Görüş Bildir

7 Şubat 2021 Survivor'da Eleme Adayı Belli Oldu! Hanzade Ofluoğlu Kimdir?

Anasayfa > Güncel

2021 Survivor'da 7 Şubat akşamı ekranlara gelen bölümde Dokunulmazlık Oyunu öncesinde kıran kırana bir mücadelenin verildiği Avantaj Oyunu oynandı. Avantaj Oyununu Gönüllülerin kazanmasının ardından izleyiciyi ekranlara kitleyen bir Dokunulmazlık Oyunu oynandı. Avantaj Oyununu kaybeden ünlüler hiç hata yapmayarak Dokunulmazlık Oyununu kazanan takım oldu. Ardından Gönüllüler takımından haftanın ikinci eleme adayı seçildi ve seçilen isim Hanzade oldu. Peki Dokunulmazlık Oyununda neler yaşandı? Haftanın 2. Eleme adayı Hanzade Ofluoğlu kimdir? Detayları haberimizde sizler için derledik..

Survivor Dokunulmazlık Oyunu

Survivor Dokunulmazlık Oyunu

Dün akşam Survivor’da son zamanların en keyifli mücadele ekrana geldi. Dokunulmazlık oyunu, zor bir parkurda karşı karşıya gelen Ünlüler ile Gönüllüler takımı, oyunu kazanmak için son ana kadar yarıştı. İki takımın da çok hırslı olduğu oyunda ara sıra ufak kazalar yaşansa da skor 9-9’a geldi. Böylece kazanan takımı bayrak yarışı belirledi. Bayrak yarışında kadınlarda Ünlüler takımı 8-5 önde bitirdi. Bu yüzden Gönüllüler, 3 sayı geriden başladı. Ünlüler, üç sayı önde başladıkları final oyununda hata yapmadı ve dokunulmazlığı kazandı.

Dokunulmazlığı kaybeden takım Gönüllüler oldu ve ada konseyinde önce SMS halk oylaması yapıldı. Devamında yapılan ada konseyinde yazılan isimler; Baran, Hanzade, Reşat, Aleyna Çalışkan, Yunus Emre oldu. Bu isimler arasında 4 kere ismi yazıldığı için Hanzade, Gönüllülerin gitme adayı oldu.

Survivor Hanzade Ofluoğlu Kimdir?

Survivor Hanzade Ofluoğlu Kimdir?

Ofluoğlu, 1988 yılında İzmir’de dünyaya geldi. 32 yaşında olan Hanzade Durmuş Ofluoğlu, ilk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı. 17 yaşında Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni kazandı ve İstanbul macerası başlamış oldu. Başarılı isim Saygun Ofluoğlu ile evlidir.

Hanzade Ofluoğlu, üniversiteyi kazandıktan sonra geldiği İstanbul’da Var mısın Yok musun yarışmasına başvurdu. Uzun süre sonra geri dönüş alır ve bir süre sonra da Acun Ilıcalı ona bir teklif sunar. Okuldan mezun olduktan sonra Acun Ilıcalı'nın asistanı olarak çalışmaya başlamış oldu.

Bir dönem geçirdiği kompülsif bozukluk ile mücadele ettiğini anlatan Hanzade 2.5 yılda normale dönebildiğini söyledi. Obsesis kompülsif bozukluk, obsesyon adı verilen takıntılı düşünce ve dürtüler ile kompulsiyon adı verilen yineleyici davranışlar ve zihinsel eylemlerden oluşan ve bugün düşünlerin günlük yaşamı etkilemesi düzeyine ulaşmasını ifade eder.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?