Görüş Bildir

2021 Yılında Drone İle Çekilmiş Birbirinden Etkileyici 42 Fotoğraf

Anasayfa > Cafe

Dünyamızın ne kadar şaşırtıcı bir yer olduğunu kanıtlayan, drone ile çekilmiş bu fotoğrafları görünce etkilenmemeniz mümkün değil...

Kaynak: https://www.boredpanda.com/photograph...

1. Duoyishu Terasları - Ran Tian (Soyut Kategorisinde Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

1. Duoyishu Terasları - Ran Tian (Soyut Kategorisinde Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

2. Maceraya Dönüş - Qasim Al Farsi (Vahşi Yaşam Kategorisi Birincisi)

2. Maceraya Dönüş - Qasim Al Farsi (Vahşi Yaşam Kategorisi Birincisi)

3. Passaggio Sospeso - Paolo Crocetta (Kent Kategorisinde Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

3. Passaggio Sospeso - Paolo Crocetta (Kent Kategorisinde Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

4. Saf Güç - Phil De Glanville (Doğa Kategorisinde Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

4. Saf Güç - Phil De Glanville (Doğa Kategorisinde Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

5. Renkli Teraslar - Tuan Nguyen Tan (Seri Kategorisinde Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

5. Renkli Teraslar - Tuan Nguyen Tan (Seri Kategorisinde Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

6. Gün Batımında Deve Gölgeleri - Jim Picôt (Doğa Kategorisinde Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

6. Gün Batımında Deve Gölgeleri - Jim Picôt (Doğa Kategorisinde Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

7. Ruhlar İçin Dua - Phu Khanh Bui (İnsanlar Kategorisinde Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

7. Ruhlar İçin Dua - Phu Khanh Bui (İnsanlar Kategorisinde Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

8. Yukarıdan Su Aygırı Grubu - Talib Almarri (Vahşi Yaşam Kategorisinde Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

8. Yukarıdan Su Aygırı Grubu - Talib Almarri (Vahşi Yaşam Kategorisinde Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

9. Ekstragalaktik - Martin Sanchez (Doğa Kategorisi Birincisi)

9. Ekstragalaktik - Martin Sanchez (Doğa Kategorisi Birincisi)

10. Şehir ve Kış Hakkında Mecazi Açıklama - Sergei Poletaev (Kent Kategorisi Birincisi)

10. Şehir ve Kış Hakkında Mecazi Açıklama - Sergei Poletaev (Kent Kategorisi Birincisi)

11. Gökkuşağının Sonundaki Altın - Phil De Glanville (Spor Kategorisi Birincisi)

11. Gökkuşağının Sonundaki Altın - Phil De Glanville (Spor Kategorisi Birincisi)

12. Dua Eden Budistler - Khanh Phan (İnsanlar Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

12. Dua Eden Budistler - Khanh Phan (İnsanlar Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

13. Büyük Bölünme - Janessa Anderson (Doğa Kategorisi İkincisi)

13. Büyük Bölünme - Janessa Anderson (Doğa Kategorisi İkincisi)

14. Henningsvær - Nando Harmsen (Kent Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

14. Henningsvær - Nando Harmsen (Kent Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

15. Avlanan Kutup Ayısı - Florian Ledoux (Vahşi Yaşam Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

15. Avlanan Kutup Ayısı - Florian Ledoux (Vahşi Yaşam Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

16. Habitat - Henrique Murta (Seri Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

16. Habitat - Henrique Murta (Seri Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

17. Tek Atış - Lampson Karmin Yip (Spor Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

17. Tek Atış - Lampson Karmin Yip (Spor Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

18. Kurumuş Nehir Yataklarından Su Toplama - Sujon Adhikary (İnsanlar Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

18. Kurumuş Nehir Yataklarından Su Toplama - Sujon Adhikary (İnsanlar Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

19. Pembe Ayaklı Kazların Kışla Buluşması - Terje Kolaas (Yılın Fotoğrafı)

19. Pembe Ayaklı Kazların Kışla Buluşması - Terje Kolaas (Yılın Fotoğrafı)

20. Zehirli Nehir - Gheorghe Popa (Soyut Kategorisi Birincisi)

20. Zehirli Nehir - Gheorghe Popa (Soyut Kategorisi Birincisi)

21. Doğal Gelin - Krzysztof Krawczyk (Düğün Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

21. Doğal Gelin - Krzysztof Krawczyk (Düğün Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

22. Deniz Sezonu - Alexandr Vlassyuk (İnsanlar Kategorisi İkincisi)

22. Deniz Sezonu - Alexandr Vlassyuk (İnsanlar Kategorisi İkincisi)

23. Space Invaders - Gilad Topaz (Kent Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

23. Space Invaders - Gilad Topaz (Kent Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

24. Güçlü Ruacana - Jan Roode (Doğa Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

24. Güçlü Ruacana - Jan Roode (Doğa Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

25. Buz Anatomisi - Gheorghe Popa (Seri Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

25. Buz Anatomisi - Gheorghe Popa (Seri Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

26. Satranç - Cezar Gabriel (Soyut Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

26. Satranç - Cezar Gabriel (Soyut Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

27. Dali'nin Rüyası (Soyut Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

27. Dali'nin Rüyası (Soyut Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

28. Kaleidoskop - Paolo Crocetta (Soyut Kategorisi İkincisi)

28. Kaleidoskop - Paolo Crocetta (Soyut Kategorisi İkincisi)

29. Verso L'infinito Insieme A Te - Matteo Originale (Düğün Kategorisi Birincisi)

29. Verso L'infinito Insieme A Te - Matteo Originale (Düğün Kategorisi Birincisi)

30. Fast Food - Igor Altuna (Vahşi Yaşam Kategorisi İkincisi)

30. Fast Food - Igor Altuna (Vahşi Yaşam Kategorisi İkincisi)

31. Mangrov Ormanında Balık Tutma - Trung Pham Huy (İnsan Kategorisi Birincisi)

31. Mangrov Ormanında Balık Tutma - Trung Pham Huy (İnsan Kategorisi Birincisi)

32. Peri Daireleri - George Steinmetz (Vahşi Yaşam Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

32. Peri Daireleri - George Steinmetz (Vahşi Yaşam Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

33. Sınırsız Aşk Denizi - Wujiang Zhu (Düğün Kategorisi İkincisi)

33. Sınırsız Aşk Denizi - Wujiang Zhu (Düğün Kategorisi İkincisi)

34. Kingdom Centre - George Steinmetz (Kent Kategorisi İkincisi)

34. Kingdom Centre - George Steinmetz (Kent Kategorisi İkincisi)

35. Beni Takip Et - Pierluigi Orler (Spor Kategorisi İkincisi)

35. Beni Takip Et - Pierluigi Orler (Spor Kategorisi İkincisi)

36. Yangın Yavaşlatıcı Battaniye (Seri Kategorisi Birincisi)

36. Yangın Yavaşlatıcı Battaniye (Seri Kategorisi Birincisi)

37. Hockney'in Havuzu (Spor Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

37. Hockney'in Havuzu (Spor Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

38. Korelasyon - Amirmahdi Najafloo Shahpar (İnsanlar Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

38. Korelasyon - Amirmahdi Najafloo Shahpar (İnsanlar Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

39. Aşık Uçak - Krzysztof Krawczyk (Düğün Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

39. Aşık Uçak - Krzysztof Krawczyk (Düğün Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

40. Soyut Doğa - Manuel Enrique Gonzalez Carmona (Seri Kategorisi İkincisi)

40. Soyut Doğa - Manuel Enrique Gonzalez Carmona (Seri Kategorisi İkincisi)

41. "Yanlış Yön Dostum!" - John Cowpland (Spor Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

41. "Yanlış Yön Dostum!" - John Cowpland (Spor Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

42. Golf Kortu Hikayeleri - Tobias Froehner (Düğün Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

42. Golf Kortu Hikayeleri - Tobias Froehner (Düğün Kategorisi Yüksek Övgüye Değer Ödülü)

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
34
13
2
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?