Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

28 Nisan-4 Mayıs Haftası Astrolojik Yorumu

-

28 Nisan-4 Mayıs Haftası Astrolojik Yorumu

28 Nisan-4 Mayıs Haftası Astrolojik Yorumu

Boğa burcunda güneş tutulması ve yeni ayla birlikte önceden tahmin edemeyeceğiniz, ilahi olayların içinde olabilirsiniz. Yeniliklerin başlangıcında olduğunuzu unutmayın.

28 Nisan Pazartesi 

Haftanın ilk günü hızlı ilerlemek mümkün değil… Zira Pazar günü 14:02’de boşluğa düşen Ay, Pazartesi 17:24’e kadar açısız kalacak. Bu saatlerde karar vermek, eyleme geçmek için isteksiz olmanız çok normal. Fırsatınız varsa, bitirmeniz gereken işlere yönelmeli, yeni işleri bekletmelisiniz. Ama içe dönmek, manevi çalışmalar yapmak için bu uzun zaman dilimi çok yararlı olacak.

Akşam saatlerinde Boğa burcuna geçen Ay’la keyfiniz yerine gelecek. Boğa’nın verdiği etkiyle, özellikle damak tadınızı ve keyfinizi artıran şeylere yönelebilirsiniz. Ay’ın kapanmakta olduğunu da düşünürsek, bitirmeniz gereken işlere yönelmelisiniz. 29 Nisan’da Yeniay’a eşlik edecek olan Güneş Tutulması, yeni bir döneme girmek için hazırlıkta olduğunuzu söylüyor. yazımı okuyarak belki kişisel tahminlerde bulunabilirsiniz. Bu hafta içinde özellikle Boğa, Akrep, Kova ve Aslan’lar için kadersel konular gündeme gelebilir. Kişisel haritanızın potansiyeline göre değişim zamanında olduğunuzu bilmelisiniz.

29 Nisan Salı

Bugün sabah saatlerinde doğan Yeniay, aynı zamanda bir Güneş Tutulması… Yani kadersel etkiler taşıyan yeni bir zaman diliminin başı… Kişisel haritanızın potansiyeline göre, önceden tahmin edemeyeceğiniz, ilahi olayların içinde olabilirsiniz. Buradaki yorumları sadece genel etkiler üzerinden yazdığımın altını çizmek isterim. Geçen hafta sonundan başlayarak, bu hafta içinde önemli olaylarla karşılaşırsanız, endişe etmemeli, olayları daha büyük açıdan değerlendirmelisiniz. O zaman sizin için hayırlısının belki de başka türlü olduğunu anlayabilirsiniz.

Günün etkilerine geçersek, bugün Ay, Boğa burcunda olacak. Maddi konulara daha önem verebilir, kazançlarınızı korumak, artırmak isteyebilirsiniz. Damak tadınız, size zevk veren şeyler daha öne çıkabilir. Tutulma bu konularda olurken parasal konular, yatırımlara dikkat etmelisiniz. Ay, Neptün altmışlığı gözlerinizi dört açmanızı, maddi konuları gelişine bırakmamanızı söylüyor. Net olmaya özen gösterin. Ay, Güneş kavuşumu Yeniay’ı başlatmakta… Günler içinde büyüyen Ay, 14 Mayıs’ta Dolunay yaşadıktan sonra, küçülecek ve 28 Mayıs’ta başka bir Yeniay doğacak.

Açılara bakınca Ay, Merkür kavuşumu duygularınızın yanı sıra aklınızı da kullanmanız gerektiğini söylüyor. Başkalarının fikirlerine de önem vermelisiniz. Ay, Pluto üçgeni önemli desteklere açık olduğunuzu gösteriyor. Sizi maddi, manevi güçlendirecek olaylar gündeme gelebilir. Güç birliği yapmaya açık olun. Ay, Jüpiter altmışlığıyla kendinizi geliştirecek, büyütecek adımlar atmaya hazırlanın. Jüpiter’in bereketinden yararlanmak için atıl kalmamalı, gelişime açık olmalısınız. Ancak yeni adımlar atmak için, her ay söylediğim gibi önce Hilal’i görmelisiniz. Yeniay’dan 1 ya da 1,5 gün sonra ortaya çıkan Hilal, karanlıkta değil, aydınlıkta ilerlemenizi sağlayacak. Merkür, Pluto üçgeni günün son bağlantısı. Gerçekten aklınızı kullanmanın, pratik ve gerçekçi olmanın yararını görebilirsiniz.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir