4 Kattan Düşen Çocuğu Havada Yakaladılar

 > -

4 Kattan Düşen Çocuğu Havada Yakaladılar

Çin'de evde yalnız bırakılan çocukların aşağıya düşmesi ve kurtarılmalarının görüntüleri ortaya çıkarken, anne ve babaların bu konuda daha dikkatli olmaları istendi.

Söz konusu görüntüler Çin'in devlet televizyonu CCTV'de yayınlandı. İlk görüntülerde Zhijiang eyaletindeki bir anne babanın, çocuk uyurken aşağıya ilaç almaya gittiği, yarım saat geçmeden olayı öğrendikleri belirtildi. Görüntülerde, ilaç almaya giden anne ve babanın küçük kızları, beşinci kattaki evlerinin penceresinden dışarı çıkmaya çalışıyor. Bunu gören özel kargo şirketi çalışanlarından beş kişi, küçük kızın aşağıya düşeceğini anlıyor ve hemen ellerini açarak aşağı düşen kız çocuğunu tutuyor. Çocuğu tutmak isterken beş kargocu hafif yaralanırken, kız çocuğu da çok hafif sıyrıklarla kurtuldu.

İkinci bir olay ise Guangdong eyaletinde yaşanıyor. Evde yalnız bırakılan bir erkek çocuk, beşinci kattaki evin kafes şeklindeki demir parmaklı balkonundan aşağıdaki evin parmaklıklarına düşüyor. Burada takılı kalan çocuğu çevredekilerin çabası kurtarıyor.

Üçüncü olay ise Fujian eyaletinin Quanzhou şehrinde yaşanıyor. Yine evde yalnız bırakılan bir erkek çocuk 4. kattaki evlerinde bulunan tuvaletin penceresine tırmanıyor. Sonrasında ise düşen çocuğun başı, alt kattaki klimanın arasına sıkışıyor. Bu çocuğu da yine komşuları büyük çabalarla kurtarıyor.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Çinolay
Görüş Bildir