Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

3 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

 > -
5 dakikada okuyabilirsiniz

3 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

3 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

3 Ocak 2013 Koç Burcu Yorumu

Bugün, kişisel özelliklerinizi vurgulayan tavırlarınızı denetlemek zorundasınız. Özgürlükçü ve değişken yapınızı olumlu kullandığınız zaman, çevrenizle anlaşmanız daha da kolaylaşıyor. Sınırlarınızı belirlemek için kendinizi zorlamanız gereken bir gün. Yaşam kalitenizi arttırma çabalarınız her zaman istediğiniz gibi olmuyor.

3 Ocak 2013 Boğa Burcu Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerin fikirleri karşısında bocalamanız mümkün. Sizin farklı düşünceleriniz karşısında, onların tepkili davranışları ile karşılaşabilirsiniz. Bugün, sosyal ilişkilerinize ağırlık verecek ve akşam saatlerinde ailenizle birlikte eğlenceli ortamlara katılacak ve onlarla hoş vakit geçireceksiniz.

3 Ocak 2013 İkizler Burcu Yorumu

Kardeşlerle ve yakın akrabalarla ortak çalışmalar içinde olabilirsiniz. Onların sizi ziyaret etmek istemeleri, sizi olumlu bir şekilde etkileyecektir. Çalışkan ve sorumluluk duygunuzu sonuna kadar yerine getiren bir kişi olarak, bugün örnek teşkil edecek davranışlar sergilemeniz sizi olumlu kılacaktır.

3 Ocak 2013 Yengeç Burcu Yorumu

Çevrenize karşı gururunuza olan aşırı hassasiyetiniz, sizi gergin yapıyor. Bazen, bu işi fazlaca abartıyor ve sevdiğiniz kişiyi de kırıyorsunuz. İlişkilerinin başında olanlar için, karşı tarafın ani fikir değişimlerine karşı temkinli ve hazırlıklı olmalıdırlar. Bugün bünyeniz çok hassas. Hatta mümkünse tenha yerleri tercih ederek, kendinizi olaylardan uzak tutmaya çalışın.

3 Ocak 2013 Aslan Burcu Yorumu

Bugün idealist yapınız ön plana çıkacaktır. Yeteneklerinizi geliştirme konusunda çabalarınızın güncellik kazanması, kazançlarınızı da olumlu şekilde etkileyecektir. Bugün kardeşlerle ilgili iletişim problemleri gündeme gelebilir ve aile içinde bu konuların yorumu yapmanız gerekebilir. Duygusal karışıklığınız devam ediyor.

3 Ocak 2013 Başak Burcu Yorumu

İçsel huzurunuzu manevi bir şekilde hissetmek, çevresel koşullarınızın olumlu olmasıyla paralel ilerliyor. Bugün, bir çok aktiviteye katılacak ve bulunduğunuz ortamlarda ilginç fikir ve tavırlarınızda dikkat çekeceksiniz. Yaşamınızı renklendirmek adına göstereceğiniz çaba, bazı isteklerinizde de artış sağlarken, kendinizi iyi hissetmenize neden olacak.

3 Ocak 2013 Terazi Burcu Yorumu

Yönetici gezegeniniz Venüsün konumu,somut olaylarla ilgilenmenize neden olacak. Çevrenizin tecrübelerinden yaralanmak sizi olumlu bir şekilde motive ediyor. Kendi görüşlerinizin, geçmişin tecrübeleriyle birleşmesi sonucunda, mükemmel bir sentezin ortaya çıkmasına neden oluyor. Değişim dolu günler sizi bekliyor.

3 Ocak 2013 Akrep Burcu Yorumu

Kararlarınızı alırken, duygusal istekleriniz daha belirgin olduğu için, mantık ve hisler konusunda bocalayabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek istiyorsunuz fakat alışkanlıklarınızdan vazgeçemediğiniz için, açılımlarınız konusunda gecikmeler yaşıyorsunuz. Düşler ve gerçekler arsında gelip gitmekten vazgeçmelisiniz.

3 Ocak 2013 Yay Burcu Yorumu

Ay tepe evinizde ilerleyerek, toplumsal ilişkilerinizi olumlu etkilemektedir. Çalışkan yapınıza uygun davranışlar içindesiniz. Sabırla yaklaştığınız konularda başarınızı perçinliyorsunuz. İşin içine duygular girdiği zaman aklınız karışıyor ve olaylara daha farklı bakabiliyorsunuz. Bugün kişisel hobilerinize de, yer vermelisiniz.

3 Ocak 2013 Oğlak Burcu Yorumu

Gücünüzün yüksek oluşu ve maddesel konularla ilgili çabalarınız sizi olumlu etkiliyor. Bugün, arkadaşlarınızla tartışma yaratacak konulardan uzak kalmalısınız. Küçük öfkelerin zararlı olduğunu size hatırlatsalar bile siz kendi tavırlarınızda inatla ısrar ediyorsunuz.. Partnerinizle bu durumu görüşebilirsiniz.

3 Ocak 2013 Kova Burcu Yorumu

Partnerinizle ortak çalışmalara girmeden önce, kendinize biraz daha, zaman tanımalısınız. Sabit düşüncelerin kişisi olarak, onun değişen fikirlerine karşı, olumsuz bir tavır almanız mümkün. İsteklerinizdeki artış, motivasyon gücünüzü etkilerken, duygusal ilişkilerinizde istenmeyen karışıklığa neden olabilir.

3 Ocak 2013 Balık Burcu Yorumu

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, ortaklıklar ve ilişkiler konusunda, duygusal davranmaktan kendinizi alamıyorsunuz. Bugün, karşı cinsin ilgisi üzerinizde. Eski aşkınızla ilgili pürüzleri bir türlü kafanızdan atamıyorsunuz. Üstelik, onunda hala sizin üzerinizde etkisini arkadaşlarınızda biliyor. Hayallerinizi kontrol altında tutmalısınız.

Haberin Tamamı İçin:

3 Ocak Perşembe Günü Burç Yorumları!

3 Ocak Perşembe Günü Burç Yorumları!

KOÇ

Yeniyıla birlikte yıldızınız daha da parladı. Her geçen gün başarıdan başarıya koşuyorsunuz. Bu haftayı iyi değerlendirin, tüm geleceğinizi yönlendirebilecek kararları şu sıralar almanız mümkün. Kendinize inanın; şans sizden yana...

BOĞA

İştahınız bu aralar çok açık ve bu durum sizin istemediğiniz halde kilo almanıza neden olabilir. Kendinizi frenlemeyi öğrenmelisiniz. Alacağınız güzel bir haberle birlikte hiç planda olmayan bir yolculuğa çıkmanız an meselesi. Hazırlıklı olun!

İKİZLER

Değişken ruh haliniz çevrenizdeki insanların tepkisine yol açsa da bildiğinizden şaşmıyorsunuz. Bu da sizi sabit biri yapıyor. Çoğunlukla tepki toplasanız da bugün iç sesinizi dinlemeniz en doğrusu olacak. Fırsatlar kapınızı çalmak üzere.

YENGEÇ

Geçtiğimiz günler boyunca bitmeyen yoğunluğunuz yavaş yavaş yerini sukunete ve dinginliğe bırakıyor. Artık daha huzurlu olduğunuz ve mutluluk dolu bir gün geçirmenin tam sırası. Aşkta ise tam bir uyum içindesiniz. Partnerinizle birbirinize sıkı sıkıya bağlısınız!

ASLAN

Parasal kazancınızın arttığı bir gün. Önemli anlaşmalara imza atabilirsiniz. Yıldızınız bugünden itibaren iyice parlıyor. Yaptığınız her işte başarıyla kendinizden söz ettireceksiniz. Bu sebeple gereksiz kıskançlıklara da maruz kalabilirsiniz.

BAŞAK

İş yoğunluğunuz nedeniyle canınız çok sıkkın. Özellikle son günlerde omzunuzda hissettiğiniz pek çok yük sizi zorluyor. Bugün de tüm bunların muhasebesini yapacağınız ve tümö yılı yeniden gözden geçireceğiniz bir gün. Pozitif düşünmeye gayret gösterin.

TERAZİ

Aşktan yana yüzü en çok gülen burçlardan biri de siz olacaksınız. Hiç ummadığınız bir kişinin size olan ilgisini duyduktan sonra şakınlık içinde ne yapacağınıza karar veremeyebilirsiniz. Seçeneklerin fazlalığına kapılıp şımarmamanızı öneririz.

AKREP

Aşk, iş, para adeta her alanda yüzünüzü güldürücü gelişmeler ardı arkası kesilmeksizin yaşamınıza gelecek. Eski bir gönül ilişkisinin yeniden alevlenmesi söz konusu olabilir. Çalışkanlığınızla yöneticilerinizin takdirini kazanıyorsunuz.

YAY

Bu ara biraz miskinlik yapıp kendinizi şımartmak isteyebilirsiniz. Bugün bunun için çok uygun anlar bulabilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızla yapacağınız alışveriş ya da sinema size çok iyi gelecek. Kilolarınız almış başını gidiyor; beslenmenize dikkat!

OĞLAK

Fazla dominant yapınız hem sizi hem de sevdiklerinizi yoruyor. Bugün esnek davranmanız olayları akışına bırakmayı denemeniz faydanıza olacak. Üstelik yeni bir aşk hayatınıza girmek için kapınızda beklerken onu ürkütmemeye özen gösterin.

KOVA

Uzun süredir üzerinde kafa yorduğunuz bir projenin son aşamasındasınız. Bazı terslikler olabilir fakat bu aksamalar motivasyonunuzu bozmasın. Siz daima olumlu düşünün ve inandığınız projelerden vazgeçmeyin.

BALIK

Sizin için artık hasat zamanı. Ektiklerinizi bir bir biçeceksiniz. Olumlu ya da olumsuz kime ne yaptıysanız bugün karşınız çıkacak yeniden bu da muhakeme yapmanıza sebep olacak. Biraz yorgun ya da melankoli hissedeceğiniz bugün sauna ya da hamam iyi gelebilir.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AşkBurçİkizler BurcuSinemaTercihaşkastrolojigünlük burç yorumlarıkoç burcu
Görüş Bildir