23 Ağustos Cuma 2013 Günlük Burç Yorumları

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

23 Ağustos Cuma 2013 Günlük Burç Yorumları

23 Ağustos Cuma 2013 Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Çevrenizle keyifli vakit geçirirken duygusal geçmişinizle ilgili hatıralar on plana çıkabilir ve bu yüzden buruk anlar yaşayabilirsiniz. Yakın arkadaşlarınız özel hayatınızla ilgili olarak sizi oldukça fazla ilgilendiren konulardan bahsedecekler.

BOĞA

Haber beklediğiniz bir konu ile ilgili aceleci tutumunuz gereksiz bir gerginliğe neden olabilir. Gün içerisinde beklenti içinde olduğunuz konuyla ilgili olumlu gelişmeler olacaktır. Sabırlı ve sakın olmalısınız. Bir arkadaşınızla plan yapabilir ve plan dahilinde küçük bir arkadaş grubu ile vakit geçirebilirsiniz.

İKİZLER

Kafanızı dağıtacak ve belli konularda netleşmeye başlayacaksınız. Kişisel çalışmalar ve karmaşalarla ilgili olarak yaşanan olumsuzlukları ortadan kaldıracak planlamalar ve çalışmalar yapabilir ve biraz yorulabilrsiniz. Tüm bunlara rağmen sabırlı olursanız pozitif bir donemin başlangıcını hissedebilirsiniz.

YENGEÇ

Birlikte olduğunuz insana aşırı bağlılığınız takdire layıktır. Bu arada kendinizi ihmal etmeseniz iyi olur. Problemlerinizi çözebilecek yetenekte olduğunuz açık. Ancak içinizde, üstesinden gelmekte zorlandığınız bir atalet var, sizi sürekli geri çekiyor. Sebepsizdir, iradenizi kullanarak üstesinden gelebileceksiniz

ASLAN

Herhalde bugünlerde öz güveninizi yitirdiniz. Çünkü herkesin çok net, çok açık biri olarak tanımladığı partneriniz, nedense sizden henüz tam not alamadı. Genel güvensizliğinizden o da payını alıyor. İş yaşamınızdaki verimliliğiniz devam ediyor. Yeterince takdir edilmediğinizi düşünmek zaman zaman motivasyonunuzu kırsa da, hemen toparlanıyorsunuz.

BAŞAK

Özel hayatınızdaki gerilimleri işinize yansıtmaktan kaçınmalısınız. Bazı iş görüşmelerinde daha ikna edici ve sakin olmalısınız. Sorun yumağı haline gelen bir konuda değişik görüşleriniz var. Bayağı değişik oldukları için, belirtip belirtmemekte kararsızlık çekiyorsunuz. Ama sorumluluklarınız adına bunu yapmak zorunda olduğunuzu biliyorsunuz

TERAZİ

Duygusal hayatınızla ilgili olarak bazı kararlar vermiş olmanız sizi kişisel olarak oldukça güçlendirmeye başladı.Bu durum orta ve uzun vadede önemli gelişmeleri ortaya çıkartabilir. Kişisel acıdan ise mükemmelliyetciliğinizin on planda olacak olması çevrenizle daha düzenli ilişki kurmanızı sağlayabilir.

AKREP

Aşk yaşamınızda daha çok sevdiğiniz insanla aranızdaki istikrarı korumak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Maddi konularda başarılı girişimlerde bulunabileceğiniz ve istikrarınızı korumak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Elinizdeki kaynakları değerlendirmekte başarılı olacaksınız ve alacağınız kararlar genel olarak verimli olacaktır

YAY

Gelişen olaylara karşı var olan duruşunuzun hayatınızda bir çok konuda ilerlemenizi sağlıyor. Kişisel acıdan yapınıza bakılırsa size karşı olan kişiler, her ne kadar üzerinizde baskı kursa da, siz şevkle ve kendinizden emin bir şekilde ilerleyebilirsiniz gibi görünüyor. Maddi acıdan bir konudaki gelişme sizi gülümsetecek.

OĞLAK

Bir süredir negatif tavırlar içinde olmanız yakın çevrenizdeki insanları oldukça olumsuz etkiliyor ve kendi başınıza buyruk davrandığınızı düşünüyor olabilirler. Bu dönemde özgürlüğünüze ne kadar önem verdiğinizi insanlara göstermek istiyor olabilirsiniz ama derin bağlarınızın olduğu insanlara karşı daha kontrollü davranmalısınz.

KOVA

Başkalarının hatalarını kolayca gören gözlemlerinizin, son günlerde sizi de aynı hassasiyetle izlemesi gerekiyor. Ama bu çifte standart, sizin mükemmel bir dost olmanızın önünde hiç engel değil. Yanlış anlaşıldığınız bazı durumlar size küçük kırgınlıklar yaşatıyor ve hiç gerekmezken, kendinizi ispat ihtiyacı duyuyorsunuz.

BALIK

Sorunları bırakın kendi kendilerine çözülsünler. Kendinizi bu kadar yıpratmanın hiç faydası olmadığını sonunda göreceksiniz. Kararsız kaldığınız konulardan yalnız birinde çabuk davranmanız gerekecek. Maddi konularda şanslı etkiler altında olacağını ve paraya ilişkin bazı beklentilerinizin yerine gelebileceği bir gündesiniz.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

aşkgünlük burç yorumları
Görüş Bildir