Görüş Bildir

65 Yaş Sokağa Çıkma Yasağı Devam Ediyor Mu? 20 Yaş Altı Sokağa Çıkma Saatleri Neler?

Anasayfa > Güncel

Koronavirüs sebebiyle yaklaşık iki aydır 20 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşların belirli saatlerde dışarı çıkmasına izin veriliyor. Dün yapılan Kabine toplantısı sonrasında yasakların iptal olup olmadığı araştırılıyor. Peki, 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı bitti mi? 65 yaş ve üstünde bulunan vatandaşlar hangi saatlerde dışarı çıkabilir? İşte koronavirüs yasaklarıyla ilgili tüm gelişmeler…

İçişleri Bakanlığı yayınladığı genelgeye göre; 65 yaş ve üstünde bulunan vatandaşlar sadece saat 10.00 ila 13.00 arasında, 20 yaş altın bulunan vatandaşlar ise 13.00 ila 16.00 saatleri arasında sokağa çıkabiliyor.

65 YAŞ ÜSTÜ VE 20 YAŞ ALTI YASAĞI BİTTİ Mİ?

Dün yapılan Kabine toplantısı sonrasında açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 65 yaş üstü ve 20 yaş altı yasaklarıyla ilgili konuşmadı. 65 yaş üstü ve 20 yaş altı vatandaşların sokağa çıkma yasağı bakanlığın yayınladığı genelgedeki saatlere göre devam edecek.

ŞEHİR İÇİ ULAŞIM YASAĞI

Günün sadece belirli saatlerinde sokağa çıkabilen vatandaşlar, bu saatler içerisinde metro, otobüs, vapur ve metrobüs gibi şehir içi ulaşım araçlarına binmesi de yasaklandı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?