20 Ağustos Salı 2013 Günlük Burç Yorumları

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

20 Ağustos Salı 2013 Günlük Burç Yorumları

20 Ağustos Salı 2013 Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Boşlukta olduğunu düşünebilir ve bu yüzden riskli kararlar almak isteyebilirsiniz. Bu durum aslında hayatınızı restore etmek için uygun davranış zamanını getiriyor fakat boşluk zamanlarında kontrol ne kadar iyi ise sonuçları da o kadar iyi olur. Kendinizi ve ideallerinizi ön plana çıkararak adımlar atmaya çalışın ve karşınıza çıkan şansları değerlendirin.

BOĞA

Bugün elinize onun gönlünü almanız için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Değerlendirebilirsiniz konu hiç büyümeden kapanabilir. Sevgilinizin planlarını alt üst etmeniz onu biraz üzmüş görünüyor. Günü yaklaşan senetlerin neden olduğu gerginlikler kısa vadede yok olacak, her şey rayına oturacak gibi.

İKİZLER

İlişkinizi geliştirmeye istekli olduğunuz halde bunu sağlayacak adımları karşı taraftan beklemeniz mutluluğunuzu geciktiriyor. Mizacınızdan kurtulun ve biraz şımarıklaşın, yüreğinizi sıkan tekdüzeliği aşacak ve karşınızdakine açılacaksınız. Para durumunuzda herhangi bir yenilik yok. Ama sevindirici bazı olası gelişmeler görünüyor.

YENGEÇ

Maddi konulara ilişkin çalışmalarınızda genel bir yoğunluk olacaktır ve uzun vadeli planlar yapmaya eğilimlisiniz. Hayal gücünüz oldukça iyi çalışıyor ve sorunlarınıza pratik çözümler bulabileceksiniz. Bir arkadaşınızın uzun bir yolculuğa gidecek olması sizi biraz hüzünlendirebilir fakat olaya pozitif yönünden bakmanız daha rahatacaktır.

ASLAN

Aşkın bağımsızlığınızı etkilediğini biliyor, yine de aşksız yapamıyorsunuz. Aşkı yaşayış biçiminizi değiştirmek hiç aklınıza gelmediği için çelişki yaşıyorsunuz. Yine çok bağlandınız ve yine bağımsız davranmayı beceremiyorsunuz.Bir yakınınız büyük bir sorumluluk duygusuyla sizi destekliyor.

BAŞAK

Maddi sorunlarınızı ortadan kaldırmanın rahatlığı içindesiniz. Maddi sorunlarınızı yoluna girdiği bu günlerde karlı yatırımlara yönelebilirsiniz. Yatırım kararlarınızda bazı bilgili kimselerden yardım alabilirsiniz. Sosyal çevrenizle ilgili olarak yoğun bir iletişim döngüsü içine girebilirsiniz.

TERAZİ

Kişisel çabalarınızın karşılığı olarak iş hayatınızla ilgili olarak kazanımlarınız artmaya başlıyor. İş hayatınızdaki olumlu gelişmelerin aksine özel hayatınızla ilgili kararlar alma ve uygulamaya geçirme safhasında oldukça sıkıntılı görünüyorsunuz.

AKREP

Sevgilinizle sakin ve huzurlu bir gün geçirme fırsatı bulabilirsiniz. Gerginliklerden uzak bir gündesiniz, bunun keyfini çıkartın. Parasal konularda dikkatli gidiyorsunuz fakat zaman zaman yaptığınız harcamalardan dolayı kendinize çok kızıyorsunuz. Kendinize güvenmeyi öğrenin.

YAY

Duygusal hayatınızla ilgili olarak bazı kararlar vermiş olmanız sizi kişisel olarak oldukça güçlendirmeye başladı.Bu durum orta ve uzun vadede önemli gelişmeleri ortaya çıkartabilir. Kişisel acıdan ise mükemmelliyetciliğinizin on planda olacak olması çevrenizle daha düzenli ilişki kurmanızı sağlayabilir.

OĞLAK

Yaşanan gelişmeler kafanızda ciddi karmaşalara neden olmuş olabilir. Duygusal davranmak yerine mantığınızı kullanmayı tercih ederseniz rahatlıkla sorunların üstesinden gelecek beklentileriniz konusunda olumlu adımlar atacaksınız. Sosyal çevrenizle artık daha sık iletişim kurmayı deneyin.

KOVA

Özel hayata karşı çok agresif bir tavır sergiliyorsunuz. Bu durum genel olarak tüm yaşadıklarınıza yansıyor. Haber beklediğiniz bir konu ile ilgili aceleci tutumunuz iş çevresinde gereksiz bir gerginliğe neden olabilir. Maddi konularda ise bir gelişme sizin kariyer hayatını da başka bir konuda eğitim alma fırsatını ortaya çıkartacak.

BALIK

Bugün sevdiğinize karşı olan duygularınız inişli çıkışlı bir seyir gösterecek. Bazen onu ne kadar çok sevdiğinizi hissedip mutlu olacaksınız bazen de onda ne bulduğunuzu düşünüp içinizi karartacaksınız. Sevgilinizin tabii ki bu duygularınızdan haberi olmayacak.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Tercihgünlük burç yorumları
Görüş Bildir