22 Ağustos Perşembe 2013 Günlük Burç Yorumları

 > -
3 dakikada okuyabilirsiniz

22 Ağustos Perşembe 2013 Günlük Burç Yorumları

22 Ağustos Perşembe 2013 Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Partneriniz öyle dengesiz ki sanki sabrınızı deniyor. Ona biraz zaman vermeniz gerekecek zira mantığı ile duyguları arasında sıkışmış gibi bir hali var. Sizin ise sabır taşı olmaktan başka işlerinizde birbiri ardına ters gidiyor sanki. İçinde bulunduğunuz bu durumları mantıklı adımlar ile yönlendirmeyi başarabilirseniz sonuçları da zor olduğu kadar güzel olacak. ailenizin desteğini görmek sizi biraz rahatlatabilir.

BOĞA

Diyalog kurmada çok acemice davranışlarınız ilişkilerinizde sorumsuz olduğunuzu düşündürebilir. birkaç tatil planı size çok iyi gelecek olsa da çevrenizde sanki bir arkadaş bulamıyorsunuz. Kendinizi iyi hissetmeniz için yapacagınız organizasyonlarda partnerinizin gerileceği bir ortam olabilir. Maddi planlamalarınızı iyi yönetiyorsunuz ancak biraz sıkışacak olmanız sizin suçunuz değil.

İKİZLER

İnce şeyleri görebilen bir yapıya sahipsiniz. insanları kırmamak için bazen kendiniz üzülebiliyorsunuz. Gelecek adına yaptğınız planlarınız için adım atmaya başlıyorsunuz. Şanlı bir günde olmanız işlerinizi kolay halletmenize yardımcı olacak. Geçmişte tekrar yaşasanız yine aynı hataları yapacaktınız bu kadar cok yıpratmayın kendinizi.

YENGEC
Aksilikler üste geldi ve yeterince yorulmuş görünüyorsunuz. Bugün gelişen olayların ardından kendinizle başbaşa kalmak isteyebilir ve ertelediğiniz şeylerin olmadık zamanda sizi sıkıntıya soktuğu gerçeği ile yüzleşebilirsiniz. Sağlık açsından da küçük bir dirençsizlik sizi korkutabilir biraz dikkat etmelisiniz ama evhama gerek yok.

ASLAN
Yaptığınız bazı hataların ardından size bu hataları hatırlatacak insanlarla görüşmek istemeyebilir ve bu sebeple bazı insanlardan kaçan bir tutum sergileyebilirsiniz. Fakat bu durum akılcı bir davranış değilmiş gibi görünüyor. Sakin ve problemleri aşan bir tavır sergileyerek bağınız olduğunuz insanlardan uzaklaşmamalı hatta onlarla daha çok vakit geçirmelisiniz.

BAŞAK

çok duygusal ve romantik olabilir ve özel hayatınızdaki insandan beklentileriniz artarken son zamanlarda yaşanan kırgınlıkları arkada bırakmak ısteyen bir tavır sergileyebilirsiniz. Bugün pozitif tavrınızla sorunlu insanları etrafınızda toplayabilir ve çok dert dinleyebilirsiniz ki bu durum enerjinizi düşürebilir dikkat edin.

TERAZİ

Bugün sizi mutlu edecek. Uzun bir süredir beraber olmadığınız dostlarınızla birlikte güzel zaman geçirme fırsatı elde edeceksiniz. Bu eski dostlarla paylaştıklarınız sizi rahatlatacak. Arkadaşlarınızla dertleşmeyeli uzun zaman olmuştu, arada bir toplanıp böyle sohbetler etmenin çok iyi olacağını düşünüyorsunuz. Ama bunun için harekete geçmeniz gerekiyor, onlarla bu düşüncelerinizi paylaşın.

AKREP

İş konusunda kafanızda bazı ayrıntılar oturmaya başlamış olabilir. Olaylar hakkında net tavrınızı belirlemeniz ve ona göre davranmanız gerekiyor. Aşka olan kırgınlığınızı yenmeye çalışmalısınız. İş arkadaşlarınızla olan alakanız sadece işle sınırlı kalmayacağa benziyor.

YAY

Uyku sorununuz sorumluluklarınızı yerine getirmenizi engelliyor. Kafeinli içecekler tüketmemeye dikkat etmelisiniz. Sırtınızda ağrı olabilir agır kaldırmayın. Aşk hayatınızda bir normal bir gergin olmak sizi yoruyor ancak bu dönemde ciddi anlamda öncelikleriniz olduğunu unutmayın.

OĞLAK

Bir ilişki hakkında kafanızı karıştıran düşünceleriniz olumlu sonuçlanacak ve bir süredir beklediğiniz o ilişkiyi yaşayacak gibi görünüyorsunuz. Geçmişte yaşadıklarınızı unutmanızın vakti geldi. İş hayatında beli bir tempoyu oturtamamanızın nedeni özel hayatınızdaki gel gitli süreçti ancak kısa süre içerisinde sakinleşeceğe benziyor.

KOVA

Arkadaşlarınıza verdiğiniz sözleri yerine getirmeye başlamış olmanın mutluluğu ile hoş vakit geçiriyorsunuz. Aşka olan inançsızlığınız yakın zamanda kırılacak gibi görünüyor. Bir hafta içerisinde gireceğiniz bir ortamda ilginizi çekmeyi başaracak biri olacak.

BALIK

Partnerinize yeteri kadar güven veremiyor olmanız çok büyüteceğiniz bir sorun değil bu günlerde. Çünkü sizi gerçekten seviyor ona sadık olduğunuzu bilmeye hissetmeye ihtiyacı var bu konuda anlayışlı olmanız gerekiyor. Aileniz ile aranızda ufak çaplı bir tartışma söz konusu olabilir.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

aşkgünlük burç yorumlarıtatil
Görüş Bildir