18 Maddede Herkesin İfrit Olduğu Tip: "Geldi Yine Tipini S.ktiğimin" İnsanı

2bPAYLAŞIM

Arkadaşlarının yanında dolaştırmak istemediği, üniversitede yüzünü daha fazla görmemek için hocanın dersten geçirdiği, ailesinin "Niye biz bunu küçükken cami avlusuna bırakmamışız ki?" diye dert yandığı kişi o. Hepimiz çok iyi tanıyoruz. Evlat olsa sevilmez, insan olsa çekilmez, atsan atılmaz, satsan satılmaz. Sokakta, internette, televizyonda her yerde onlardan bir sürü var. İşte 'Geldi yine tipini s.ktiğimin insanı'nın 18 özelliği.

1. Her zaman, "En mükemmel benim, muhteşemliğin adeta vücut bulmuş haliyim." diye etrafta dolaşır. Başkaları tarafından övülmek, pohpohlanmak ister.

2. Sürekli gündeme gelmek için türlü şaklabanlıklar peşindedir. Popüler olmak için yapamayacağı şey yoktur.

3. Annesinin cüzdanından para aşırır, babasının maaşını çeker İddaa'ya, at yarışına yatırır. Evlat olsa yine de sevilmez.

4. "Birine askıntılık etmezsem 36 saat içerisinde ölürüm" hastalığına yakalanmıştır. Sürekli "Kanka kız varsa geleyim yoksa benden umudu kesin." modundadır.

5. Troll olma potansiyeli yüksektir. İnternette milletin yorumlarının altına alakasız şeyler yazar, insanı çileden çıkarmaya çalışır.

6. Bedava olan herhangi bir şey gördüğünde dayanamaz saldırır. Beleşçi yaşam felsefesini benimsemiştir.

7. Kötü adamlık müessesinin yılmaz temsilcisi olduğunu düşünür ama o genellikle kötü adamın ezik yancısıdır.

8. Eline kıymık batsa gözyaşları sel olur, ağladıkça küçük kasabaları sular altında bırakır.

9. Hastalandığında en çok onunla ilgilenilsin ister. "Bir çorba yapanım bile yok!" diye tweet atar. "Hayırsızlar" diye Whatsapp'ta grup kurar.

10. Otlakçılık mertebesinin yılmaz temsilcilerindendir. Sömürgecilikte Büyük Britanya ile kıyasıya yarışır.

11. "Kanka sigaran var mı?", "İzninle çalıyorum canım!", "Tişörtün çok güzelmiş versene bana 2 gün takılayım." sözleri o öldükten sonra mezar taşına yazılacaktır.

12. Sınava kendi çalışmadığı yetmezmiş gibi, yanınıza oturur. Kopya çekmeye çalışır beceremez, sizi de yakalatır.

13. K.çını kaldırıp 2 yumurta kırmaya acizdir. Yemek beğenmez, önüne gelmeyince de evin içerisinde küçük çaplı isyan başlatır.

14. Gecenin bir yarısı 47 kere telefonunuzu çaldırır. "Kanka çok önemli bir şey oldu!" deyip aşk hayatını anlatır.

15. Kendi halinizde çalışırken aniden başınızda biter, 12 senedir yaptığınız işi baştan sona size anlatmaya çalışır.

16. Tam uyudu, o görmeden evden çıkalım dediğinizde uyanır, "Kanka nereye gidiyorsunuz? Beni de bekleyin." deyip peşinizden yardırır.

17. İnternette cinsellikle ilgili bir paylaşıma denk geldiğinde "Ayıp ayıp ahlakımızı bozuyorlar." yorumunu yapar ama en çok ziyaret ettiklerinin arasında porno siteleri vardır.

18. "Yok yeaa, ben sarhoş olmuyorum." deyip ego katsayısını arttırır. İçtikten sonra ayrı ayrı g.tü başı dağıtır.

En kötüsü ise hiçbir zaman bu özelliklerin farkında değillerdir aksine kimsenin onsuz yapamayacağına kendini inandırmışlardır.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tarikk-tezcan

Yalnız şunu kabul edin, içeriği hazırlayanın bir bayan ekibi olduğu ve "bir arkadaşlarına" nefret kustukları nasıl belli. :)

Gizli Kullanıcı

#18 tanıdık geldi niyeyse!

kedisevici

#9 benim. onun dışında da her örnekten tanıdığım arkadaşlarım var bence aşırı tatlılar :D

i-need-a-sensei-

Bir de bunun tam tersi var. "Ayy ben yapamam kii", "ya ben hiç güzel değilim," "ya sen çok yeteneklisin ben bunu yapamam," tipi kişiler. Yavaşça elimi kaldırıp tüm gücümle ağızlarının ortasına vurasım geliyor lan. Bekliyor ki övelim, "yok ya sen benden iyisin" dememizi istiyorlar. Kendilerini acındırıp bizim onları yüceltmemizi istiyorlar. Ne kadar yapabileceğine inandırmaya çalışsak da "yapamam kii" modundan çıkmazlar. Sonuç olarak ben de kendimi tutamıyorum. Onlara istediklerini verecek değilim, bu yüzden yapıştırıyorum suratlarına: "Ben bunu anne karnında öğrenmedim, çalış sen de yaparsın." Ve kafasını kaldırıp ters bir bakış atıyorlar... Çok zevkli ya :D

root61

#16

Görüş Bildir