Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

21 Harika Fotoğrafıyla Üçüncü Nükleer Santralin Adresi 'İğneada'

 > 
49bPAYLAŞIM

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Ali Rıza Alaboyun, Türkiye'de yapılacak üçüncü nükleer santral için Kırklareli'nin İğneada bölgesinin planlandığını söyledi. Alaboyun, üçüncü nükleer santralin yapımına ilişkin, "Şu an ilk gelenler Çinliler ile Amerikalıların Westinghouse firması. Mutabakat zaptı imzalandı. Japonların da ilgisi var" dedi. Nükleer Santral Avrupa’nın en büyük Longoz ormanlarının bulunduğu İğneada Milli Parkı’nın yakınlarına inşa edilecek. 

İğneada'nın güzelliklerini bu vesileyle hatırlamak istemezdik ama umarız ki elimizden kayıp giden bir güzellik olmaz bu.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gezseneco

İğneada ormanlarının ne kadar güzel olduğunu bu yazımızda görebilirsiniz

chellebi

Herkes nükleer fizikçi olmuş. Bir de ülkenin eğitim sistemine dil uzatıyorsunuz. Mesela aşağıda ne içtiğini tam olarak çözemediğim bir arkadaş "bir gün orada patlama olsa bile güzellikler devam edecek" demiş. 250 km uzaktaki 15 milyon insan için de aynısı geçerli merak etme.

kubb

elektriğin neden kesildiğini açıklayamayan bir enerji bakanımız varken nükleer santral mi ?

lonedio

Fotoğraflar çok güzelde zihniyetler pis!!

cegy

güzel olan her şeye karşı lan adamlar, yok böyle bişey.

Görüş Bildir