniz. Onlarla birlikte iken geçmişin sorunlarını deşmek yerine daha güzel şeylerden bahsederek iyi bir gün geçirebilirsiniz. Ailenizden bu aralar uzakta kalmak sizi mutsuz etmiş durumda.

İKİZLER

Hafta sonunda gerçekleşecek bir olayın sonucu hakkındaki tahminleriniz tutacak. Buna rağmen bu konuda üzüntü ve pişmanlık yaşayacaksınız. Yeterince güvenli bir ilişki yaşamadığınızı biliyorsunuz. Ama ondan bu kadar hızla uzaklaşacağınız hiç aklınıza gelmezdi. Aşk bu günlerde sizden bazı yeni hamleler isteyebilir.

YENGEÇ

İş hayatında ise şansa duyduğunuz ihtiyacı, çevrenizdeki insanların desteği ile tamamlayabilirsiniz. Bu durum yeni adımlar atarak ilerleme şansınızı ortaya çıkartıyor. Duygusal acıdan ise karmaşıklığın geçmesi için olaylara çok derinlemesine bakmamalısınız. Kısa zaman içerisinde olayların sizin düşündügünüz gibi olmadığını farkedeceksiniz.

ASLAN

Kişisel acıdan enerjinizin yüksek olması iş hayatınız da olumlu bazı gelişmelerin habercisi gibi görünmekte. Bugün kendinize zaman ayırmakta güçlük çekebilir ve biraz yalnız kalmanın ne kadar huzura verici olduğunu düşünebilirsiniz. Ama sorumluluklarınızın bilincinde olmanız bunu mümkün kılmayacak Duygusal hayatınızda ise yaşanan bir probleme yapıcı yaklaşma fikri on plana çıkacak.

BAŞAK

Çevrenizdekiler sizi bugün anlamakta, size ulaşmakta zorlanacaklar. Kendinizle baş başa kalmak isteyebilir, kendi başınıza keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Uzaktan tanıdığınız birisinin sizinle ilgili pozitif düşünceleri olduğunu öğreneceksiniz. Geçmiş problemlerdeki bir kısım hatalarınız, iş ilişkilerinizde daha bir özenli olmanızı sağlıyor.

TERAZİ

Yoğun bir gün geçireceksiniz. Duygusal acıdan karmaşık gelişmeler olabilir ve bu durum sizin oldukça zorlayabilir. Yalnız kalmak istemenize rağmen diğer yandan, sık sık insanlarla iletişim kurarak planlarınızı eyleme geçirmek icin fırsatlar yaratmaya çalışabilrisiniz. Net ve akıcı bir iletişim durumu hedeflerinizi elde etmenizi sağlayabilir.

AKREP

Bugün içinizde sebebini bilmediğiniz bir sıkıntı ya da üzüntü hissedebilirsiniz. Bu hisler sizi gün boyunca etkileyebilir Bazı bağlantılar gözünüzün önünde çözülüyor. Bağlarken çekilen eziyetler aklınıza geldikçe midenize ağrılar giriyor. Sempatikliğinizle ilişkilerden bir kısmını düzeltebileceksiniz.

YAY

Aşk yaşantınızda yaşadığınız güzel gelişmeler sizi oldukça mutlu ediyor. Bugün sevgilinizin size yapacağı özel bir jestten dolayı çok duygulanacaksınız ve ona daha da çok bağlanacaksınız. Parasal konularda bazı beklentileriniz var. Fakat bu beklentiler bir hayalden öteye gitmeyebilir. Daha kontrollu olmalısınız.

OĞLAK

Yaptığınız yatırımların karşılığını beklediğinizden daha fazla alacaksınız. Bu beklemediğiniz gelir artışı sizde harcama eğilim yaratabilir. Bugün sevgilinizle bir ortama girmek için fazla para harcayacaksınız ama buna değecek. Bu eğlence sizi tekrar yakınlaştıracak. Beklenmedik bir masraf çıkmayacak.

KOVA

Gündelik sorunların aşk yaşamındaki olumsuzluklarını görüyor ve umutsuzluğa kapılıyorsunuz. Günlük sorunların yıpratmadığı ilişki neredeyse yok gibidir ve buna rağmen içinizdeki sorunların git gide büyümekte olması belkide geçmişteki hayal kırıklıklarının yansımasıdır

BALIK

Yeni yaşanan bir sürecin hayatınızda tam yer etmesi için biraz daha zaman ihtiyacınız var. Zamanla oturan süreçler kendinizi toparlamanız için uygun fırsatları ortaya çıkartacak. Bu döngünün sonrası oldukça güçlü ve şanslı bir Balık süreci olacak olması sizin sadece sabırlı olmanız gerektiğini gösteriyor.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AşkBurçaşkgünlük burç yorumları
Görüş Bildir