25 Ağustos Pazar 2013 Günlük Burç Yorumları

-
3 dakikada okuyabilirsiniz

25 Ağustos Pazar 2013 Günlük Burç Yorumları

25 Ağustos Pazar 2013 Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Öfkeniz, sevginize yenik düşecek. İçten içe bir kızgınlık da, kaygı verici değil. Duygularınızda bir gerileme söz konusu. Hatta sevgilinizin uyumsuz yaklaşımları sizi olumlu etkiliyor gibi. Yenitekliflere, yeni atılımlara hazırlıklı olun. Başarılarınız, çalışma temponuzun karşılığı. İşinize olan bağlılığınız, kişisel yetenekleriniz önünüzü açmaya devam edecek.

BOĞA

İlişkinizde, tartışmaya değmez pürüzleri tehlike çanları gibi algılamanız, bu pürüzlerden daha tehlikeli olabilir. Bazı soruların yanıtını zamana yaymak daha akılcı olacak. İş ortamınızda en son gözden çıkarılacaklar arasında duruyorsunuz. Bazı söylentiler sizi germemeli, iş koşullarınızın oluşturduğu endişelerin dışındasınız. Ama gelecek günlerde bir miktar daha yükünüz artabilir.

İKİZLER

İlişkinizle ilgili dış yorumlara bu kadar açık olmanız kişilik yapınızla pek örtüşmüyor. Çok ciddi konular değil büyüttükleriniz. Problemleri içerde çözme yolunu seçmelisiniz. İş arkadaşlarınız, gizlemeye çalıştığınız özverilerinizin farkında. Bu size yakında belli edilecek. Belli, belirsiz diye itibar etmediğiniz bağlantıların özellikle biri, kaçan bir fırsat gibi görülüyor.

YENGEÇ

Sevdiğinizle ilerleyen harika sürecini değerlendirmeye çalışmalısınız. Beraberliğinize duyulan ilgi ve verilen destek, büyük oranda onaylandığınızı, hatta imrenildiğinizi gösteriyor. Büyük sevinçler sağlayacağını düşündüğünüz büyük harcama, şu sıralar pek akılcı görünmüyor. Tedbirli davranmak, geçici daralmaların arkasından kalıcı mutluluklar getirebilir.

ASLAN

Sorunsuz birlikteliğinizde bugünlerde tatsız gelişmeler olabilir. Karşılıklı kolay yargılamalar tehlike arz ediyor. İlişkinizi son günlerde gereğinden fazla sorgu odasına alıyorsunuz. Özel zevkleriniz biraz daha kemer sıkmanızı gerektiriyor. Hiç gündeminizde olmayan para konulu bir yolculuk söz konusu, bugünlerde gerçekleşebilir. Önümüzdeki günlerde titiz ve kararlı olmanız gerekecek görüşmeleriniz olabilir.

BAŞAK

Sorunları sizinle açık, açık paylaştığı için ciddi bir sorun yaşamıyorsunuz, ama hissettiği güvensizlikler pek çabuk geçeceğe benzemiyor. Sevgilinizin ilişkiden beklediklerini iyi kavrayamamış olabilirsiniz. Epeydir beklenen düzenlemeyle ilgili yakında yeni gelişmeler söz konusu. Alacağınız birtakım yeni bilgiler zaman zaman düşündüğünüz iş değişikliğini bugünlerde gündeminizden düşürecek. İş yoğunluğunuzla bu sıralar iyi bir dinlenmeyi hakediyorsunuz.

TERAZİ

Aşk konusunda yaşadığınız deneyimler endişeler duymanıza neden oluyor gibi. Çekimser kalışınız, karşı tarafta haklı sorulara neden oluyor. Oysa ki, gelişen duygularınızı tanıyorsunuz. Bol para harcamak istiyorsunuz, ama bugünlerde böyle hercailikler pek mümkün görünmüyor. Birikim anlamındaki pişmanlıklarınız, gelecek günlerin olumlu anlamda tetikleyicisi olabilir. Bugünlerdeki bir tavrınızın sonrasında üzüntülü pişmanlıklar gelişebilir.

AKREP

Aşk için çok şeyi göze alacağınızı söylemenize rağmen, sağlam ama durağan ilişkileri aşka tercih ediyorsunuz. Bugünlerde duygusal konularda teminat arayışlarınız var. Bazı hak, hukuk tespitlerinizi bir kez daha gözden geçirmelisiniz. Tokgözlü davranmaya çalıştığınız bir menkul değerle ilgili tavır değiştirmeniz yararlı olacak. Sakin, ılımlı değerlendirmelerle çalışma ortamınızda etki yaratabilirsiniz.

YAY

Reddetmek mutluluk veriyormuş gibi davranışlarınız, sizi dönüşü olmayan yollara doğru götürebilir. Size duyulan ilginin bitmediğini bugün de anlayacaksınız. İlişkide ılımlılığa biraz kapalı duruyorsunuz.Tatilin ardından, iş dışı bir sorunla ilgili olarak canınız pek çalışmak istemeyebilir. Neyse ki iş arkadaşlarınız bugün sizden fazla bir şey beklemeyecekler. Hafta sonlarından daha dinlenmiş olarak çıkmaya çalışmalısınız.

OĞLAK

Sorunlarınızın farkında ve bu sorunları ona yansıtmamaya çalışmanız, onu memnun ediyor. İlişkinizle ilgili olmayan ama onu etkileyen birtakım problemlerin, sevgilinizin bilgisi dışında olduğunu düşünüyorsunuz. Bugünlerde bazı yakınlarınızdan fikir almaktan kaçınmamalısınız. Kazançlı para hareketlenmeleri gündem de. Verimli alışverişler, sizde birtakım kaygılarla kararsızlıklar yaratabilir.

KOVA

Aranızdaki kıskançlık oyunlarının ilişkinizi beslediğini düşünürken, aşırılıktan kaçınmalısınız. Değişik bir ilişki içindesiniz. Yapay çabalara, planlanmış sürprizlere iç ihtiyacınız yok. Doğallığınız heyecanı üretiyor. İş ilişkilerinizde akılcı dengeler gerekiyor. Attığınız başarılı adımlara değişik cephelerden önyargılı, biraz çekemez bakışlar var. Davranışlarıyla sizde antipati uyandıran biri, size açmak istediği meselede sandığınız kadar tutucu davranmayacak.

BALIK

Sizinle daha çok birlikte olmak istiyor ve bunu dile getirmekten çekiniyor olabilir. İlişkinizde çizdiğiniz sınır, onun istediklerini gerçekleştirmesini engellememeli. Eskiden birlikte çalıştığınız bir arkadaşınız, bugünlerde sizden yardım isteyebilir. Henüz her konuyu sizinle paylaşmaya niyeti yok gibi görünen insanlar, sabrınızdan etkileniyor. Kullanılmaya açık olduğunuz bir oluşum içine katılmanız istenebilir.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AşkTercihaşkgündemgünlük burç yorumlarıiçerde
Görüş Bildir