27 Ekim 2012 Günlük Burç Yorumları

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

27 Ekim 2012 Günlük Burç Yorumları

27 Ekim 2012 Günlük Burç Yorumları

Müneccim - Yorumcu 27.10.2012 cumartesi günlük fal - burç yorumu :27 Ekim 2012 Burç - fal Yorumlarını sitemiz aracılığı okuyabilirsiniz. 27.10.2012 cumartesi gününe ait günlük burç yorumları aşağıda listelenmiştir,

KOÇ

Bugün hayatınızdaki değişimlerle ilgilenmek istemeyebilirsiniz. Farklı ve değişik ortamlarda duygularınız çok çabuk değişebilir. Yakın çevrenizle yapacağınız planlarda abartmaya meyillisiniz.

BOĞA

Bugün özel hayatınızda içinizdeki değişim isteğini, partnerinize anlatmadan harekete geçmeyin ve rahat tavırlarınızı koruyun. Ortaklaşa para konularınız devrede olurken, para harcamaya meyillisiniz.kadinca.net

İKİZLER

Özel ilişkilerinizde rahat ve abartılı davranışlar sergilemeniz mümkün. Kafanızdan atamadığınız iş konularınızı çözmenin gün içinde bir yolunu bulmalısınız. Kendinizi bu kadar sıkmayın.

YENGEÇ

Bugün, sevdiğiniz insanla kısa vadeli konuşmalar, bir yerlere kaçma isteğiniz üzerinde durabilirsiniz. Her şeyden kolay sıkılacak, farklı atraksiyonlar içine girmek isteyeceksiniz.

ASLAN

Bugün aşk hayatınızda oldukça istekli bir tutum içine girebilir, sosyal ortamlarda yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Her şeyi hızlı halletmeye bayılıyorsunuz. Evinizde sorumluluklarınız artıyor.

BAŞAK

Ev ve aile ortamınızda duygularınız ateşli ve heyecanlı olacak. Ev ortamlarının tadını çıkarmasını bileceksiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla girişeceğiniz planlar sizi mutlu edebilir.

TERAZİ

Yoğun telefon ve haberleşme trafiğinizle, dinlenmek ve günü sakin geçirmek pek söz konusu olmayabilir. Maddi konularda zihniniz uyanık; sorunlarınıza kolaylıkla çözüm bulacaksınız.kadinca.net

AKREP

Paranız ve malınız sizin için değerli olmayabilir. Kendinize yatırım yapmanız gerektiğini biliyorsunuz, bu da içgüdüsel olarak size para harcattırabilir. Hayatınızın genelinde bir hareketlilik var.

YAY

Yerinizde duramayan yapınızla çabuk hareket etmek isteyecek, ilgilendiğiniz alanlara kanalize olacaksınız. Olayları gözlemleme yeteneğiniz bu aralar yoğun. İletişiminiz kuvvetli.

OĞLAK

Geçmiş konuları kafanızda gereğinden fazla büyütmeyin. Duygularınızı daha çok kendinize saklayacaksınız ama davranış olarak içinizde tutamayabilirsiniz. Paylaşımlarınız artıyor.

KOVA

Bugün, çalışıyorsanız farklı temalarla kendinizi ortaya koymayı tercih edebilirsiniz. Çalışmıyorsanız, arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle yapılacak olan planlar hoşunuza gidebilir.

BALIK

Kalabalık ortamlar ve toplu alanlarda bulunmayı tercih edeceksiniz. Güçlü duygularınızı işiniz veya özel hayatınızda bir şekilde göstermek isteyeceksiniz. Yeni proje heyecanlarınız olacak.

*Hande Kazanova

Astroloji Uzmanı*

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

BurçTercihaşkastrolojiburçgünlük burç yorumları
Görüş Bildir