21 Ağustos Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumları

 > -
3 dakikada okuyabilirsiniz

21 Ağustos Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumları

21 Ağustos Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumları

KOÇ
Bugünlerde sorumluluklarınızdan bir hayli uzaklaşmış görünüyorsunuz. İlginizi çeken olaylarla fazlaca uğraşmak vücudunuzu da yoruyor. Baş ve omuz ağrılarınızı tetikliyor. Eskiden kalma davranışlarınızın tutkularınızın bir yerlerde bıraktığınızı düşündüğünüz anılarınızı anımsamak hayatınızı planladığınızın dışına sürüklüyor.

BOĞA
Duygularınızı her zaman ilk günkü gibi taze tutmayı başarabilen bir yapıya sahip olmanız güzel görünüyor. Ancak gün geçtikçe partnerinizin aynı şekilde tutkulu ve taze tutmaması sizi sevmediğini düşündürüyor. Partnerinizin ailevi bir problemi canını sıkıyor. Ona destek olmalısınız ve yanında olduğunuzu hissettirmenizi bekliyor.

İKİZLER

Önem verdiğiniz bir arkadaşınızla bir süredir diyalog kurmamanız canınızı sıkıyor. Arkadaşınızın sizin neşeli yüzünüze ihtiyacı var ancak bir türlü bir araya gelemiyorsunuz. Partnerinizin ilgisiz olduğunu düşünmekte haksız sayılmazsınız ancak var olan sorunun ilgisizlikten daha başka bir şeyden kaynaklandığını düşünüyorsunuz.

YENGEÇ

İş arkadaşlarınızla aranızda geçecek bir tartışmada tamamen haklı olduğunuzu düşünüyorsunuz. Onlardan hoşlanmadığınız aşikar. Daha güçlü olmak ve tek başınıza mutlu olabileceğiniz konusunda o kadar odaklandınız ki etrafınızda sizden hoşlanan kişilerin farkına dahi varamıyorsunuz. Bugün bir yemek teklifi alabilirsiniz.

ASLAN
Aile ile geçireceğiniz birkaç günün ardından günlük hayatın sorumluluklarına ve stresine hiç dönmek istemeyeceksiniz. Ancak önümüzdeki bir hafta içerisinde kariyerinizde oldukça güzel gelişmeler sizi bekliyor. Akıllı adımlar atmalı sonuçlar için acele etmemelisiniz. Nakit sıkıntısı çekeceğinizi abartılı harcama yaparken farketmiştiniz zaten.

BAŞAK
Partnerinizle aranızda olan sorun aslında size olan güvensizliğinden kaynaklanıyor. Sizi çok seviyor olmasına rağmen bir türlü güvenemediği için huzursuz günler geçiriyorsunuz. Ona size güvenmesini söylemenizin bir faydası yok. Bu durumu zamana bırakmanız gerekiyor. Zira davranışlarınız ona ne yapması gerektiğini gösterecektir.

TERAZİ
Bugün biraz kontrolsüz davranabilişiniz. Tepkileriniz aşırıya kaçabileceği gibi yakın çevrenizde ufak kırgınlıklara sebebiyet verebilirsiniz. Sevgilinizle bugün vakit geçirmeye fırsatınız pek olamayacak ancak bir iki gün içinde size bir sürprizi olacak. Maddi açıdan ailenizden beklediğiniz bir destek bugünlerde gelecek gibi görünüyor.

AKREP
Biraz gergin günler geçirdiğiniz doğru ancak sabırlı olmalısınız. kuracağınız birkaç diyaloğtan sonra tansiyon iyice artabilir. Birkaç gün ailenizle vakit geçirmeyi veya ufak bir seyahate çıkıp dinlenmek sizin için en iyisi olabilir. Arkadaşlarınızla bir süredir ipleri koparıyor gibisiniz.

YAY
Yalnız kalmak isteyip yalnızlıktan bu kadar korkmanız tamda sizin dengesizliğinize uygun bir durum olsa gerek. Eski dostlarınızı özleyip görmek istememek konusunda haklı olabilirsiniz. Hala haklı kırgınlıklarınızı düşünüyorsunuz. Kariyerinize odaklanmak özellikle ayın bu döneminden sonra daha da önem kazanıyor. Biraz sıkı çalışmanız gerekiyor.

OĞLAK
İstekleriniz konusunda çevrenizle zıt düşüyor olabilirsiniz ancak bu kadar sert tutumlu olmasanız bir orta yol bulmak mümkün. Ailenizin sizden beklediği çok fazla şey yok anlayışlı olmanız gerekiyor. Ailenizde bir taşınma söz konusu olabilir. Maddi anlamda rahatlamak için çaba harcamanız akıllı yatırımlarda bulunmak zorundasınız.

KOVA
Yalnız kalmak isteyebilirsiniz ama arkadaşlarınızı da kırmak istemiyorsunuz. Gireceğiniz ortamda bir kişi ile diyalog kurmaktan kaçınmanız gerekecek. Keyfiniz kaçabilir dikkatli olun. Bir erkek arkadaşınızın size bugün ihtiyacı var onu yalnız bırakmayacaksınız. Alışveriş yapmak sizi rahatlatmayacak çok harcamayın .

BALIK
Düşünmek istemiyor olabilirsiniz. Ancak duygusal hayatınızda düşünmekten kaçınmak için iş hayatınızı da zor duruma sokuyorsunuz. Zaten bir süredir gergin olan iş hayatınıza birde aşkı karıştırınca iyice işin içinden çıkılmaz bir hal alıyor. İki kişi arasında kalmak sizi zorlayacak ancak artık karar vermeniz en doğrusu olacak. Ailenizin ilgisizliğinizden haklı bir şikayeti söz konusu.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

günlük burç yorumları
Görüş Bildir