7 Ocak Pazartesi Günü Burç Yorumları!

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

7 Ocak Pazartesi Günü Burç Yorumları!

7 Ocak Pazartesi Günü Burç Yorumları!

Anasayfa Yaşam kategorisindeki diğer haberler

KOÇ

Hayatınızda son donemde gelişen sürpriz olayların ardından geçmişle ilgili anılarınız daha fazla bir şekilde kafanızı meşgul ederken bir yandan da geleceğe yönelik adımlarınız konusunda daha net fikirler edinebilirsiniz. İş hayatında yoğun bir gün sizi bekliyor.

BOĞA

Yorucu bir döneme giriyorsunuz. Çok çalışmanız ve plan yapmanız gerekecek. Bu dönem de özellikle belinize dikkat etmelisiniz. Aşk hayatınız oldukça güzel olacak. Bugün partnerinizle birlikte bir yerlere gitmek isteyebilirsiniz ama bazı aksilikler sorun çıkartabilir.

İKİZLER

Manevi acıdan kendinizi güçlü hissedeceksiniz ve bu durum hem iş hayatınıza hemde çevrenizdeki insanlara olumlu yansıyacak. Yakın çevrenizde yaşanan sorunlar ise sizi kişisel olarak oldukça zorlayabilir. Etrafınızdaki olaylardan çok etkilenmemeli ve kendi hayatınıza odaklanmalısınız.

YENGEÇ

Bugün uzun zamandır görmediğiniz bir kişi ile uzun bir sohbete girebilir ve kariyer hayatınızla ilgili yeni fikirler edinebilirsiniz. Bu durum yeni atılımlar için fırsat yaratırken diğer taraftan risk alıp almama konusunda karar vermeniz gerektiğini ortaya çıkartacak.

ASLAN

İş hayatınızda kendinize olan güveninizi kaybetmiş olabilirsiniz ancak bu durumu çabuk toplamak zorundasınız. Yakın zamanda var olan bir sorunu çözmek size kendinizi çok iyi hissettirecek. Birikiminizi bir yatırımla değerlendirmek mantıklı bir karar olacaktır.

BAŞAK

Maddi acıdan planlarınızı gözden geçirmeniz ve almak istediğiniz bazı kararları biraz ötelemeniz gerekebilir. Ekonomik acıdan sağlam adımlar atarak güçlü bir donemin başlangıcını yapacaksınız. Duygusal hayatınızda ise çekiciliğiniz on planda fakat siz fazla umursamaz görünüyorsunuz.

TERAZİ

Hafta içinde önünüze yığılan işlerden bazılarıyla sorunlarınız olacak. İşlerinizi yavaş, yavaş düzene sokuyorsunuz. Para darlığınızın arttığı bir dönemdesiniz, ama gelecekte olumlu netlikler var. Beklediğiniz paranın gecikmesi, plan değişiklikleri gerektirmeyecek.

AKREP

Bugünlerdeki duygu yoğunluğunuzla, yine farklı biri olarak ortaya çıkmanız, çevrenize eskisi kadar sevimli gelmeyebilir. Aşk tanımlamalarınız ilişkiden ilişkiye farklılıklar sergiliyor. Bu dönem iş ile ilgili bazı yeni gelişmeler mevcut. Bir gurubun içinde iş yolculuğunuz olabilir

YAY

Kendinizi yalnız hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Kafanızın dinlenmesi ve rahatlama gibi beklentiler içine girmek isterken bir anda kendinizi uzaklaşmış ve durgun bir süreçte bulmuş olabilirsiniz. Hayatınızda ki en önemli şeyin heyacan olduğunu düşünmemeli ve bu durumu aşmalısınız.

OĞLAK

Uzun zamandır planladığınız bir eylemi harekete geçirmeye çalışacak ve bu konuda yakın bir arkadaşınızdan destek alacaksınız. Duygusal hayatınızla ilgili alacağınız bir haber keyfinizi kaçırabilir. Eglenmek ve üzerinizdeki karamsarlığı atmak için karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz.

KOVA

Duygularınızı her zaman ilk günkü gibi taze tutmayı başarabilen bir yapıya sahip olmanız güzel görünüyor. Ancak gün geçtikçe partnerinizin aynı şekilde tutkulu ve taze tutmaması sizi sevmediğini düşündürüyor. Partnerinizin ailevi bir problemi canını sıkıyor.

BALIK

Radikal bazı kararlar alma isteğiniz kişisel acıdan sizi zorlu bir doneme sürüklüyor. Yakın zaman içerisinde kendinizi daha disiplinli ve daha hedeflerine odaklı bir kişilik haline dönüstürmeyi başarabilirsiniz. Duygusal anlam da ise önemli bazı kararlar almak şu donem çok doğru değil.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AşkBurçaşk
Görüş Bildir