Haftalık Burç Yorumları | 22 - 28 Ekim 2012

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

Astroloji Astrolog Hande Kazanova'dan Haftalık Burç Yorumları!

Astroloji Astrolog Hande Kazanova'dan Haftalık Burç Yorumları!

Bu hafta olaylar hep güzellikten yana olacak. Kişisel olaylarımızda kendimizle ilgili duygu karmaşaları yaşayabiliriz. İkili ilişkilerimize dikkat etmeliyiz. Özgürlükçü yönlerimiz ön plana çıkıyor. Yaşama felsefi anlamda yaklaşıyoruz. İdealler ve yolculuklar gündeme gelebilir. Yeniliklere açık olacağız. Bu hafta yuvamıza dönük çalışmalarda başarıya ulaşabiliriz. Yapmayı planladığımız değişimleri başlatabiliriz. Kazançlarımızı artırma konusunda zevkli konularda odaklaşacağız. Cesaret isteyen işler bizi bekliyor.

Koç ve Yükselen Koç

Uzak yollarla ilgili planlarınız olacaktır. Düşüncelerinizde müthiş bir aksiyon var. Fikirlerinizi herkese kabul ettirmek zorunda değilsiniz. İsteklerinizdeki artışlar sizi yorabilir.

Boğa ve Yükselen Boğa

Yaratıcılığınız konusunda rakip tanımıyor ve ödün vermekten hoşlanmıyorsunuz. Bu hafta özellikle, bir takım varsayımlar üzerinde fazla düşünerek zaman kaybetmemeli ve bir an önce harekete geçmelisiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler

Yalnız kaldığınızda daha verimli olduğunuzu bildiğiniz halde kalabalık ortamları tercih ediyorsunuz. Özellikle sakin bir hafta sizi bekliyor ve gücünüzü daha iyi fark ettiğinizi göreceksiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

İş yaşantınızda özgür çalışmaya ihtiyacınız var. Bu hafta iş imkanlarınız genişleyebilir. Duygusal yönlerinizi yaratıcılığınızla birleştirecek ve kendinizi daha da verimli hissedeceksiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan

Duygularınızı ortaya koyabileceğiniz bir iş imkanı sizi bekliyor. Yoğun çalışma temponuzu sayesinde birçok başarı size gelecektir. İdeallerinizden emin olarak ilerliyorsunuz.

Başak ve Yükselen Başak

Kendinizi ve kişisel özgürlüğünüzü sorgulayarak, adımlarınızı sağlam bir şekilde atmaktan yanasınız. Bu hafta şimdiye kadar düşünmediğiniz konular üzerinde yoğunlaşabilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi

Bu hafta, partnerinizle olan ilişkilerinizde içten ve samimi davranıyorsunuz. Fakat bağımsızlık duygularınızda biraz çılgınlık gizli ve bu özelliğinizi ilişkinize yansıtmaktasınız.

Akrep ve Yükselen Akrep

Yaptığınız işin karşılığını almak ve bu konuda hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. İş disiplininiz mükemmel. Birlikte çalıştığınız kişilerin, sizin kadar özverili çalışmasını istiyorsunuz.

Yay ve Yükselen Yay

Bu hafta iletişim konusunda son derece başarılı çalışmalar içindesiniz. Çevrenizde gelişen duygusal konulara kafanızı takarak, aktivitenizin hızını düşürmemelisiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Düşüncelerinizde sürekli bir genişleme söz konusu. Bu hafta, bir çok işi bir arada yapmayı tasarlıyorsunuz. İdeallerinizi bir an önce gerçekleştirmek için gerekli tüm donelere sahipsiniz.

Kova ve Yükselen Kova

Sıradışı arkadaşlarınızın size yapacağı tekliflere hazır olmalısınız. Bu hafta özellikle renklendirecek ve iş imkanlarınızı daha da rahatlatacak cazip öneriler alabilirsiniz. Ziyaretçileriniz olacak.

Balık ve Yükselen Balık

İşinizle ilgili açılımlara ihtiyacınız var. Fakat düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirme konusunda karasızlık çekebilirsiniz. Hırslarınızı canlı tutamıyor ve değişen şartlara uyum sağlıyorsunuz.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Tercihastrolojigünlük burç yorumları
Görüş Bildir