2018'de Aşk Acısını İliklerine Kadar Hissederek Üzüntüden Hafif Kafası Giden İnsanlar

-

2018 geldi geçti ama bazılarının ciğerlerini deldi de geçti... Bu sene aşk acısını iliklerine kadar yaşayarak Twitter'da paylaşan kullanıcıları sizler için derledik...

1. Bahane gibi bahane...

2. Bazı sorumluluklar ağır gelir...

3. Şrfsz

4. Ortaya karışık yap bi şeyler işte...

5. Hem seni hem de bu güzel çorabı kaybetti, yazık!

6. Bi tatil de senin için yapılsın!

7. Öyle demeyelim de şimdi...

8. Gerçekten arkadaşınsa atar o nişanı!

9. Bi dene bakalım...

10. Bazılarımız acının müptelasıyız işte böyle...

11. Daha ne bütünlemeler göreceksin bir bilsen...

12. Senin de şansın yokmuş...

13. Polyanna burada mı?

14. Yazıklar olsun ona!

15. Şu nezakete bakar mısınız?

2018'de terk edilen, aşk acısı yaşayan, güzel kalbi haysiyet yoksunları tarafından kırılan tüm derdolara bol bol aşk diliyoruz. Unutmayın, siz daha iyilerine layıksınız!

😎😎

A post shared by Onedio Goygoy (@goygoyonedio) on
Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
papatyadolukadeh

Amaan o kaybetti diyelim

baranbilgic

Lezbiyenim dedi terk etti.Hayır modern bir erkeğim ben grup yapardık

123

Pislik

alwrich

"Tipikbiri" sana cevap yazdım yorum silinmiş galiba anlamadım neyse, Burdan El cevap: sadece 2018'de 406 kadin öldürüldü ve yapilan araştırmaya göre bunların çoğu ya severek hatta kaçarak evlenenler ya da sevgili olanlardan oluşuyor, anlayacağın kadına değer verilmeyen topraklarda aşka mi değer verilecek. Cinselliğin afrikası olan Türkiye'deki çoğu evlilikle hormon evliliğidir hele ki erken yaşta yapılan. Sonra aynı eve geçince o her gün makyajla buluşan, paçasinda kibarlık akan adamlar/kadinlar fabrika ayarlarina dönünce bir de heves geçince, gözleri kör eden aşk perdesi inince bu sefer de kirpi gibi bir birlerine batıyorlar. Bu ülkede akıllı kadın, tabiki sevecek aşık olacak; ama bunların yanında karekter olgunluk çalışkanlık gibi unsurları da harmanlayıp öyle evlilik/çikmaya karar vermelidir. Benim yorumum safi aşkla yola çıkarlaradır, yoksa hem sevgi hem de mantıkla yola çıkanlara zaten saygım sonsuzdur.

tipik-biri

Yok silinmemiş aşağıda. Aslında ikimizin de dediği aynı kapıya çıkıyor. Benim 'cahilce hevesi aşk sanmaları' dediğimi sen 'safi aşk' olarak adlandırmışsın. Ve evet topraklarımız aşka/sevgiye alışık değil hala.

123

Aldatıldım mı bilmiyorum ama aldattıysa da çok da fifi yani. Next der bakarsın yoluna

alwrich

Ulan,ömrü 3 yıl olan aşk için üzülmeye değer mi, aşkla evlenip helâya b.k yetiştirir gibi mahkemeye koşanlar hobi olsun diye boşanmıyorlar herhalde, aşk için eğitimini geleceğini heba eden nice kızlar o ilk tokadı ilk aldatmayı gördüğü an akılları başlarına geliyor; ama çok geç. Bugün 3.sayfa şiddet haberlerine bakın. Çoğunun temelinde aşk evliliği var...Aşk demek ulaşmazlık demek Zaten, ulaştığınız anda bitiveriyor o merak. Ayrıca ortadoğu insaninin aşki da hormon aşkıdır. Aşk gibi geçici bir duyguya verecegin enerjiyi, işine gücüne eğitimine ver. İşine aşık ol işine. Sana gerekli olan da iş kariyerdir.

tipik-biri

"Bugün 3.sayfa şiddet haberlerindeki bakın. Çoğunun temelinde aşk evliliği var..." çok doğru bir yargı olduğunu düşünmüyorum. Temelde aşk evliliği değil de Aşk zannedilen heves/ dürtü/hoşlanma (veya her ne olarak adlandırırsanız) o var. Yani aşk dışında olan bir takım yanıltıcı duygular. Çünkü aşk bir süre sonra saygıyla birleşiyor ve bireylerin birliktelikleri daha sağlıklı devam edebiliyor, tabii birbirini yeterince tanımadan evliliğe başvurup 'gerçek yüzünü gördüm!' diyerek ayrılmak başka.

Başlıklar

AşkTwitteraşktatil
Görüş Bildir