Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

5 Maddede Spiderman'in Avengers ile Nihai Geleceği

Anasayfa > Gündem

1 - Artık Andrew Garfield Yok!

1 - Artık Andrew Garfield Yok!

Andrew Garfield Sony ve Marvel'ın yeni sözleşmesine göre artık Peter Parker'ı oynamayacak. Bir Avengers filminde oynamayı bekleyen Andy için korkunç bir durum, yeniden bir Peter'a alışmak da bizim için korkunç bir durum. Artık bağrımıza basacak uzun soluklu bir Spider-man istiyoruz!

2- Sony ve Marvel'ın yaratıcı ekibi yeni Spider-man filmlerinde birlikte çalışacak

2- Sony ve Marvel'ın yaratıcı ekibi yeni Spider-man filmlerinde birlikte çalışacak

Marvel artık duvar sürüngeninin akıbetini elinde tutmak istediğini söyledi. Her ne kadar filmlerden gelen gelirler ve telif kazançları Sony'nin avcuna düşecek olsa da, Spiderman'i yine sonu kötü biten bir maceraya düşmekten kurtaran Marvel olacak. Detaylar videoda.

3 - Yeni Spiderman Zenci Mi?

3 - Yeni Spiderman Zenci Mi?

Spiderman'in yeni filmi 'Spectacular Spiderman' olabilir. Son zamanlarda çizgiromanda spiderman'in siyahi bir arkadaş olan Miles Morales olması filmde de böyle mi yoksa bildiğimiz Peter olarak mı olacağı tartışılıyor. Yeterince fazla Peter gördük diyen de var, zenci olmasını kaldıramayacak olan da...

4 - Seneye Spidey İç Savaşta mı?

4 - Seneye Spidey İç Savaşta mı?

Marvel evrenini ikiye bölen İç Savaş hikayesinin çekileceğini öğrendiğimiz günden beri Spiderman olmadan hikayenin berbat olacağını düşünüyorduk ve iki stüdyonun bu yüzden bir araya geldiğine neredeyse eminiz. Yeni Spiderman'in ilk defa bir Marvel CU filminde görüneceği söylendiğinde de bunun İç Savaş olacağını biliyoruz. Neden Peter Parker olmadan hikaye anlamsız, bunu videoda öğrenebilirsiniz.

5 - Avengers Karakterleri de Spiderman'in filmlerinde olacak!

5 - Avengers Karakterleri de Spiderman'in filmlerinde olacak!

Spiderman'in Marvel/Disney filmlerinde görüneceğinin yanı sıra Sony'e ait filmlerde de Ironman, Hulk gibi karakterlerin konuk oyuncu olabileceği kesinleşti. Böylelikle Sony bir şekilde, Spiderman kadar, Marvel sinema evrenine girmiş oldu.

Sonuç olarak Marvel fethetmeye devam ediyor, "Sinema Evreni" haberleri yayıyor.

Marvel, arkasında Disney, elinin altında Sony, kendi evrenini genişletmeye devam ediyor. Ve onlarca detay, yukarıdaki videoda gizleniyor. Ezgi'nin Kanalı, kitlesini inanılmaz bir hızla genişletiyor ve güzel insanlara güzel şeyler sunuyor. İyi işler izlemeye devam etmek için, bu girişime destek olmak boyunların borcu olsun diyoruz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
28
16
5
4
2
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Brandybuck

Zenci değil siyahi denir ona.

Patrick Star

zenci nigger demek değil türkçede kullanımında bir mahsur yok

Umut Bardak

Gelir 890 milyon dolardan 708 milyon dolara düştü diye hüsrana uğramışlar. Türkiye'de çekilen tüm filmlerin gelirleri 890 etmiyordur :(((

Brandybuck

Liseli aşıklar temasından uzak durup filmi pembe diziye çevirmeseydiler o zaman 1 Milyarda yapardı.Olan çocuğa oldu...

Meryem İnaz Doğru

Basarilar dilerim abone de oldum, lazimdi youtubeda boyle bir sey!