400 Days Çıkıyor! Hem De Bugün!

-

400 Days Çıkıyor! Hem De Bugün!

400 Days Çıkıyor! Hem De Bugün!

Çok mu ani oldu dersiniz?

YAZAN

Berkan Cesur

Birçok saygı değer ve sektörde söz sahibi oyun mecrası tarafından defalarca yılın oyunu seçilen ve adventure türüne yepyeni bir soluk getiren Walking Dead, çok beklenilen yeni sezona geçiş öncesi ordövr tabağını çok ani bir tarih planıyla yayınlıyor. Bugün! Gördük ama bu kadar ani yayınlanma tarihi görmedik, duyduk ama buncasını duymadık…

Gün itibariyle ilk olarak Kuzey Amerika PS Network’te yayınlanacak oyun, ve kullanıcıları ile buluşacak. iken, itibariyle Walking Dead: 400 Days iOS cihazlarında boy gösterecek.

Oyun 400 günün geçeceği bir evrende Walking Dead günlerine bizi geri döndürecek iken, bu seferki senaryonun Lee veya Clementine üzerine odaklı olmayacağını hatırlatalım. 400 Days bizlere beş ayrı farklı noktada geçecek, beş ayrı hikaye anlatacak. Oyunun ilk sezonla bağlantısının ve verdiğimiz kararların nasıl etkili olacağıysa merak konusu.

400 Days’e sahip olmak için oyunun ilk sezonunu satın almış olmanız gerekiyor. Oyunun 4.99$ fiyat ile çıkış yapacağı da söylentiler arasında.

400 Days, ikinci Walking Dead sezonu öncesi bir arayı dolduruyor. Henüz ikinci sezonun yayınlanma tarihine dair bir açıklama yok.

Berkan Cesur, o çiftliğe hiç girmeyecektik dediği diyarlardan bildirdi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

iOSoyun
Görüş Bildir