Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

2015 Yılında Onedio'da En Çok Okunan 30 İçerik!

 > 
829PAYLAŞIM

Türkiye'nin en çok ziyaret edilen 10 sitesinden biri olan Onedio, gündemi yakalayan ve aynı zamanda gündem belirleyen içerikleriyle sosyal medyada en çok konuşulan içerik sitesi konumunda!

Biz de geçen yıllarda olduğu gibi, bu yıl da en çok ilgi çeken içeriklerimizi bu içeriğimizde derledik, buyurun bir göz atın!

Not: İçerikleri ziyaret etmek için başlığa veya imaja tıklayabilirsiniz. 

30. Hüop Aile Var: İnsan İçinde Olduklarını Unutup Libidolarının Esiri Olmuş 19 Çift

Sokakta öpüşenlere karışanlardan değiliz ama sizler biraz abartmışsınız beyler bayanlar. Eve geçin en acelesinden. İçeriğimiz 2 binden fazla kere paylaşılıp, 700 binden fazla kez görüntülenmiş.

29. Oyundaki Prensesi Kurtarayım Derken Yanındaki Prensesi Unutan 13 Libido Fakiri

Bilgisayar oyunlarının bağımlılık yaptığı bir gerçek. Herkes oyun oynuyor herkes seviyor ama bu arkadaşlar olayı bayağı abartmışlar. Bilgisayar oyunları yüzünden kaçırılmayacak fırsatları ellerinin tersiyle itmişler. Yani anladık bağımlısın falan ama bu kadar da olmaz be kardeşim. İçeriğimiz 2 binin üzerinde paylaşılmış ve 700 binden fazla kez görüntülenmiş.

28. Yaşadıkları Hayatın Zorluğunu Anlatmak İsteyen Kadınlardan Mizahi ve Sitemkar 26 İtiraf

İnternet dünyasında Blogcu Anne olarak bilinen Elif Doğan'nın sitesinde yer alan itiraflar bölümü, okuyanları derin düşüncelere gark edecek cinsten itiraflarla dolu. İçerik yaklaşık 3 bin paylaşım alıp, 750 bine yakın tıklanmış.

27. Kadınları Nazikçe Uyarıyoruz: "Yüksek Bel" Modasından Uzak Durmanız İçin 29 Çok Geçerli Sebep

Son zamanlarda yüksek bel modasının özellikle kadınlar arasında popüler bir hale geldiğini hayretle ve biraz da korkuyla seyrediyoruz. Belli ki kadınlar yine bir retro'ya imza atıp yüksek bele sevdalanmışlar. Ama hanımlar lütfen dikkat!! Bu modanın neleri tetikleyebileceğini gerçekten bilmiyorsunuz. İçeriğimiz 7 bine yakın kez paylaşılıp 800 bine yakın kez görüntülenmiş.

26. En Az 130 IQ'ya Sahip Olanların İlk İzleyişte Anlayabileceği 37 Ufuk Açıcı Film

Konusu ve kurgusu itibariyle daha izlerken aklınızda soru işaretleri oluşturan, sizi dipsiz beyin fırtınalarına gark eden; sinema tarihinin bu daldaki en başarılı filmlerini tek bir içerikte topladık! İçeriğimiz 20 binin üzerinde paylaşım ve yaklaşık 800 bine yakın tıklama almış.

25. Göğüsler Hakkında Bilmek İsteyeceğiniz 9 Şaşırtıcı Gerçek

Göğüsler. İkizler. Memeler. Kavuşmuyor düğmeler... Adına ne derseniz deyin, onlar sahip olan ya da olmayan kısacası herkes için daima ilgi çekici olmayı başarmıştır. İçerik 2 bine yakın paylaşım alıp yaklaşık 800 bin defa görüntülenmiş.

24. 15 Yaşındaki João A. Carvalho'nun Okul Defterinden Büyüleyici 3D Çizimler

Bu çizimlerim sahibi, inanması zor ama 15 yaşındaki Brezilyalı bir çocuk. Adı João Carvalho. Nam-ı diğer J Desenhos. Carvalho, okulda geçirdiği zamanın büyük bölümünü, elinden hiç düşürmediği mavi çizgisiz not defteri üzerinde çizimler yaparak, faydalı bir uğraşa dönüştürmüş. İlk zamanlar hocalarında azar işitse de artık onlar da onu bu şekilde kabullenmiş. Çevresindeki herkes onun ileride başarılı bir sanatçı olacağına inanıyor. Çalışmalarına bakınca insan, "Yeteneğini iyi bir eğitimle birleştirirse, neden olmasın" demekten kendini alamaıyor.  Carvalho'nun 3D çizimlerini biz çok beğendik. Sizlerin de beğeneceğini umuyoruz. İçeriğimiz 70 bini aşkın paylaşım alıp yaklaşık 800 bin kez görüntülenmiş.

23. Çocukluğunu 90'larda Yaşayan Kızları Geçmişe Götürecek 29 Zaman Makinesi

Bu içerik size çocukluk anılarını hatırlatacak! İçerik 55 binin üzerinde paylaşım alıp, 800 binin üzerinde tıklanmış.

22. Yalnızca Japonya'da Var Olsa da Tüm İnsanlığın İhtiyaç Duyduğu 16 Müstesna Şey

Başlığı okuduktan sonra içeriğin detaylarını az çok tahmin etmişsinizdir :) İçerik 8 binin üzerinde paylaşılıp, 800 bin kereden fazla tıklanmış.

21. Seks Yaptıktan Sonra Yaşanan Anın Ne Kadar Garip Olduğunu Gösteren 15 Seks Sonrası Selfie

Zaman içerisinde kültürler farklılaştıkça 'mahremiyet' ve 'denlilik' gibi kavramlar da anlamlarını yitiriyor. Özellikle seks konusunun çok daha rahat konuşulabildiği bir dünyaya doğru gittiğimizi kabul etmek lazım. Bundan 500 yıl önce erkek ve kadın göz göze bile gelemezken, günümüzde sokağın ortasında öpüşebiliyor ve hatta yatak fotoğraflarını arkadaşlarıyla paylaşabiliyor... İçeriğimiz 2 bine yakın paylaşım alırken, 800 binin üzerinde görüntülenmiş.

20. Twitter'da Bu Zamana Kadar Yapılmış Gelmiş Geçmiş En İyi 19 Mentionlaşma

Twitter'da @Secil_trk adlı kullanıcı twittercıların en sevdiği diyalogları göndermesini istedi. En güzel mentionlaşmalardan çok güzel bir içerik oluştu ve bu içerik 18 binin üzerinde paylaşım alıp 800 bini aşkın görüntülendi.

19. Rusya'nın Aklı Varsa Bize Bulaşmaması Gerektiğini Gösteren 15 Örnek

Rusya'nın neden bize bulaşmaması gerektiğini ülkemizin haberleriyle anlatmaya çalıştık. Umarız Rusya bu çağrımızı görür ve yanlış bir şey yapmaz... İçeriğimiz 140 bine yakın paylaşıp alıp, 900 bine yakın görüntülenmiş.

18. Sosyal Medyayı Sallayan Yeni Akım: Kakişkolarını Yaparken Fotoğraf Çektiren Kızlar

Gün geçmiyor ki yeni bir sosyal medya çılgınlığı hasıl olmasın. Bu seferki akım ise tuvalette hacetlerini giderirken çekilmiş fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşan kızlar. Amaçlarının ne olduğunu anlayamasak da muhtemelen popülerliklerini arttırmak için böyle bir şey yaptıklarını düşünüyoruz. Buyurun bakalım neler var neler yok. İçeriğimiz 13 binin üzerinde paylaşıp alıp 900 bine yakın kez görüntülenmiş.

17. Çizgi Filmler Hakkında Muhtemelen Bilmediğiniz 18 Şok Edici Gerçek

Bir üyemiz tarafından hazırlanan, "vay arkadaş!" diyeceğiniz tespitlerle dolu içerik 10 binden fazla paylaşım alırken, 900 bini aşkın görüntülenmiş.

16. Dünyanın En Garip Ölümlerinden 50 Örnek

Ölüm ürkütücü evet ama bazen çok garip bazen de çok komik olabiliyor .. Garip ölümler dolu içerik bir üyemiz tarafından hazırlanmış ve 2 bine yakın paylaşım alıp, yaklaşık 1 milyon kere tıklanmış.

15. Kocişkoları İçin İç Mimarlığa Soyunan Yeni Gelinlerden 23 Dekorasyon Harikası

Gün geçmiyor ki fantastik bir Facebook sayfasıyla karşılaşmayalım. Yeni evlilerin ev dekorasyonlarını paylaştığı Yeni gelin evleri sayfası gerek fotoğrafları gerekse yorumlarıyla bizi bizden aldı. Eksik kalmayın diye sizin için seçtiklerimizi gözünüze kuvvet diyerek sunan içerik, bir Onedio üyemiz tarafından hazırlanmış ve 35 binden fazla paylaşım, 900 bine yakın tıklama almış.

14. Cefasını Onlar Çekti Sefasını Başkaları Sürüyor: 25 Görselle Cefa Çekenler / Sefa Sürenler

Twitter kullanıcılarının tweetlerinden oluşan mizah dolu bu içerik 9200 paylaşım almış ve 1 milyondan fazla kez görüntülenmiş.

13. Umudunuzu Kaybedebilirsiniz: Beklenilen Şekilde Seyretmemiş Umut Kırıcı 16 Değişim

Umudunuzu kaybetmeyin demiştik biliyorum ama, yine de itimatlı olmakta fayda var yani sonuçta çok da şeyapmamak gerek... İçeriğimiz 5 binin üzerinde paylaşılıp 1 milyona yakın tıklanmış.

12. Her Kadının Regl Dönemi Hakkında Bilmesi Gereken 21 Önemli Bilgi

Jinekoloji uzmanları Dr. Lauren Streicher ve Dr. Mary Jane Winkin, verdikleri bazı bilgilerle kafamızda kurduğumuz gizemleri bizim için açıklığa kavuşturuyor. Sizler için derlediğimiz, her kadının menstrüasyon dönemi hakkında bilmesi gereken bu bilgiler, kafalarınızdaki soru işaretlerini silecek; kadınlar için bir trajediye dönüşen bu döngü hakkında, aydınlanmanız açısından faydalı olacaktır. İçeriğimiz binden fazla paylaşım ve 1 milyondan fazla tıklama almış.

11. Kadınların Beğenisini Daha Çok Kazanmış 50 İzlenesi Film

Bazı filmler vardır ki kadın izleyicilerdeki yeri ayrıdır... Bu filmleri derleyen içeriğimiz, yaklaşık 6 bin paylaşım almış ve 1 milyondan fazla kez tıklanmış.

10. Hayatı Boyunca Türkiye'de Yaşayıp, Hiç Avrupa Görmemiş Olanların Asla Anlayamayacağı 17 Şey

Evet, ne yazık ki böyle şeyler var ve güzel ülkemizi hiç terketmemiş insanlara göre, tüm bunlar kocaman bir saçmalık. İlkokulda başlayan cinsellik eğitiminden metroda bira içen insanlara, bebeklerini bisikletle taşıyanlardan kadın kamyon şoförlerine, daha önce Avrupa'yı görmemiş bir insanın asla anlam veremeyeceği onlarca şey var. İçeriğimiz 45 binden fazla paylaşılmış ve 1 milyondan fazla kez görüntülenmiş.

9. İlk Seks Deneyiminizi Tek Bir GIF İle Anlatmak Zorunda Olsaydınız, O Hangi GIF Olurdu?

Reddit'te bir kullanıcı insanlardan ilk seks deneyimlerini tek bir gif ile anlatmalarını rica etmiş. Sonrasında izlerken kahkahalara boğulacağınız bu gifler gelmiş. Bu içeriğimizse 11 bini aşkın paylaşım almış ve 1 milyondan fazla görüntülenmiş.

8. Tam Bir Başyapıt Olan 72 Film Önerisi

Bir üyemiz tarafından hazırlanan 72 tane film önerisi içeren içeriğimiz, bine yakın paylaşım alıp 1 milyondan fazla kez görüntülenmiş.

7. Umudunuzu Kaybetmeyin! Ünlülerin Nasıl Değiştiğini Gösteren 18 Fotoğraf

Ünlülerin de aslında çok çirkin(bazıları) olduklarını gösteren "Umudunuzu Kaybetmeyin!" temalı fotoğrafları sizler için derledik ve içeriğimiz 12 binin üzerinde paylaşım ve 1 milyonun üzerinde tıklama aldı.

6. Sadece Sevgilisi Tarafından Aldatılanların Anlayabileceği 36 Geçiş Aşaması

Unutmayın, "en dibe vurduğunuzu" düşündüğünüz anda, daha dip olamayacağı için mecbur "yükselmeye" başlayacaksınız. "Biraz zaman, her şeyin ilacıdır, inan geçecek." diyenlere önce asla itimat etmeyeceksiniz, ama inanın öyle, inanın ge-çi-yor. Göreceksiniz. Beraber adım adım gidelim, hangi aşamadasınız bilmiyorum, ama genelde bu aşamalar çok da farklı değil birbirinden... Bir üyemiz tarafından hazırlanan İçerik 1.500'ün üzerinde paylaşılmış ve 1,2 milyondan fazla kez görüntülenmiş.

5. Aşkın Günlük Hayatımızdaki Sıcacık Etkisini Anlatan 24 Çizim

Başarılı sanatçı Philippa Rice sevdiğiniz kişiyle yaşamanın keyfini basit ama etkili çizimleriyle anlatıyor. Çizimlerinden oluşan kitabı Soppy ise görülmeye değer. Philippa Rice kalp ve güller değil de birbiri için önem taşıyan iki kişinin günlük hayatını çizmeyi tercih etmiş.  Philippa Rice'ın çizimlerinden bazılarını içeren içeriğimiz 65 binin üzerinde paylaşılmış ve 1 milyondan fazla görüntülenmiş.

4. Son Beş Yıla Damgasını Vuran İzlenesi 50 Etkileyici Film

Son 5 yıla damga vurmuş, sıralaması IMDB puanlarına göre yapılmış 50 filmin derlendiği içeriğimiz, 8 bine yakın kere paylaşılıp, 1,5 milyondan fazla kez de görüntülenmiş.

3. "Sevişme" İle İlgili Kimseden Duyamayacağınız 9 İnce Tespit

Cinsellik ülkemizde tabu. Bu konu ile ilgili bilgileri ya kendi çabamızla ya da sağdan soldan duyduklarımızdan ediniyoruz. Hal böyle olunca cinsellik konusunda yetersiz, bilgisiz, çaresiz bir topluma dönüşüyoruz. İşte size cinsellik konusunda kimseden duyamayacağınız ilginç bilgiler ve hikayeler. İçeriğimiz 2 binden fazla paylaşılıp, 1,5 milyondan fazla tıklanmış.

2. Kesinlikle İzlenmesi Gereken Ufuk Açıcı 45 Bilim-Kurgu Filmi

IMDb puanlarına göre sıralanmış 45 bilim-kurgu filmi önerisi içeren içeriğimiz, 5,4 binin üzerinde paylaşıp almış ve 1,5 milyondan fazla görüntülenmiş.

1. Bir Vajinası Olan Herkesin Mutlaka Bilmesi Gereken 21 Şey

Vajinanızı daha yakından tanımak, onun hakkında bilgi sahibi olmak istemez misiniz? İstiyorsanız sizi içeriğimize alalım, 2015 yılının en çok tıklanan içeriği olan içeriğimiz 2 binden fazla kez paylaşılıp, 2 milyona yakın görüntülenmiş.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

yorum yazayim da burda oldugum belli olusn :)

Gizli Kullanıcı

işte bunlar hep sex

klinikpsikolog

Birçoğumuz onedio'ya cinsel içerikli galeriler yaptığı için kızıyor olsak da görünüyor ki en çok onları okuyoruz. :)

meftun-u-masuk

Belki istatistiki olarak verilen bu bilgiler bizim insanların bunlara meraklı olduğunu düşünmemiz için paylaşılmıştır...

klinikpsikolog

Onların bir veri vermesine gerek yok, biz de galerilerin ne kadar okunduğunu, ne kadar paylaşılmış olduğunu görebiliyoruz. Bu amaçla yapıldığını sanmıyorum, olsa olsa ''evet siz bize bundan dolayı kızıyorsunuz ama bunu siz istiyorsunuz, alın bu da ispatı'' şeklinde olabilir diye düşünüyorum. :)

kodespa

içeriklerin çoğu kadınlar hakkında.merak ettim bunları kadınlarmı daha çok okudu ekeklermi :D

arda-dogan1

Önemli olan aslında vajina ile alakalı galeri değil bunu yazanın kim olduğu.Veeee yazan kişinin yırtık kondom çocuğu olan Merve Ç olması beni hiç şaşırtmıyor.

Görüş Bildir