2019’da Şansın Sana Hangi Alanda Gülecek?

İlişki Testleri-

Aşk, iş, aile, sağlık... Bakalım 2019'da şansın sana hangisinde gülecek?

Testi çöz ve sonucu öğren!

1. Haydi başlayalım. Geride bırakmak üzere olduğumuz 2018 yılına bir puan verecek olsan, 10 üzerinden kaç puan verirdin?

2. 2018'i unutmaya başlayalım artık. Pekii 2019 yılında hangisi gerçekleşse çok daha mutlu olursun?

Evlilik
Huzurum olsun yeter
Bolca seyahat
Bir yerlerden para gelse fena olmaz

3. 2018'den genel beklentilerinin kaçı gerçekleşti?

Neredeyse hiçbiri gerçekleşmedi, zaten yeterince çabalamadım.
Pek çoğu gerçekleşti, çok uğraştım!
Bu sene adeta şansım döndü!
Gerçekleşen güzel şeyler yeter bana! Artık önümüzdeki yıla bakacağız!

4. Mümkün olsa 2019'u hangi şehirde geçirmek istersin?

Rio de Janeiro
New York
Paris
Helsinki

5. 2018 bir film olsaydı, ne tarz bir film olurdu?

6. Yaşadığımız Dünya ile ilgili en büyük şikayetin nedir?

7. Hangi ünlünün hayatı gibi bir 2018 geçirmek isterdin?

Ajda Pekkan
Öykü Karayel
Acun Ilıcalı
Tarkan

8. Geldik son soruya. Yeni yıl, yeni umutlar demek elbette. O zaman söyle bakalım; umut adına söylenen özlü sözlerden hangisine hak veriyorsun?

"Hiçbir şey ümit etmeyen adama ne mutlu; çünkü hiç hayal kırıklığına uğramaz."
"Bütün yıldızlar sönse ve her şey kararsa, insanın ruhunda tek bir yıldız parlamaya devam eder, bu ümit yıldızıdır."
"Yaşamda ümitsiz durumlar yoktur, ümitsizlik besleyen insanlar vardır yalnızca."
"Ümit, aldatıcı olsa da, hoş bir yolla hayatımızın sonuna doğru ilerlememizi temin eder."

Aşk!

2019'da şansın sana aşktan yana gülecek! Bugüne kadar aşk konusunda yüzün hiç gülmedi belki de... Sevdiğin kişi/kişiler seni sevemedi, seni sevenleri de sen sevemedin. Ama bu yıl, bu döngü değişiyor. Aradığın aşkı belki de hayatının aşkını bu sene buluyorsun. Kim bilir belki ciddi adımlar bile atabilirsiniz beraber. Aşk konusunda daha önce yaptığın hataları yapmaman gerekiyor ama bunu çok iyi biliyorsun. Mutlu ve huzurlu olmak istiyorsan sevgiden de önce saygı birinci şart. Madem bu sene aşkta kazanacaksın, bunun hakkını ver de insanlar aşk görsün. :)

İş!

2019'da şansın sana işten yana gülecek! İş başvuruları, iş görüşmeleri, 'daha sonra sizi arayacağız' yalanları... Hepsi geride kaldı. Bu sene senin iş konusunda şanslı yılın. Hayalindeki, seni tatmin edecek işe sonunda kavuşuyorsun. Hali hazırda işinden, gücünden memnunsan da bir yükselme ya da maaş artışı harika olacak senin için. karşına hayatının fırsatı çıkacak belki de. Çok iyi değerlendirmeni umuyoruz bunu. Başlarda zorluklar yaşayabilirsin belki ama sabredersen ömür boyu mutlu olacağın bir işe kavuşacaksın. Sonradan pişman olmamak için top sende. Sana güveniyoruz. :)

Aile!

2019'da şansın sana ailenden yana gülecek! Aile içi huzursuzluklara bu sene son. Aileden yana bu sene yüzün hep gülecek. Belki seni daha iyi anlayacaklar belki de sen kendini daha iyi anlatacaksın ama küçüklükten beri devam eden bu sorun çok şükür son bulacak. Artık bilmiyoruz hayatının insanını bulmuşsan da size hayatınızı birleştirme yolu bu sene açılacak. Aile, yaşamımızdaki en önemli değerlerden, önemini ailemizden birilerini kaybedince değil, onlar hayattayken fark etmek lazım. Pişman olacağın hiçbir şeyin olmadığı bir 2019 olsun, umarız :)

Sağlık!

2019'da şansın sana sağlıktan yana gülecek! Sağlık sorunlarıyla mı boğuşuyorsun? Çok mu kilo aldın? Defalarca spor yapmaya meyil edip bir türlü başlayamadın mı? Hepsi bu seneyi bekliyormuş işte. Atman gereken her adımı attığın, sağlık açısından muhteşem bir yıl yaşayacaksın. Yediklerine, içtiklerine dikkat ettiğin, bol bol su tükettiğin yani kısaca daha önce yaptığın hataları yapmadığın bir yıl seni bekliyor. Ne mutlu bu bilince ulaşan ve devam ettirebilen insana. Daim olsun. :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nihat-abiz

AİLE

ramazan-soyler

sağlık

bozan

İş! 2019'da şansın sana işten yana gülecek! İş başvuruları, iş görüşmeleri, 'daha sonra sizi arayacağız' yalanları... Hepsi geride kaldı. Bu sene senin iş konusunda şanslı yılın. Hayalindeki, seni tatmin edecek işe sonunda kavuşuyorsun. Hali hazırda işinden, gücünden memnunsan da bir yükselme ya da maaş artışı harika olacak senin için. karşına hayatının fırsatı çıkacak belki de. Çok iyi değerlendirmeni umuyoruz bunu. Başlarda zorluklar yaşayabilirsin belki ama sabredersen ömür boyu mutlu olacağın bir işe kavuşacaksın. Sonradan pişman olmamak için top sende. Sana güveniyoruz. :)

mirac-haciefendioglu

iş şouıgıug çalismiomki amk

korecanaydan

Aşk! 2019'da şansın sana aşktan yana gülecek! Bugüne kadar aşk konusunda yüzün hiç gülmedi belki de... Sevdiğin kişi/kişiler seni sevemedi, seni sevenleri de sen sevemedin. Ama bu yıl, bu döngü değişiyor. Aradığın aşkı belki de hayatının aşkını bu sene buluyorsun. Kim bilir belki ciddi adımlar bile atabilirsiniz beraber. Aşk konusunda daha önce yaptığın hataları yapmaman gerekiyor ama bunu çok iyi biliyorsun. Mutlu ve huzurlu olmak istiyorsan sevgiden de önce saygı birinci şart. Madem bu sene aşkta kazanacaksın, bunun hakkını ver de insanlar aşk görsün. :)

korecanaydan

Hep her testde aşk aşk diyorsunuzda amma olmuyor kardeşim. Neden beni her defasında ümitlendirmek için bu kadar kendinizi zorluyorsunuz? Olmuyor işte olmuyor olmayacakda(( Benim aşktan yana şansım hiç bir zaman getirmeyecek. Artık bana başka bir şey çıksın gerçekten artık aşk kelimesini gördüğümde deliriyorum.

Başlıklar

Aşkaşk
Görüş Bildir