19 Aralık 2012 Günlük Burç Yorumları

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

19 Aralık 2012 Günlük Burç Yorumları

19 Aralık 2012 Günlük Burç Yorumları

Müneccim - Yorumcu 19.12.2012 çarşamba günlük fal - burç yorumu :19 Aralık 2012 Burç - fal Yorumlarını sitemiz aracılığı okuyabilirsiniz. 19.12.2012 çarşamba gününe ait günlük burç yorumları aşağıda listelenmiştir,

19 Aralık 2012 Günlük Burç Yorumları, 19 12 2012 burçlar, 19 Aralık 2012 akrep burcu yorumu, 19 Aralık 2012 aslan burcu yorumu, 19 Aralık 2012 balık burcu yorumu, kadinca.net 19 Aralık 2012 başak burcu yorumu, 19 Aralık 2012 boğa burcu yorumu, 19 Aralık 2012 ikizler burcu yorumu, 19 Aralık 2012 koç burcu yorumu, 19 Aralık 2012 kova burcu yorumu, 19 Aralık 2012 oğlak burcu yorumu, 19 Aralık 2012 terazi burcu yorumu, 19 Aralık 2012 yay burcu yorumu, 19 Aralık 2012 yengeç burcu yorumu, 2012 Aralık ayı burç yorumları

KOÇ

Bugün güzel haberler alarak kafanızdaki kuşku ve kuruntularınızdan kurtulabilirsiniz. Seyahat planınız varsa, bazı sıkışmalar olabilir. İş alanlarınızda güçlü insanlardan desteğiniz olacak.

BOĞA

Farklı yerler ve çevrelerde kendinizi gösterebilir, evinizde otursanız bile değişik bir şeyler yapmanın peşinde koşabilirsiniz. Arkadaşınızla yapılacak bir seyahat veya gezi planı çok hoşunuza gidebilir.

İKİZLER

Kafanız sorumluluklarınızla çok meşgul, iş alanlarınızda bazı detayları gözden kaçırabilirsiniz. İş alanlarınızda ciddi adımlar söz konusu. İş yoğunluğu yüzünden özel hayatınıza özen gösteremeyebilirsiniz.

YENGEÇ

Bugün, değişik ve sizden farklı insanlarla bir araya gelmek ve onların programıyla gününüzü geçirmek isteyeceksiniz. Bu ortamlar sevdiğiniz kişinin ortamı olabilir. Duyacaklarınız canınızı sıkmamalı.

ASLAN

Sevdiğiniz kişinin maddi durumuyla ilgili konular gündemde olabilir veya ortaklaşa alışveriş yapabilirsiniz. İş ortamlarınızda yaşadıklarınızı paylaştıkça sevginiz ve güveniniz artacak. Desteğiniz yüksek.

BAŞAK

Sevgi dolu, anlayışlı ve karşı tarafın isteklerine yönelik bir gün geçireceksiniz. Aşk hayatınızda güçlü etkilere sahipsiniz.Ev ortamlarınızda sevdiklerinizle anlaşmakta bazı zorlanmalar oluşabilir.

TERAZİ

Rahatça işlerinizi halledebilir ve kendinize yönelik bir gün geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizle konuşmalarınız gün içinde hızlanacak ama onlarla aynı doğrultuda hareket edemeyebilirsiniz.

AKREP

Bugün oldukça keyifli, romantik, anlayışlı bir gün geçireceksiniz. Sevdiğiniz insanla rahat iletişime geçebilir, bir yerlere giderek vaktinizi harcayabilirsiniz. Bu aralar kendinize yatırım yapmalısınız.

YAY

Bugün ev ve aile ortamınızda oldukça keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Para konularında bu aralar gücünüzü ortaya koyacaksınız. Davranışlarınızla, istekleriniz gün içinde örtüşmeyebilir.

OĞLAK

Yakın çevrenizle ve iletişim halinde olduklarınızla oldukça keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizin sizi hayat kararlarınızda desteklemesi hoşunuza gidecek, bazı şeyleri fazla zorlamayın.

KOVA

Parasal konularda iyimser tavrınızı sürdürecek, gün içinde para harcamaya meyilli olacaksınız. Fırsatlar kapınızda ama siz istediğiniz koşullara çevirmekte zorlanıyorsunuz. Keyifli gelişmeler olacak.

BALIK

Bugün, sevdiklerinizle ve size keyif veren insanlarla bir arada olmayı tercih edeceksiniz yalnız bazı konuşmalar ve görüşmeler pek hoşunuza gitmeyebilir. Arkadaşlarınızın sizi desteklediğini unutmayın.

*Hande Kazanova

Astroloji Uzmanı*

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

BurçTercihaşkastrolojiburçburçlargünlük burç yorumlarıkoç burcu
Görüş Bildir