Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

24 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

24 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

24 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

KOÇ

İletişime dayalı konularda, satış, reklam, pazarlama alanlarınızdaki işlerinizde sosyal çevre ilişkilerinizi etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlar sizi harekete geçirecek.

BOĞA

İş hayatınızda önemli parasal bağlantılar devreye girebilir. Girişeceğiniz işlerde, ayrıntıları atlamamaya özen gösterin ve aşırı iyimserlikle ‘Onu da nasıl olsa yaparız’ gibi tutumlardan uzak durun.

İKİZLER

Seyahat, eğitim, yabancı ortaklı işler, seminerler, kurslar, ticaret ve hukuk alanlarınızda güzel kapılar açılacak. Ayrıntıları gözden kaçırmadan yolunuzda ilerlemeye devam etmelisiniz.

YENGEÇ

Bugün, gizli bir yardım sayesinde, parasal konularda şanslı bir gün olabilir. Dahil olduğunuz gruplar varsa onlar için manevi olarak çalışmaktan ve maddi karşılık görmekten mutlu olacaksınız.

ASLAN

Sevdiğiniz insanla, sosyal ortamlarda olumlu etkiler altında olacaksınız. İnsanlar size gıptayla bakabilir. Ortaklı işlerinizde, grupsal çalışmalar veya organizasyonlar gündeme gelebilir.

BAŞAK

İş alanlarınızda görüştüğünüz insanlarla bazı gelecek sözleri devreye girebilir. Bu noktada aşırı iyimserlikle hareket etmemeye özen göstermelisiniz. Çok açılmamaya dikkat etmeniz gerekiyor.

TERAZİ

Aşk hayatınızda ortaya çıkacak bir seyahat fırsatı sizi mutlu edebilir. Sevdiklerinizle daha çok paylaşım halinde olmak isteyeceksiniz. Kendinizi geliştireceğiniz kurslara katılabilirsiniz.

AKREP

Ortaklaşa para alanlarınızdaki güzel gelişmeler, ev ve aile hayatınızdaki bolluğu ve bereketi artırabilir. Kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Parasal konularda cesaretiniz artmaya başlıyor.

YAY

Özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde iyi bir iletişim ortaya koyabilirsiniz. Ayrıntıları atlamadan harekete geçmeye gayret göstermelisiniz. Aşırı iyimserlikle tutamayacağınız sözler vermeyin.

OĞLAK

İş alanlarınızdaki önemli fırsatlar paraya dönüşmekte ve size kazanç sağlamakta gecikmeyecek. Kendinizi yapacağınız işleriniz konusunda şanslı hissedeceksiniz. Detaylara odaklanın.

KOVA

Bugün, yakın çevrenizle beraber hareket ederek önemli görüşmeleriniz ve konuşmalarınız için harekete geçebilirsiniz. İletişime, yaratıcılığa ve sanata dayalı konularda şanslı olacaksınız.

BALIK

Ev ve aile hayatınızda verdiğiniz sözleri rahatlıkla yerine getirebilirsiniz. Gayrimenkul ve ev alım-satımı konularında şansınız son derece yüksek olacak. Aileniz sizi her konuda destekleyecek.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

aşkgünlük burç yorumları
Görüş Bildir