17 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

17 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları

17 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları

Müneccim - Yorumcu 17.04.2013 çarşamba günlük fal - burç yorumu :17 Nisan 2013 Burç - fal Yorumlarını sitemiz aracılığı okuyabilirsiniz. 17.04.2013 çarşamba gününe ait günlük burç yorumları aşağıda listelenmiştir,

17 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları, 17 Nisan 2013 burçlar, 17 Nisan 2013 akrep burcu yorumu, 17 Nisan 2013 aslan burcu yorumu, 17 Nisan 2013 balık burcu yorumu, kadinca.net 17 Nisan 2013 başak burcu yorumu, 17 Nisan 2013 boğa burcu yorumu, 17 Nisan 2013 ikizler burcu yorumu, 17 Nisan 2013 koç burcu yorumu, 17 Nisan 2013 kova burcu yorumu, 17 Nisan 2013 oğlak burcu yorumu, 17 Nisan 2013 terazi burcu yorumu, 17 Nisan 2013 yay burcu yorumu, 17 Nisan 2013 yengeç burcu yorumu, 2013 Mart ayı burç yorumları

KOÇ

Bugün, disiplinli yapınızla bazı görüşmelerde iletişiminiz güçlü akacak. İş alanlarınız aktif olmasına rağmen işiniz çok da umurunuzda olmayabilir. İş yaptığınız insanlarla anlaşmazlıklara dikkat.

BOĞA

Düşüncelerinizi istediğiniz bir iş veya projeye yönlendirebilirsiniz. Önemli konuşma ve görüşmeler oluşabilir. Seyahat veya eğitime dayalı işlerinizde sonuç peşinde koşabilirsiniz.

İKİZLER

Gün içinde, önemli banka, kredi ve vergi işleriniz için mantığınızı devreye sokacaksınız. Sosyal ortamlarınızda veya arkadaşlarınızın yanında parasal konuları konuşmamaya çalışın.

YENGEÇ

Özel hayatınızda çözüme yönelik fikirlerinizi kullanmalısınız. Ortaklaşa işi olanlar, önemli konuşmalara ve görüşmelere imza atabilirler. İş alanlarınızda kendinizi göstereceksiniz.

ASLAN

Bugün, iş ve hizmet alanlarınızda bakış açınızı biraz geniş tutmaya çalışın. Detaylara dayalı işleriniz devreye girebilir. Daha az tanıdığınız insanlarla ufak tefek anlaşmazlıklar oluşabilir.

BAŞAK

Detay ve ayrıntı gerektiren işleriniz üzerine kafa patlatabilir veya bazı görüşmelerin beklenen sonuçlara ulaştığına şahit olabilirsiniz. Birkaç konuda duygularınızı saklamaya meyillisiniz.

TERAZİ

Zorlandığınız aile konularına daha mantıkla ve derinlemesine girecek ortamları rahatlıkla bulacaksınız. Özel hayatınızda mantığınız ve duygularınız arasında gidip geliyorsunuz.

AKREP

Bugün, iletişime dayalı işlerinizde önemli konuşmalar ve görüşmeler gündeme gelebilir. Beraber çalıştığınız insanlara karşı biraz daha anlayışla yaklaşmayı denemelisiniz.

YAY

Bugün, paraya dayalı işlerinizde mantıklı ve detaycı davranmak öne çıkabilir. Eğlence, çocuk veya aşk hayatınıza dayalı harcamalarınızda dengeyi oturtmakta zorlanabilirsiniz.

OĞLAK

Bugün hayatınıza dair düşündüğünüz plan ve projelerinizde, konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracaksınız. Aile yaşantınızda bazı huzursuzluklarınız olabilir.

KOVA

Hayal ettiğiniz veya düşündüğünüz konulara odaklanacaksınız. Yazarsanız, şanslı etkileriniz yüksek. Yakın çevrenizle yapacağınız kısa aktiviteler, planlarınızı bozabilir.

BALIK

Bugün, bir davet veya organizasyonda önemli görüşmeler ve konuşmalar devrede olabilir. Parasal konularda bazı şeyleri hâlâ yerine oturtamadığınız görülüyor.

*Hande Kazanova

Astroloji Uzmanı*

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Burçaşkastrolojiburçburçlargünlük burç yorumlarıkoç burcuvergi
Görüş Bildir