21 Aralık 2012 Günlük Burç Yorumları

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

21 Aralık 2012 Günlük Burç Yorumları

21 Aralık 2012 Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Kafanıza buyruk ve özgür tavırlarla aceleci davranışlarınızın ön plana geçeceği bir gün olabilir. Hareketlerinizle çalıştığınız insanları ve özel yaşantınızdaki kişiyi hayrete düşürebilirsiniz.

BOĞA

Bugün, isteksizliğiniz fazla olabilir. Konuları kafanızda büyütmeye meyilli olacaksınız. Ortaklaşa para konularını gözden geçirmelisiniz. Önemli işlerinizi başka bir güne bırakmanız iyi olabilir.

İKİZLER

Arkadaş ortamlarınızda içinizden geldiği gibi ve farklı davranmak etrafınızdakileri şaşırtabilir. Sosyalliğiniz arttığı için para harcamalarınız da artabilir. Özel ilişkilerinizi dengede tutmaya çalışın.

YENGEÇ

Bugün, göz önünde olacağınız ortamlarda ve iş hayatınızda sıradışı ve değişik davranışlar sergileyebilirsiniz. Ortaklaşa iş yaptığınız insanlara karşı tepkileriniz olabilir. Sizi seviyorlar.

ASLAN

Seyahat veya eğitim alanlarınızda sabırsız etkiler altında olabilirsiniz. Sizi daha az tanıyan insanları özellikle iş ortamınızda şaşırtmanız mümkün. Eğlenceli yönlerinizi daha çok sergilemelisiniz.

BAŞAK

Bugün, ortaklaşa para alanlarınızda beklenmedik şekilde davranabilirsiniz. Harcamalarınız, ailenizdeki insanlarla bazı anlaşmazlıklara neden olabilir. Evinize yatırım yapmak isteyeceksiniz.

TERAZİ

Özel hayatınızda sevdiğiniz insan duygusal iniş çıkışlarıyla sizi şaşırtabilir. Aile hayatınızda bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Çevreniz ve özel yaşantınız arasında bocalamalar olabilir.

AKREP

Bugün, iş hayatınızda farklı ve tepkili davranabilirsiniz. Ani davranış değişikliği, yakın çevre iletişiminizde sorunlara neden olabilir. Değişik bir gün sizleri bekliyor. Para getiriniz yüksek.

YAY

Eğlence alanlarınızda ve aşk hayatınızda farklı davranışlar ortaya çıkabilir. Beğendiğiniz insanın davranışları sizi zorlayabilir. Aklınıza estiği gibi yaşamak istiyorsunuz, kendinizi kısıtlamayın.

OĞLAK

Aile ortamlarınızda farklı ve değişik davranma isteğiniz ön planda olacak. Bu da bazı zorlanmaları beraberinde getirebilir. Davranışlarınızı gözden geçirip hayatınız için plan yapmalısınız.

KOVA

Yakın çevrenizde oldukça hareketli ve değişik bir gün olabilir. Her şeyden çabuk sıkılma etkiniz olacak. Bu da arkadaşlarınızla güzel planlar yapmanıza neden olabilir. Korkularınızdan sıyrılın.

BALIK

Bugün, parasal konularda farklı ve ani davranışlar sergileyebilirsiniz. Biraz düşüncesizce hareket etmeye meyilli olacaksınız. İş ortamlarınızda güzel ilişkiler sayesinde başarı mümkün.

*Hande Kazanova

Astroloji Uzmanı*

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

aşkastrolojigünlük burç yorumları
Görüş Bildir