22 Şubat 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

 > 
15PAYLAŞIM

22 Şubat 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)

Kimi Koçlar çalışıyor, kimileri ise tatilin tadını çıkarıyor. Ama hafta içindeki iyi performansları ile, mutlu bir hafta sonu geçirmeyi hak ettiler. Koç Burçlarının bazı istekleri var ama bunlara tedirgin yaklaşıyorlar. Çünkü paralarının kıymetini biliyor ve biraz da korkuyorlar.Koçlar idare edebilirler ama, parasız kalma korkusundan da nefret ederler.

Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğalar bugün can sıkacak. Kendileri sıkılmayacak ama başkalarının canlarını sıkacak gibi görünüyorlar.Aslında hayatınızı hep kendi düzeninizde götürmek istiyorsunuz ama, hayatta böyle bir şey yok ! Herkesin hakkı ve hukuku var. Unutmamak lazım.Para ve yemek bugün sizin için çok daha önemli olacak.Hayata sanki bunlarla bağlanıyorsunuz.

İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)

İkizler olmak bugün yine çok neşe getirecek size.Aklınızda hep uçuk fikirler ile  bütün bir gün mutlu olacaksınız. Karşınızdakiler fikirlerini söylemekten korkuyorlar. Çünkü hemen her şeyi beğenmiyorsunuz. Bugün böyle yaparak birilerinin kalbini kırabilirsiniz.Yapmayın ! Herkes sizin gibi olamaz. Herkesin kendine göre fikirleri ve bir tavrı var.

Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)

Yengeç mutlu bir dönem geçiriyor. Mutsuz olması için bir sebebi de yok aslında.Tabi olmayı sevdiği için, herkes tarafından seviliyor. Ama bugün Yengeçlerin başkaldırma günleri gibi.Belki sinirleri bozuk, belki canları sıkılmış ama ne olmuşsa  olmuş,bugün çevrelerindekileri kırma durumuna gelmişler.Geçici bir durum, üzülmeyin.

Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Aslanlar yine aslan gibiler. Bir o işe, bir bu işe koşmaktan kafalarını kaldıramayacaklar.Herkesi memnun etmekten yorulacak ve akşamı zor edecekler.Tatil onların için tatil değil, yeni yorgunluklara atılan bir adım aslında.Ama yine de akşam başlarını yastığa koyduklarında mutlu olacaklar.

Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)

Bugün kırmızı görmüş Boğa gibisiniz.

Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)

Teraziler bugün akıllı uslu bir gün geçirecekler. Yeni bir projenin adımlarını atabilecekleri bir gün. Umulmadık işler çıkarabilecek kadar enerjikler.Artık iş konusundaki kötü talihlerini kıracak ve iyi  bir şeyler yapacaklar.Nefes almalarını sağlayacak bir şeyler, bugün onların önünü açacak.

Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)

Yeni bir umut, yeni fikirler. Hayatınızı renklendirecek bir şeyler var.Siz de bu renkli zamanın tadını çıkaracak gibisiniz.Biraz şikayet eder gibisiniz ama şikayetlerden sonra dönüp, şükretmeyi de biliyorsunuz.Üzülmeyin ! Üzülmek size iyi gelmiyor,vücut dengenizi ve sinirlerinizi bitiriyor.

YAY BURCU –(23 Kasım-22 Aralık)

Canınıza şenlik gelmiş, desek doğrudur.Aklınız fikriniz hep bir mesele üzerinde yoğunlaşıyor.Can sıkıntısı çekmeyecek, kimseye çok fazla kızmayacaksınız. Daha çok içine çekilme günü bugün. Yaylar insanlardan uzak kalmaya çalışıyor ve bu uzaklık onlara iyi gelecek gibi.

OĞLAK BURCU-(23 Aralık-20 Ocak)

Oğlak mutlu bir gün geçirecek.Uzun zamandır gerilmişlerdi, şimdi bu gerginliğin yumuşamasını izleyecekler.İşleri istedikleri gibi olmasa da, buna yakın gidiyor.Oğlak insanları kafalarını karıştıran tuhaf işlerden uzak , dinlenme modunda bir güne ihtiyaç duyuyorlardı, işte o gün bugün.

Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)

Karışık ruh hali,darmadağınık bir gün.Kafanız karışık, bunu kendiniz yapıyorsunuz.Bunu yapmak size tuhaf bir zevk veriyor. Kendinize neden sıkıntı çıkardığınızı bilen yok.Kendinizi bu kadar zorlamayın.Başkalarının da sizi zorlamalarına izin vermeyin.

Balık Burcu - (20 Şubat - 20 Mart)

Balıklar öfkeli ve çevrelerindeki her şeyi yakıp yıkacak durumdalar.Üzülecek  bir şeyler bulmayı beceriyorlar. Bugün de onu yapacaklar. Ve çevrelerindeki insanlara yasaklar koyarak, onları bezdirmeye çalışacaklar. Parasal problemleri var ve problemleri çözmek için çok uğraşacak gibiler.

Haberin Tamamı İçin:
Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir