Görüş Bildir

2 Şubat Süper Loto Çekiliş Sonuçları Belli Oldu! İşte Süper Loto Çekiliş Sorgulama Ekranı...

Anasayfa > Güncel

Özelleşen Milli Piyango tarafından gerçekleştirilen Süper Loto’da bu akşam 14 numaralı çekiliş tamamlandı. Canlı yayında yapılan Süper Loto çekilişinde belirlenen şanslı numaralar; 1-9-11-12-23-40 oldu. Salı, perşembe ve pazar günü çekilen Süper Loto'da 40 milyon liraya yaklaşan büyük ikramiye devretti. İşte 2 Şubat Süper Loto sonuçları sorgulama sayfası...

2 Şubat Süper Loto Sonuçları

2 Şubat Süper Loto Sonuçları

Süper Loto’da bu akşam yapılan çekilişte altı bilen çıkmadı ve büyük ikramiye bir sonraki çekilişe kaldı. Beş doğru tahminde bulunan 9 kişi ise kişi başı 34 bin 481 liranın sahibi oldu.

Süper Loto Sonuçlarını Sorgulamak İçin Tıklayın

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto kolonları 1 ve 60 arasındaki sayılardan oluşur. Bu sayılardan her kolonda 6 seçim yapmalısınız. Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Tek kolon ücreti ise 3 TL’dir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?