Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

26 Aralık Çarşamba Günü Burç Yorumları

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

26 Aralık Çarşamba Günü Burç Yorumları!

26 Aralık Çarşamba Günü Burç Yorumları!

KOÇ

Kendinizi iyi hissedebileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Bu sabah duyacağınız bazı haberlerden etkileneceksiniz. Duygularınızı belli etmekte zorluk çekeceğiniz bir gün geçireceksiniz. Duygularınızı belli etmek konusundaki bu zaafınız , sizi sevenleri üzebilir ve yanlış anlamalara neden olabilir.

BOĞA

Bugün bir arkadaşınızın sizi olumsuz yönlendirmesi yüzünden kendinizi üzebilirsiniz. Bazı verilen sözlerin yerine getirilmediğini, her şeyin lafta kaldığını görebilirsiniz Duygusal olarak kendinizi son derece güçlü hissedeceğiniz bir gündesiniz ve beklediğiniz gelişmeler bugün olacaktır.

İKİZLER

Son derece sakin bir gün geçireceksiniz. Özellikle sabah saatlerinde kendinizi bir çok konuda isteksiz hissedebilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi keyifsiz hissedeceğiniz bir gündesiniz. Gün içinde duygusal durumunuzda değişimler olacaktır. Çok büyük olmasa da bazı problemlerle karşılaşacaksınız.

YENGEÇ

Duygusal hayatınızda bugün ayrı bir hareketlilik olacak. Sizinle ilişki konusuna birebir denk bakan birine rastlama umudunuz, şansınıza fazla güvendiğinizi gösteriyor. Ama aşk yaşamınızın yakın geleceğinde parıltılar var. Özgür bakışınız, epeydir karşılığını arar gibi. İş arkadaşlarınızla bazı aksamaları paylaşmalı, ortak çözümler aramalısınız..

ASLAN

Belli rahatsızlıklar barındırdığınız ilişkilerin de içinde olacağı kalabalıklardan uzak durmaya çalışacaksınız. Bu ilişkilerin, duygularınızı ve düşüncelerinizi ifade zorlukları yaşattığı şeklindeki düşünceleriniz, karşılıklı birtakım ön yargılardan kaynaklanıyor. Sizinle, ilişki konusuna birebir denk bakan birine rastlama umudunuz, şansınıza fazla güvendiğinizi gösteriyor.

BAŞAK

Sorumluluk hissedip üstlendiğiniz konularda birtakım hayal kırıklıkları yaşamanız sizi incitebiliyor. Ama deneyim çıkartmayı biliyorsunuz. Bu aralar tek sorunsuz alanınız iş yaşamınız. Çok doyumlu ilişkiler içinde, çok sevdiğiniz bir işi yapıyorsunuz. Kimse sizden takdirini esirgemiyor. Üstelik ekonomik olarak da memnunsunuz.

TERAZİ

Bugün yine gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. Bu konudaki uyarılara kulak asın. Kendinize verdiğiniz sözü tutamıyorsunuz. Bütçenizin üzerinde harcamayı alışkanlık haline getirmemelisiniz. Aşk hayatınız fazlasıyla karmaşık görünüyor. Yara almadan çıkabileceğiniz ilişkiler içinde değilsiniz.

AKREP

Bugün özel hayatınızla ilgili çok sayıda kararlar alacaksınız. Bu kararlarınızda ısrarcı olursanız daha mutlu olabilirsiniz. En azından kendinize olan güveniniz artar. Siz diğer iş arkadaşlarınız gibi bazı olaylara kayıtsız kalamıyorsunuz. İşinizi seviyor olmanız, iş yerinizdeki gruplaşmalardan olumsuz etkilenmenizi engelliyemiyor

YAY

Kişiliğiniz, kurallara bağımlı, hareketsiz bir yaşamı kolay kabulleneceğe benzemiyor. Sorumluluklarınızın, mutlak bir güvenlik altında olduğu şeklindeki savunmanızın önünde bir karşı çıkış görünmüyor. Ama insanın sorumluluklarını istediği gibi tayin edemeyeceğini unutuyor gibisiniz. Gönlünüzün boşluğu, bütün hayati ilişkilerinizde etkisini gösteriyor Genel anlamdaki boşluğunuzu, aşk hayatınızdaki yalnızlığınız yaratıyor olabilir.

OĞLAK

Bugün genel olarak sakin bir gün olacak.Rutin işlerinizle meşgul olabilirsiniz.Aşk hayatınızda bazı olumlu gelişmeler kapıda. İş çevrenize yeni elemanlar katılabilir,bu elamanların bilgilendirilmesini üstlenebilirsiniz. Yaptığınız işte olumlu gelişmeler içerisinde olmak sizi oldukça mutlu edeceği gibi yeni beklentilerin de içerisine gireceksiniz.

KOVA

Duygusal olduğunuz kadar gerçekçisiniz de. Ama ilişkiniz de duygularınızdan çok gerçekler ağır basıyor. Dinginlik, huzur, anlayış şimdilik size yetiyor. Bugün elde ettikleriniz için kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir gün. Adına aşk diyemediğiniz bazı etkilenişimleriniz size faydalı olabilir. Seviyeli her ilişkiye açık oluşunuz, kimi rahatsızlıkları duymanızı hiç gerektirmiyor.

BALIK

Olumsuz haberler alabilir ve güne kötü başlayabilirsiniz. İş hayatınızda başarı grafiğiniz yükselirken iş arkadaşlarınızla bazı kaçınılmaz sorunlar yaşayacaksınız. Sevdiğiniz kişi ve ailesi ile ilişkilerinizin düzelme noktasına geldi ama yine de kafanızdaki bazı kuruntular sizi rahat bırakmıyor. Çevrenizde sizinle ilgilenen kişiler var. Bu kişilere karşı biraz daha anlayışlı ve açık davranmalısınız.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AşkBurçaşk
Görüş Bildir