Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

28 Kişinin Cenazesi Ailelerine Teslim Edildi

 > 
28PAYLAŞIM

Ankara saldırısında hayatını kaybeden 28 kişinin cenazeleri, DNA testlerinin tamamlanması ve kimlik tespitinin ardından ailelerine teslim edildi. 

Ankara'daki saldırıda hayatını kaybeden 28 kişinin cenazesi, Adli Tıp Kurumu Ankara Grup Başkanlığındaki DNA testlerinin tamamlanması ve kimliklerinin belirlenmesinin ardından yakınları tarafından teslim alındı.

Kimlikleri belli oldu

Cenazeleri yakınları tarafından teslim alınan 28 kişinin isimleri şöyle:

"Ertan Akgül, Mustafa Haliloğlu, Erkan Tümer, İbrahim Baran, Meryem Yılmaztürk, Uğur Fatih Özdemir, Fatma Berna Atmaca, Cumali Akman, Yıldız Demirtaş, Cüneyt Sertel, Mehmet Kutlu, Feyyaz İlhan, Mevlüt Öksüzoğlu, Mehmet Yener, Figen Gündüz, Filiz Koçak, Eren Ördek, Ayşegül Pürnek, Gülşen Yıldız, Mustafa Küçük, Sedat Durgun, Mehmet Koray Pınar, Güner Altınok, Özgür Orçun Munyas, Recep Gülen, Fevziye Kayış, Muammer Kosacı ve Ali Öztaş."

TSK personelinden dördünün ismini açıkladı

Başbakan Ahmet Davutoğlu, saldırıda hayatını kaybedenlerin 27'sinin asker ve sivil TSK mensubu olduğunu söylemiş, Cumhurbaşkanı Erdoğan da 20 kişinin rütbeli olduğunu belirtmişti.

Genelkurmay Başkanlığı, hayatını kaybeden TSK personelinden dördünün ismini açıkladı. İsimler şöyle:

Astsubay Kıdemli Çavuş Feyyaz İlhan, Sivil Memur Ayşegül Pürnek, Sivil Memur Orçun Munyas, İşçi Cumali Akman

Ajanslar

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir