Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

29 Aralık Cumartesi Günü Burç Yorumları

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

29 Aralık Cumartesi Günü Burç Yorumları!

29 Aralık Cumartesi Günü Burç Yorumları!

KOÇ

Bu haftasonu Koç’lar için oldukça hareketli geçecek. Özellikle uzun süredir üzerinde çalıştığınız projeler sonuca ulaşıyor. Tek yapmanız gereken sebat etmek ve vazgeçmemek. Aşk alanında ise gereksiz kıskançlıklardan kaçınmanızda fayda var.

BOĞA

Cuma gecesi yaşanan Dolunay’ın ardından kendinizi biraz gergin ve huzursuz hissedebilirsiniz. Bu yüzden içinize kapanma ve sosyal ortamdan uzaklaşma isteğiniz baskın olabilir. Bunun geçici bir süreç olduğunu kendinize telkin etmelisiniz.

İKİZLER

Bugün yine tüm fırsatlar kapınıza kadar gelecek adeta evren sizi sevgisiyle kucaklıyor. Tüm yapmanız gereken olayların akışında kalmanız ve enerjisel olarak kendinizi durdurmamanız. Maddi açıdan oldukça bereketli günler sizi bekliyor.

YENGEÇ

Bugün hem duygusal hem de çok hassassınız. Sevdiğiniz insanlarla bir süredir yaşadığınız gel-gitler yüzünden epey kırılıp üzüldünüz. Artık bu yaşananlara dur demenizin zamanı geldi geçiyor bile. Belki de kendinizle yüzleşmeniz için en doğru zamandasınızdır.

ASLAN

Bir süredir beklettiğiniz oyalandığınız meseleler büyüdükçe büyüdü ve içinden çıkılmaz bir hal aldı. Olaylar sarpa sarmadan toparlamanızda sizin için büyük hayır var. Aşkta ise bencil davranışlarınız tepki topluyor. Patlamaya hazır bir bomba gibisiniz.

BAŞAK

Aşk kapınızı çaldı! Ufukta yepyeni bir aşk var. Algılarınızı açık tutmalı ve aşkınızı fark etmelisiniz. Bugün bel ve karın bölgenizde biraz ağrı hissedebilirsiniz. Soğuk algınlığına karşı önlem almalısınız.

TERAZİ

Size duyulan ilginin bitmediğini bugün de anlayacaksınız. İlişkide ılımlılığa biraz kapalı duruyorsunuz. Bu bazı konularda hata yapmaya neden olabilir. Bazı planlarınızı erteleyeceksiniz. iş dışı bir sorunla ilgili olarak canınız pek çalışmak istemeyebilir.

AKREP

Dolunay’dan direk etkilenen bir burç olarak sinirli, asabi ve fevri tavırlarınızla çevrenizdekileri rahatsız edebilirsiniz. Maddi açıdansa hiç ummadığınız bir yerden yüklüce bir para elinize geçebilir. Aşkta ise arzulanan ve beğenilensiniz.

YAY

Patavatsız konuşmalarınız bugün başınızı ağrıtabilir. Çalışma arkadaşlarınla ilişkilerinizi ise yeniden gözden geçirin. İnsanlara hak ettiklerinden fazla değer veriyor sonra da üzülen siz oluyorsunuz. Hayır demeyi öğrenmelisiniz.

OĞLAK

Bugün yakın bir arkadaşınızın size ihtiyacı olabilir ona mutlaka destek verin. Güvenilirliğinizi ispatlamanız için en doğru gündesiniz. İş yerindeki başarılı grafiğiniz ise takdir topluyor. Spora ve hobilerinize ise zaman ayırmayı unutmayın.

KOVA

Mal, mülk ya da veraset işlemleriniz varsa bugün onları beklemeye almanız ve bir süre daha üzerine düşünmeniz gerekiyor. Şanslı bir sürece girseniz de hala bazı terslikler peşinizi bırakmadı. Sabırlı olun ve umudunuzu kaybetmeyin.

BALIK

Melankolik tavırlarınız yüzünden en yakınınızdakiş kişileri bile kaybedebilirsiniz. Sizi anlamadıklarını düşünseniz de bazen sizin de empati kurmanız gerekiyor. Bugün kendi içinize yönelmeniz ve bazı dersler çıkarmanız için oldukça uygun.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AşkBurçaşk
Görüş Bildir