Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

22 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

22 Ocak Salı Günü Burç Yorumları!

22 Ocak Salı Günü Burç Yorumları!

KOÇ

Zihninizi çok iyi kullanmanıza rağmen bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Karamsar düşüncelerden uzak durun. Son zamanlarda duygusal anlamadaki karmaşalar kafa karışıklığına ve kendinize güvenin eksikliğine neden olmuş gibi. Bu durum aslında yaşanaması gereken bir sürecin sonunda ortaya cıktı. Artık daha kontrollü olacaksınız.

BOĞA

Başkalarının desteğiyle yapmayı düşündüğünüz işlerde gecikme veya tersliklerle karşılaşma riskini bu zaman dilimi içinde önemsemeniz gerekiyor. Duygusal açında ise oldukça yoğun hisler yaşayabilir tutkulu anlar yaşayabilirsiniz.

İKİZLER

Bu günlerde duygusal acıdan yoğunlaştığınız kimse ile iletişim sorunu yaşamanız önemli kararlar alma fikrine neden olabilir fakat bu durum sağlık ve olumlu bir karar olmaz. Bu yüzden bu günlerde soğukkanlılığınızı korumalı aceleci kararlardan sakınmalısınız.

YENGEÇ

Mütevazi yaşamınızda genel olarak para sorununuz yok denilebilir. Fakat bazen cevre etkilerinden dolayı gereksiz harcamalar yapıp planlarınızı bozabiliyorsunuz. Dikkatli olmalı ve beklentileriniz dahilinde hareket etmelisiniz. Duygusal hayatınızla ilgili bir insanın tavrı canınızı çok sıkıcak.

ASLAN

Haberiniz olmadan, sizin adınıza girişimlerde bulunup kararlar alan birisiyle sorun yaşayacaksınız. Buna dikkat etmelisiniz. Özel hayatınızla ilgili olarak yakın bir arkadaşınızla uzun uzudıya konuşabilir ve belli konularda daha net tavırlar sergilemenizin sizin açınızdan daha iyi olacağını düşünebilirsiniz.

BAŞAK

İş yerınde bazı sorunlar ile karşı karşıya kalabilrisiniz. Davranışlarını kasıtlı bulduğunuz kişi kadar, sizin de durumunuz riske girebilir. Bugün konuyla ilgili olarak üstlerinizle yapılacak bir konuşma sizin moralinizi oldukca bozabilir. Sakin ve uzun vadeli planlar yapmalısınız.

TERAZİ

Aile içerisinde daha düşünceli davranmasını beklediğiniz kişiler var. Ama bir iletişim sorunu yaşıyorsunuz. Günden güne gelişen olaylar, pek umutlu bakmadığınız görüşmelerin olumlu sonuçları olabilir. Duygusal hayatınızda ise sürecin pozitif gitmesi için daha fazla konuşma yapmanız gerekiyor.

AKREP

Hayatınızdaki bazı karmaşalar kısa süre içinde hayatınız durulmayacak ama bu kadar yoğun stresinizin olmayacagını söyleyebilirim. Bir süre daha çalışmaya devam edeceksiniz. Partnerinizi anlamaya çalışmak size göre deveye hendek atlatmaktan daha zor. İletişimde dikkatli olun.

YAY

İş yerinizdeki çalışmalarla çevrenizdeki insanlara güven veriyorsunuz. Yakında amirinizden bir terfi haberi alabilirsiniz. Maddi olarak sıkışık bir dönemdesiniz. Ailenizden yardım almaya yüzünüz olmadığı için kendi başınıza bu sıkışıklıktan kurtulmaya çalışıyorsunuz. Dostlarınızdan yardım alabilirsiniz.

OĞLAK

Bugün sıradan bir gün gibi görünse de, içinde barındırdığı sürprizleri beklenmedik şekilde ortaya çıkartabilir, hazırlıklı olun. İsteksiz katılacağınız bir görüşme size beklenmedik kazanımlar sunacak. Taraf olmaya epeyce zorlanacağınız bir konudan, hızla uzaklaşmanız gerekecek.

KOVA

Önümüzdeki günlerde küçük bir unutkanlığınız bazı işlerin aksamasına yol açabilir. Dikkatli olmalısınız. Aşkı, tanımladığınız kadar bağımsız hissediyor, ama herkes kadar kurallara bağlı olarak yaşıyorsunuz. Bunun yarattığı hırçınlığa son vermeniz gerekiyor. Aile ilişkilerinize bugünlerde daha fazla ilgi göstermeniz gerekiyor

BALIK

Maddi sorunlarınızı ortadan kaldırmanın rahatlığı içindesiniz. Maddi sorunlarınızı yoluna girdiği bu günlerde karlı yatırımlara yönelebilirsiniz. Yatırım kararlarınızda bazı bilgili kimselerden yardım alabilirsiniz. İşyerinizde duygusallığınızı çok ön plana çıkarıyorsunuz ve insanlardan olumsuz tepkiler gördüğünüz zaman iş performansınızı düşürüyorsunuz.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Burçgünlük burç yorumları
Görüş Bildir