Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

7 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

 > -
4 dakikada okuyabilirsiniz

7 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

7 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 07 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 21 Mart – 20 Nisan )
Kartınız Hayal… Bugün aklınızı başınıza alarak olmayacak işler peşinde gezmemelisiniz. Çocuksu yönünüz biraz ağır basıyor. Aİle içinde tatsızlıklar olabilir. Sakin kalın.

BOĞA BURCU 07 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 21 Nisan – 21 Mayıs )
Kartınız Dönüş… İşinizde son derece uyumlu ve yardımseversiniz. Aynı şekilde partnerinize hitap etmiyor, sürekli dargınlık yaratıyorsunuz. Toparlanın ki sizi anlayabilsin.

İKİZLER BURCU 07 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 22 Mayis – 21 Haziran )
Kartınız Gerçek… Her konuda güçlü olduğunuzu vurgulamak adına, birçok konuya hakim olmak istiyorsunuz ama işinizde size cephe almak isteyenler var. Düşmanlarınızı göz ardı etmeyin.

YENGEÇ BURCU 07 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 22 Haziran – 23 Temmuz )
Kartınız Aşıklar… Tutkulu bir aşıksınız. Onunla her alanda anlaşıyorsunuz. Ancak çevresel baskılar ilişkinizi zorlayabilir. Sözünüzün arkasında durmalısınız.

ASLAN BURCU 07 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 24 Temmuz – 21 Ağustos )
Kartınız Yargılama… Bugün kendinize dinlenme günü yaratarak bir an önce ev ortamınıza kapanmak istiyorsunuz. Oysaki evinizin durumu yalnız kalmak için müsait değil.

BAŞAK BURCU 07 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 22 Ağustos – 23 Eylül )
Kartınız Ölüm.. Özellikle bugünlerde uykunuz kaçıyor ve gece hayatını kendinize arkadaş gibi görüyorsunuz. Bu durum sizler için ne kadar tehlike saçıyor anlamalısınız.

TERAZİ BURCU 07 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 24 Eylül – 23 Ekim )
Kartınız Enerji… Sosyal yaşamınızda bir hayli hareketlilik görünüyor. İlişkiniz oldukça düzgün sürüyor. Ailenizle dertlerinizi paylaşabilirsiniz. Onlar sizi her konuda destekleyecek.

AKREP BURCU 07 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 24 Ekim – 23 Kasım )
Kartınız Affetme… Aslında sizler doğanız gereği sürekli mantıklı ve ağır düşünerek hareket ediyordunuz. Bugün hiç düşünmeden sözler sarf ederek insanları kırabilirsiniz.

YAY BURCU 07 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 24 Kasım – 22 Aralık )
Kartınız Koruma… Mali konularda fedakarlık etmiyor aksine harcamalarınızı yükseltiyorsunuz. Seyahatler sizleri zor duruma düşürebilir. Daha tutumlu olun.

OĞLAK BURCU 07 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 23 Aralık – 20 Ocak )
Kartınız Barış… Birleri sizlere tavır takınmasına rağmen sizler barışçıl edanızla çözüm üretmeye çalışabilirsiniz. Oysa sizi anlamadan olumsuzluklar yaratabiliyorlar.

KOVA BURCU 07 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 21 Ocak – 19 Şubat )
Kartınız Işık… Gerçek aşkla bağlandığınız kişi sizinle bugün ters fikirler yaşayabilir. Ona karşı anlayışlı olmaya çalışsanız da bugün faydasız. Hobilerinize odaklanın.

BALIK BURCU 07 Ocak 2013 Günlük burç yorumu ( 20 Şubat – 20 Mart )
Kartınız Mesaj… Sevdiklerinizden beklediğiniz haberler gecikebilir. Bunun için içe kapanarak dünyaya küsmeniz anlamsız. Beklediğiniz haberler geç de olsa gelecek.

Haberin Tamamı İçin:

07 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

07 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Bugün, üzerinizde hissedeceğiniz iyimser duygularla, iş ortamlarınızda tamamlamanız gereken işleriniz üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Bu dönemde parasal konularda birtakım kalıcı adımlar atabilirsiniz.

BOĞA

Bugün, eğlenceli ortam ve konulara daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Çocuğunuz varsa, ona vakit ayırmak önemli olacak. Uzaktan alacağınız bazı önemli haberler sizi mutlu edebilir.

İKİZLER

Evinizin düzenine yönelik çalışmalarınız bugün gündeme gelebilir. Dinlenmek ve kendinize vakit ayırmak önemliyken, hiç istemeseniz de başkaları için bir şeyler yapmak zorunda kalabilirsiniz.

YENGEÇ

Yakın çevrenizle iletişim halinde olacaksınız, yalnız başkaları için yapmanız gerekenler bugün öne çıkabilir. Sevdiğiniz insanla iletişiminiz gün içinde iyi akacak. Ortaklaşa işlerinizde oldukça şanslısınız.

ASLAN

Bugün, sahip olduğunuz değerler sizin için önemli olacak ama parasal konulara değişken yaklaşacaksınız. Bu dönemde iş alanlarınızdaki bazı görüşmelerinizi artık kalıcı platforma taşıyabilirsiniz.

BAŞAK

Yerinizde duramayacağınız bir gün olabilir. Duygusal iletişiminizde birkaç gündür yaşadığınız birtakım zorluklar yavaş yavaş geride kalmaya başlayacak. Bugün kafanız çözüme yönelik çalışabilir.

TERAZİ

Bugün, üzerinizde hissedeceğiniz üşengeçlik ve ağırlık, görüşmek üzere söz verdiğiniz insanlara karşı zorlanmanıza neden olabilir. Bir kere kendinizi harekete geçirdikten sonra rahatlayacaksınız.

AKREP

Sosyal çevrenizden insanlarla görüşme arzunuz bugün yüksek olacak. Aile hayatınızda üstlendiğiniz bazı fedakârlıkları bugün nihayet bilinçli ve organize bir şekilde halledebileceksiniz.

YAY

Bugün yerinizde duramayan yapınızla sosyal ortamlarda ve kalabalık yerlerde bulunmak, sosyalleşmek isteyebilirsiniz. İş konularına eğilecek, iletişime dayalı işlerinizde, istediğiniz desteği alacaksınız.

OĞLAK

Yabancı ortamlar ve yerlerde bulunma isteğiniz fazla olabilir. Eğer uğraşacağınız bir işiniz yoksa, kısa seyahatler, yeni yerler görmek iyi gelebilir. İş alanlarınızda güzel ve kalıcı adımlar atılabilir.

KOVA

Bugün, sezgileriniz sizi yönlendirebilir. Canınız hiçbir şey yapmak istemiyorsa, yapmayın. Her şeyi gözden geçirme dönemindesiniz, Kariyeriniz için atacağınız adımlarda kalıcı ilişkiler kurabilirsiniz.

BALIK

Özel yaşantınız ve ikili ilişkileriniz bugün önem kazanıp devreye girmeye başlıyor. Geleceğinize yönelik konuşma ve görüşmeleriniz, işlerinizin ivmesini artırabilir. Aile hayatınızda keyfiniz yerinde olacak.

*Hande Kazanova

Astroloji Uzmanı*

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

BurçGünlük Burç Yorumuİkizler Burcuastrolojiburçgünlük burç yorumlarıkoç burcu
Görüş Bildir