Görüş Bildir

19 Ocak Süper Loto Sonuçları Belli Oldu! İşte Süper Loto'da Kazandıran Numaralar...

Anasayfa > Güncel

19 Ocak Salı Süper Loto sonuçları saat 21:30'da yapılan çekilişin ardından açıklandı. Bu akşamki çekilişte belirlenen şanslı rakamlar 8, 11, 15, 23, 25, 42 oldu. Salı, perşembe ve pazar günü çekilen Süper Loto'da  31.308.649 TL'lik büyük ikramiye devretti. İşte Süper Loto sonuçları sorgulama sayfası...

19 Ocak Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye yine devretti. 5 Bilen 15 kişi 19.502,50 TL ikramiye kazandı. Süper Loto'da her çekilişte 2 ya da 6 bilen ikramiye kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Süper Loto Sonuçlarını Sorgulamak İçin Tıklayın

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto kolonları 1 ve 60 arasındaki sayılardan oluşur. Bu sayılardan her kolonda 6 seçim yapmalısınız. Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Tek kolon ücreti ise 3 TL’dir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?