24 Aralık 2012 Günlük Burç Yorumları

 > -
4 dakikada okuyabilirsiniz

24 Aralık 2012 Günlük Burç Yorumları

24 Aralık 2012 Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Sabah saatlerinde dış ortamlarda bulunmak ihtiyacınız yüksek olacak. Öğleden sonra iş alanlarınızda hırslı yapınızı ortaya koyabilirsiniz. İş alanlarınızda ani davranış değişiklikleri başkalarını şaşırtabilir.

BOĞA

Bugün erken saatlerde kafanız para konularına takılı olurken, öğleden sonra seyahatler, medya, yabancılarla ilişkiler ve eğitim konuları ve bu alanlardaki ilişkileriniz devrede olabilir.

İKİZLER

Özel hayatınızda oldukça hareketli ve hırslı bir yapı sergileyebilirsiniz. Öğleden sonra gizemli olayları sevecek, hayatı farklı gözlerle sorgulamaya başlayacaksınız. Kendinizi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz.

YENGEÇ

Bugün, özel hayatınızda, kalabalık yerlerde tartışmamaya veya sinirli olmamaya özen gösterin. Duygu değişimleri öğleden sonra sizi zorlayabilir. Ayrıca özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz önem kazanmaya başlayacak.

ASLAN

Sabah saatlerinde eğlenceli başlayan gününüz öğleden sonra yapmanız gerekenleri ön plana çıkartabilir. Tanımadığınız veya sizi tanımayan insanlara karşı anlayışla yaklaşmayı deneyin. Sinirinizi kontrol etmelisiniz.

BAŞAK

Bugün, aşk hayatınızda veya çocuklarınızla ilgili konularda tutkularınız devreye girebilir, sabırsız ve anlayışsız tutumlar içerisinde olabilirsiniz. Karşılık beklemeden sevmeyi öğrenmeniz gerekebilir.

TERAZİ

Bu sabah yakın çevrenizle iletişiminiz yüksek olacak. Evinizde ve aile hayatınızda sevdiğiniz insanla sürtüşmeler ve sorunlar yaşayabilirsiniz. İlişkinizde tansiyonlu durumlar ortaya çıkabilir.

AKREP

Bugün özellikle öğleden sonra, iş yaptığınız insanlarla olan iletişiminizde biraz anlayışsız ve sabırsız etkiler altında olabilirsiniz. Yine yakın çevrenizin sağlığıyla ilgili konular ortaya çıkabilir.

YAY

Parasal konular ve maddi alanlardaki ilişkileriniz devreye girmeye başlıyor. Bugüne özel olarak parasal konularda birtakım zorlanmalarınız olabilir. Biraz daha sakin durmalısınız.

OĞLAK

Bugün, eviniz ve ailenize karşı biraz sabırsız ve anlayışsız etkiler altında olabilirsiniz. İlişkilerinizde tansiyon çıkabilir. Rahatlamaya ve kendinize daha fazla özen göstermeye çalışacağınız bir dönem içerisindesiniz.

KOVA

Sabah saatlerinde arkadaşlarınızla iletişiminiz ön planda olacak. Bugün, yalnızlığı sevdiğiniz için iletişim halinde olacağınız insanları anlamakta zorlanabilir, kolay öfkelenmelere açık olabilirsiniz.

BALIK

Hızlı başlayan gününüz, öğleden sonra yerini arkadaş ortamlarınıza bırakabilir. Bugün, sosyal ortamlarda, para konuları sinirlerinizi zıplatabilir. Arkadaş ortamlarınızda gereksiz tepkiler verebilirsiniz.

*Hande Kazanova

Astroloji Uzmanı*

Haberin Tamamı İçin:

24 Aralık Pazartesi Günü Burç Yorumları!

24 Aralık Pazartesi Günü Burç Yorumları!

Anasayfa Yaşam kategorisindeki diğer haberler

KOÇ

Kişisel açıdan kendinizi sorgulamaya başlamanız bazı tavırlarınızda değişiklik oldu. İş hayatınızda değişecek bazı konular sizi huzursuz edebilir. Olaylara karamsar açıdan bakmayın ve pozitif olmaya gayret gösterin. İlişkinizde ise karsınızdaki insanın sevgi ve ilgisi sizi neşelendirecek.

BOĞA

Yakın bir dostunuzun ikili özel ilişkisinde problemler var. Onun bu sorunlarını fazla iç içe yaşıyorsunuz. Belleğinize yer etmiş bir şey sizi devamlı düşündürüyor. Ama bunu belleğinizden silip atmaya fazla istekli görünmüyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınızdan biri sizinle yakından ilgili.

İKİZLER

Maddi konularda ve geleceğe yönelik yatırımlar konusunda düşüncelerinizi on plana çıkartıyor ve bu durum bazı önemli kararlar almanızı ortaya çıkartacak. Güven duygunuzun da on plana çıkmasıyla riskleri azaltan ve net adımlar atan bir süreci değerlendireceksiniz.

YENGEÇ

Duygusal hayatınızda karşınızdaki insanın sizden beklediği fedakarlıkları göstermelisiniz. Zararsız bulduğunuz bazı açılımlar, onun kafasında sorulara yol açabilir. Ona duyduğunuz sevgi sizi daha dikkatli olmaya yöneltecek. Aile çevresinden maddi konularda destek alabilir ve bazı sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz.

ASLAN

Özel hayatınızda gelişecek olumlu gelişmelerle ilgili önemli sorun karşılıklı kolay yargılamalar, tehlike arz ediyor. karşınızdaki insanlar Sorunları sizinle açık, açık paylaştığı için ciddi bir sorun yaşamıyorsunuz, Bireysel beklentilerinizle ilgili biraz daha kemer sıkmanızı gerektiriyor.

BAŞAK

Maddi sorunlarınızı ortadan kaldırmanın rahatlığı içindesiniz. Maddi sorunlarınızı yoluna girdiği bu günlerde karlı yatırımlara yönelebilirsiniz. Yatırım kararlarınızda bazı bilgili kimselerden yardım alabilirsiniz. Sosyal çevrenizle ilgili olarak yoğun bir iletişim döngüsü içine girebilirsiniz.

TERAZİ

Oldukça yaratıcı bir gününüzde olduğunuz için, hem özel yaşamınızla, hem de işinizle ilgili birikmiş pek çok sorunu çözmeniz mümkün olabilir. Bu süreçte yakın arkadaşlarınıza vakit ayırmalısınız ve onlarla zaman geçirerek psıkolojik olarak rahatlayabilirsiniz.

AKREP

Bugün özellikle geçmiş ile ilgili olarak ön plana çıkabilecek bir durum duygusal hayatınızda köklü bazı değişimler yaratabilir. Aile ve ev hayatında ise kendinize olan güveniniz artabilir ve önemli bazı sorumluluklar için adım atabilirsiniz.

YAY

Duygularınızın yarattığı zaaflar sizde bazı davranışlarınızın değişmenize neden oldu. Bu nedenle karşınızdaki insan, gerçek ve samimi olsa bile onu gösterdiğiniz sevgiyi kuru ve mekanik bir sevgi olarak algılıyor. İşinizde bir gelişme yok ama bu geçici bir durum. Büyük zevk alacağınız, yeteneklerinizle uyumlu yeni bir iş imkanını, gene kendi yeteneğinizle gerçekleştireceksiniz.

OĞLAK

Öncelikle hayatınızda yaşadığınız sorunlarla yüzleşmeye başlamanız sizi daha akıllıca hareket etmeye yönlendiriyor. Bu süreçte önemli hedeflerden biri de başkaları ile kuracağınız iletişimde güvenmeye alışmak ve çevrenizde inanları eleştirirken onları incitmemek. Duygusal hayatınıza bu günlerde dikkat etmelisiniz.

KOVA

İş yaşamına ilişkin bazı aksiliklerle karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. İş ortamınızda küçük bazı sorunlar ve gerginlikler ortaya çıkabilir ve tartışmalara sebebiyet verecektir. Çevrenizde olumsuz bir ortam olacaktır ve sizde bundan etkileneceksiniz.

BALIK

Hiç ummadığınız etkilenmeler söz konusu. Bugünlerde çoktan kapattığınızı sandığınız defterin sayfaları tekrar açacak. Bugünlerde beklemediğiniz bir konuda olumsuz tepkiler alabilirsiniz. Bu tepkilere kulak vermeli ve yapacaklarınızdan sizinle birlikte etkilenecek kişileri de umursamalısınız.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Burçaşkastrolojigünlük burç yorumları
Görüş Bildir