24-30 Eylül Haftası'nda Sizi Neler Bekliyor? - Astroloji

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

24-30 Eylül Haftası'nda Sizi Neler Bekliyor?

24-30 Eylül Haftası'nda Sizi Neler Bekliyor?

Astrolog Ümran Ensari haftanın gökyüzü hareketlerini sizinle paylaşıyor...

Ay-Mars sekstil açısı Oğlak burcundaki Ay ve Akrep burcundaki Mars arasında uyumlu açı meydana geliyor. Cesaret ve hareketlilik artıyor. Yönetim ve hedefler için cesaretle harekete geçilebilir. Artan liderlik yetenekleri sayesinde olayları kontrol etmek mümkün olabilir. Yönetim, yöneticiler, otorite konumunda kişilerle bağlantılı olaylar ortaya çıkabilir. Disiplin, ciddiyet, sorumluluk isteyen konular gündeme gelebilir. Gelenekler ve düzenle ilgili başarılı çalışmalar yapılabilir. Kredi, sigorta, miras konularıyla ilgilenilmesi gerekebilir. Hedefe odaklı çalışmalar yapılabilir.

Ay-Satürn kare açısı zorlayıcı Oğlak burcundaki Ay, Terazi burcundaki Satürn’le kare açı yapıyor. Bu zorlayıcı açı altında sabır ve sorumluluk gerektiren konular yüzünden zorlanabiliriz. Artan baskı isteklerimize ve hedeflerimize ulaşmamızı engelleyebilir. Otorite konumunda olan kişilerle veya yaşlı kişilerle ilgili sorunlar artabilir.

Ay boşlukta Ay 02:32 de Kova burcuna geçene kadar boşlukta kalacak. Ay boşlukta iken başlanan işlerden ve girişimlerden sonuç almak zorlaşabilir.

Ay Kova burcunda Geleceğe yönelik idealler, grupları ilgilendiren çalışmalar, teknolojik gelişmeler ve insanlığa yönelik yardımlaşmaların öne çıkacağı bir dönem.

Etiketler balık, ikizler, aslan, yengeç, Astroloji, koç, boğa, kova, yay, başak, oğlak, akrep, terazi, burçlar, astro gündem, haftalık burç yorumu, haftanın gökyüzü gündemi, 24-30 Eylül Haftası'nda sizi neler bekliyor?

Astroloji portalımızda Tarot, El Falı gibi kehanet yöntemleri ile burç yorumlarımız ücretsizdir.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Burçastrolojiburçlargündemgünlük burç yorumları
Görüş Bildir