Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

181 Kişilik Dünyanın En Kalabalık Ailesiyle Tanışın

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

181 Kişiyle Dünyanın En Kalabalık Ailesiyle Tanışın

Hindistan'ın Mizoram kentinde yaşayan bu aileyle tanışın.

Aile reisi Ziona Chana isimli adam. Bu adamın en son 39 karısı, 94 çocuğu, 14 gelini, 33 torunu bulunmaktaydı. Toplam popülasyonları 181 olan ailenin güncel popülasyonları bilinmemekte. Zira sürekli yeni üyeler katılabiliyor.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/

İşte Aile Gibi Aile

Ziona Chana'nın arkasında poz veren bu kişiler, Ziona Chana'nın eşleri, çocukları, gelinleri ve torunları. Toplam 181 kişi.

Yaşadıkları Yer

Popülasyonları en son 181 olan aile, 100 odalı bu binada yaşıyor. Oldukça büyük olan bu bina onlara yetiyormuş.

Mecburi ihtiyaçlar

Bir akşam yemeği için en az 30 tavuk alan Chana, kendini çok şanslı bir adam olarak görüyor. 'Tanrının özel çocuğu olarak hissediyorum kendimi, o bana bakmak için birçok kişi verdi.' diyen adamın eşleri arasında askeri nizam kurulu.

Ziona Chana ve Eşleri

Eşleriyle birlikte fotoğraf çektiren Ziona Chana çift kişilik yatakta yatarken, eşleri ortak yatakhaneler kullanmak zorunda kalıyor. En hızlı zamanlarında 1 yılda 10 kadınla evlenen adamın yatak odasına gitmek için askeri nizam bulunuyor. Her kadının belirli bir günü var ve o gün geldiğinde Ziona Chana'yı ziyaret ediyorlar. Eşlerinden bir tanesinin Chana için söylediği söz: O evimizin en önemli kişisi, biz onun etrafında kalıyoruz. O köyün en yakışıklısı!

Sevgi Saygı ve Sistem

Aile karşıklı sevgi ve saygıya dayalı ayakta duruyor. En önemli konu saygı ve sevgi. Diğer konular bir şekilde halledilir mantığındalar. Ziona Chana'nın en eski eşi Zathiangi tarafından sağlanan düzene göre, temizlik, yemek ve diğer ev işleri belirli bir sistem dahilinde yapılıyor.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

10 yıl sonraki populasyonu düşünemiyorum :)

karbonat

çok hızlı ama çooookk hızlı yaşamış adam :)

melis

senelerdir aynı haber artık genişleme durmuş galiba.

karbonat

durmuş olması muhtemel, güncel durumla ilgili bilgi bulamadım ama evlenen çocukları genişlemeyi devam ettiriyolardır sanırım. aynı hızda ettiriyolarsa sıkıntı tabi ki.

Başlıklar

Hindistan
Görüş Bildir