31 Aralık 2012 Günlük Burç Yorumları

 > -
4 dakikada okuyabilirsiniz

31 Aralik 2012 Günlük Burç Yorumu

31 Aralik 2012 Günlük Burç Yorumu

Koç Burcu Bugün arkadaşlıklarınız ve sosyal hayatınız göz önünde olacak, arkadaşlarınızla değişik planlar yapabilirsiniz. Fikirsel olarak geniş yürekli olacağınızdan yakınlarınıza tutmayacağınız sözler vermemeye çalışın.

Boğa Burcu Kafanız başka başka işlerle meşgulken, bugün iş hayatınızda bireysel, farklı tavırlarınızla önemli kararlar alabilirsiniz. Ortaklaşa para konularında bilinçli adımlar atın, altından kalkamayacağınız işlerden uzak durun.

İkizler Burcu Bugün kafanızı rahatlatmak için farklı yöntem ve metotlara başvurabilirsiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insan için yapacaklarınız abartılı ve fazla olabilir. Tutamayacağınız sözlerden uzak
durmalısınız.

Yengeç Burcu Haftaya daha çok maddi ve ortaklaşa değerler üzerinde durarak başlayacaksınız. İş hayatınızda istediğiniz türden gelişmeler yaşanabilir. Bazı iş konularında aşırı iyimserlikle hareket edebilirsiniz. Detayları atlamayın.

Aslan Burcu İş ortamlarınızdaki hareketlilik süredursun, aklınız ve gönlünüz sevdiğiniz insanla bir
arada olmaktan yana olacak. Bugün, sevdiğiniz insanla sosyal ortamlarda düşündüklerinizi abartarak uygulamak isteyebilirsiniz.

Başak Burcu Bugün koşturmanız ve iş hayatınızda tamamlamanız gereken konu ve olaylar ön planda olacak. Kontrolcü yönlerinizi gevşetip, olayları dışarıdan izlemelisiniz. Ailenizle birbirinizi anlayacaksınız.

Terazi Burcu Yoğun giden aile aile yaşantınız sizi bazı noktalarda boğuyor olabilir. Aşka, eğlenceye veya yaratıcılığa ihtiyacınız var. Duygusal bir insan olarak, mantığınızla hareket ettiğiniz müddetçe daha az zarar
göreceksiniz.

Akrep Burcu Bugün ev ve aile hayatınızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Kendinizle ilgili öğrenmeniz
gereken daha çok şey var. Parasal konularda abartılı davranışlardan, çok açılmaktan kaçınmalısınız.

Yay Burcu Bugün yakın çevre ve akrabalarınızın problemleri ve sorunları üzerine eğilebilirsiniz. Bir araya gelemediğiniz kişilerle hayatı paylaşma ihtiyacınız yüksek olacak. Özel hayatınızda kendinizi mutlu
hissedeceksiniz.

Oğlak Burcu Kendinize yönelik istek ve beklentilerinizin yüksek olduğu bugünlerde, somut şeyler elde
etmek istiyorsunuz. Sadece bir işi yapmak size yeterli gelmeyecek. Fikirleriniz sizi olmayacak noktalara taşıyabilir.

Kova Burcu Bugün, daha mutlu, bireysel ve rahat etkilere altındasınız. Geleceğinize dair güzel konu ve olaylar hayatınızda şekillenmeye başlıyor. Sosyal ortamlarda yaratıcılığınız ve keyfiniz yerinde olabilir.

Balık Burcu Bu kadar sosyallik ve paylaşım sizi biraz yormuş gibi görünüyor. Bugün bazı konularda
duygularınızı göstermekten çekinebilirsiniz. İş alanlarınızda vereceğiniz sözlere dikkat edin, abartmaya müsait olacaksınız.

Haberin Tamamı İçin:

31 Aralık 2012 Günlük Burç Yorumları

31 Aralık 2012 Günlük Burç Yorumları

Müneccim - Yorumcu 31.12.2012 pazartesi günlük fal - burç yorumu :31 Aralık 2012 Burç - fal Yorumlarını sitemiz aracılığı okuyabilirsiniz. 31.12.2012 pazartesi gününe ait günlük burç yorumları aşağıda listelenmiştir,

31 Aralık 2012 Günlük Burç Yorumları, 31 12 2012 burçlar, 31 Aralık 2012 akrep burcu yorumu, 31 Aralık 2012 aslan burcu yorumu, 31 Aralık 2012 balık burcu yorumu, kadinca.net 31 Aralık 2012 başak burcu yorumu, 31 Aralık 2012 boğa burcu yorumu, 31 Aralık 2012 ikizler burcu yorumu, 31 Aralık 2012 koç burcu yorumu, 31 Aralık 2012 kova burcu yorumu, 31 Aralık 2012 oğlak burcu yorumu, 31 Aralık 2012 terazi burcu yorumu, 31 Aralık 2012 yay burcu yorumu, 31 Aralık 2012 yengeç burcu yorumu, 2012 Aralık ayı burç yorumları

KOÇ

Birkaç gün boyunca ailevi konular ön plana çıkabilir. İşiniz ve aileniz arasındaki dengeyi iyi sağlamaya çalışın. Vaktinizi ve enerjinizi onlara yöneltmeyi unutmadan harekete geçmelisiniz.

BOĞA

Öğlen saatlerinde oluşan dolunay yakın çevrenize ilginizi çevirmenize neden olacak, hem duygusal, hem de fikirsel olarak hassas birkaç gün geçirebilirsiniz. Değişimlere açık olmalısınız.

İKİZLER

Bu dolunay, parasal konularda birkaç gün sizi hassas kılabilir. Ya da elinize bir miktar para geçebilir. Sosyal çevrenizde, arkadaşlık ilişkilerinizde parasal konularda anlaşmazlıklar oluşabilir.

YENGEÇ

Bugünkü dolunaya dikkat. Öğlen saatlerinde oluşan dolunay, hayatınızla ilgili önemli kararları hayatınıza taşıyabilir. Sevdiğiniz insanla olan ilişkilerinizde bu dolunay hassaslıklara açık olun.

ASLAN

Öğlen saatlerinde oluşan dolunay, beklenmedik olayları hayatınıza taşıyabilir, seyahatteyseniz bu süreçte dikkatli olmalısınız. İşinizle ilgili bir konunun aydınlandığını görebilirsiniz.

BAŞAK

Bugün oluşan dolunay, sosyal ortamlarınızda arkadaşlık ilişkilerinizi öne çıkaracak. Arkadaşlarınızın hayatında önemli olaylar yaşanabilir. Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.

TERAZİ

Dolunay kariyer hayatınızda önemli sorumlulukları hayatınıza taşıyabilir. Bir işten beklediğiniz bir sonuç varsa bu birkaç gün haberler alabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla anlaşmazlıklara dikkat.

AKREP

Öğlen saatlerinde oluşan dolunay, uzak çevre alanlarınızı etkileyecek. Uzaktaki akrabalarınızın hayatındaki olaylara şahit olabilirsiniz. Dış ortam koşullarınız devreye girebilir.

YAY

Ortaklaşa para alanlarınızda oluşan dolunay bir ödemeye odaklanmanıza neden olabilir. Eşinizin veya hayatınızdaki insanın parasal durumuyla ilgili konular ön planda olacak.

OĞLAK

İkili ilişkiler ve aşk hayatınız aktif hale gelmeye başlıyor. Yine bu süreç içinde ikili ilişkiler ve evlilik hayatınızda önemli gelişmeler söz konusu olabilir. Aile hayatınızdaki gerginliklere dikkat.

KOVA

Dolunay, iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda hızlı gelişmeleri hayatınıza taşıyabilir. Yakın çevre iletişiminizde beklenmedik olaylar karşısında ani tepkilerden kaçınmalısınız. Sağlığınıza dikkat.

BALIK

Öğlen saatlerinde oluşan dolunay aşk hayatınızı hareketlendirebilir. Sosyal çevrelerde tanışacağınız bir insanla aşka yelken açabilirsiniz. Parasal konularda zorlanmalarınıza dikkat.

*Hande Kazanova

Astroloji Uzmanı*

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AşkBurçEvlilikGünlük Burç Yorumuİkizler Burcuaşkastrolojiburçburçlargünlük burç yorumlarıkoç burcu
Görüş Bildir