Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

16 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

-
5 dakikada okuyabilirsiniz

16 Şubat Cumartesi Günü Burç Yorumları!

16 Şubat Cumartesi Günü Burç Yorumları!

KOÇ

İş hayatınızda kendinize olan güveninizi kaybetmiş olabilirsiniz ancak bu durumu çabuk toplamak zorundasınız. Yakın zamanda var olan bir sorunu çözmek size kendinizi çok iyi hissettirecek. Birikiminizi bir yatırımla değerlendirmek mantıklı bir karar olacaktır.

BOĞA

Duygusal olarak bu kadar hassas bir süreçte olmanız sizi geri dönüşümü olmayan yollara da itebilir. Bazen belirsizliğin iyi olabileceğini de düşünmelisiniz. Maddi olarak beklentilerinizle ilgili olumlu konuşmalar yapabilir ailenizden destek alabilirsiniz. İş çevresi konusunda da bazı aksaklıklar olabilir ve üstlerinizle görüş ayrılığı yaşayabilirsiniz.

İKİZLER

Fazla dominant yapınız hem sizi hem de sevdiklerinizi yoruyor. Bugün esnek davranmanız olayları akışına bırakmayı denemeniz faydanıza olacak. Üstelik yeni bir aşk hayatınıza girmek için kapınızda beklerken onu ürkütmemeye özen gösterin.

YENGEÇ

Duygusal acıdan bağlı olduğunuz kişi ile uzun vadeli planlar kurabilirsiniz. Bunu yaparken gerçek dünyayı da unutmamalı ve işlerinize etkimesini engellemelisiniz. Is hayatında ki kontrollü tavrınızla bir sorunu kökünden çözeceksiniz. Bu durum kariyer hedeflerinize yakınlaştığınız hissini, önplana çıkartacak.

ASLAN

Önümüzdeki günler sessiz sorgulamalara açık görünüyor. Geçmişteki hırçın ilişkilerden sonra huzurlu bir ilişki size iyi gelecek. Ama zaman, zaman heyecanı özlediğinizi fark edebilirsiniz. Kendinizi başka sorumlulukların altındaki birtakım işlerin başında bulabilirsiniz.

BAŞAK

Yaptığınız bazı planları uygulamaya geçirmek için öncesinde var olan sorunları gidermeye çalışacaksınız. özel hayatınızla ilgili olarak mantığınız ve duygularınız arasında kalabilirsiniz. Karmaşanızı yansıtmamaya çalışın. Uzak bir olasılık diye değerlendirdiğiniz görüşme, önümüzdeki günlerde sizi masaya oturtabilir.

TERAZİ

Bugün genel olarak sakin bir gün olacak. Rutin işlerinizle meşgul olabilirsiniz. Aşk hayatınızda bazı olumlu gelişmeler kapıda. İş çevrenize yeni elemanlar katılabilir, bu elamanların bilgilendirilmesini üstlenebilirsiniz. Yaptığınız işte olumlu gelişmeler içerisinde olmak sizi oldukça mutlu edeceği gibi yeni beklentilerin de içerisine gireceksiniz.

AKREP

Hiç ummadığınız etkilenmeler söz konusu. Bugünlerde çoktan kapattığınızı sandığınız defterin sayfaları tekrar açacak. Bugünlerde beklemediğiniz bir konuda olumsuz tepkiler alabilirsiniz. Bu tepkilere kulak vermeli ve yapacaklarınızdan sizinle birlikte etkilenecek kişileri de umursamalısınız.

YAY

Sosyal açıdan hareketli ve verimli geçebilecek bir gün. Yorucu ve sizden birçok isteğin olabileceği bir gündesiniz. Kişisel konularda önemli değişiklikler yapabileceğiniz bir gündesiniz. Günlük işlerinizi yoluna koyarken çevrenizden destek görebilirsiniz.

OĞLAK

Özel hayatınızda ki problemleri mantıklı bir şekilde aştığınızı düşünüp çalışma hayatına odaklanmış görünüyorsunuz. İş hayatınızda başarı kazanacak ve gelecek planlarınızın daha net bir şekilde gerçekleştirme adımları atmaya başlayacaksınız.

KOVA

Duygusal ilişkiler ve karşılıklı iletişim konularında oldukça zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. kısaca kendinizi manevi anlamda iyi hissetme çabasına rağmen karşınıza çıkacak bazı problemler hayatınızda bazı zorlanmalara neden olabilir görünüyor. Bu gün kendinizi fazla eleştrimekten uzak durmalısınız.

BALIK

Güzel bir akşam geçirmek için hazırlıklar içindesiniz. Sevgilinizle birlikteliğinizin her anını dolu, dolu yaşamak istiyorsunuz. Bunca zamandan sonra, hala ona dokunma ihtiyacı hissediyorsunuz. Yaratıcılığınızı istediğiniz gibi kullanamıyorsunuz. Sizden çok daha az yetenekli insanların sizin üstünüzde olması, sizi işyerinizde geçimsiz, otorite tanımaz, kendi bildiğini okuyan bir insan yapıyor.

Haberin Tamamı İçin:

Günlük Burç Yorumları: 16 Şubat

Koç

Bugün, gözlerden uzak olmayı tercih edeceksiniz. Haftasonu boyunca çalışmanız söz konusu olabilir, ancak yalnız olmayacaksınız.

Uplifers önerisi: Daha dengeli bir hayat sürebilmek için, çok büyük değişiklikler yapmanız gerekmiyor. İş ve sosyal hayatınızın dengesini bulabilmeniz ve daha kaliteli bir hayat sürebilmeniz için öneriler; “İş – yaşam dengesini sağlamanın yolları”

Boğa

Ayın, Boğa burcundaki hareketleri; hem yazılı hem de sözlü iletişim kurarken, karşınızdakileri etkileme becerinizi arttıracak.

Uplifers önerisi: Yazılı iletişimde sözcük seçiminiz ve tavrınız ne kadar önemliyse, sözlü iletişimde de beden diliniz en az o kadar önemlidir. Kendinizi geliştirebilmenizi sağlayacak öneriler; “Beden dili ve beyinde benlik etkileşimi”

İkizler

Bugün, sosyal hayatınızda beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Anlaşmazlıklar sonucu, birilerini sakinleştirmek zorunda kalmanız söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Hem kendinizin, hem de sakinleşmeye ihtiyacı olan kişilerin keyfini kısa sürede yerine getirebilmek için denemenizde fayda var; “Keyfinizi hemen yerine getirecek 18 öneri”

Yengeç

Bugün, sosyal hayatınız ve arkadaşlık ilişkileriniz yükselişte. Dostlarınızla, keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınız, aileniz gibi, hep hayatınızda olacak ve sizi her zaman destekleyecek kişilerdir. Onları ihmal etmediğinize emin olun.

Aslan

Bugünlerde, kendi yapınızın dışında yaşıyor olabilirsiniz. Yeni şartlara uyum sağlamanız, sandığınızdan daha çok zaman alabilir.

Uplifers önerisi: Değişikliklere daha kolay adapte olabilmeniz ve yeniden başlayabilmeniz için; “Yeni bir başlangıç yapın”

Başak

Partnerinizle olan ilişkinizi güçlendirmek için uygun bir gün. İş hayatının stresinden ötürü yaşadığı stres nedeniyle, normalden daha fazla ilgiye ihtiyacı olabilir.

Uplifers önerisi: Sevgilinizin biraz şımartılmaya ihtiyacı varsa, hediyeler bu konuda en büyük yardımcınız olabilir. Moda editörümüzün önerileri için; “En güzel hediye seçenekleri”

Terazi

İşinizin işleyişiyle ilgili yaratıcı fikirlerinizin kabul edilmesi biraz vakit alabilir, endişeye kapılmamanızda fayda var..

Uplifers önerisi: Görüşleriniz, beklediğiniz karşılığı alamazsa, hemen umutsuzluğa kapılmayın. Hiçbir başarısızlık, sizi başarısız biri yapmaz. “Başarısız olma kaygısı”

Akrep

Sosyal hayatınız, hafta sonu boyunca oldukça hareketli olacak gibi görünüyor. Sevdiklerinizle bol bol vakit geçireceksiniz.

Uplifers önerisi: Sosyal hayatınızdaki yoğun tempo için gerekli enerjiyi kendinizde bulabilmeniz için; “Gün boyu enerjik kalabilmek için öneriler”

Yay

Partnerinizle, önemli bir konuda sonunda anlaşmaya varacak ve konuyla ilgili tüm gerginlikleri geride bırakabileceksiniz.

Uplifers önerisi: Ortak paydada buluşabilmenizin en etkili yöntemi, karşılıklı olarak empati kurabilmenizdir. “Empati nedir, ne değildir?”

Oğlak

Bugün, kendinizin ve çevrenizdekilerin yaşam şartlarıyla ilgili olumlu değişiklikler yapabilecek adımlar atmanız söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Nasıl bir değişiklik yapmak istediğiniz, size kalmış. Ancak bir iltifat ya da bir gülümsemeyle bile, çok büyük değişikliklerin yapılabileceğini aklınızdan çıkarmayın. İlham verebilecek bir örnek için; “Mutlu eden filmler: Validation”

Kova

Maddi durumunuzla ilgili beklenmedik yükselişler keyfinizi yerine getirebilir. Beklenmeyen bir kaynaktan gelecek düzenli bir para akışı söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Yeni kaynaklarınızı etkin şekilde kullanabilmek için, size ve işinize en iyi şekilde katkı yapabilecek yöntemler arayın.

Balık

Sizin için önemli olan bir konuda adımlar atmanız söz konusu olabilir.

Uplifers önerisi: Atacağınız adımların, beklentilerinize en uygun adımlar olabilmesi ve sizi daha çok mutlu edebilmesi için; “Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem”

Etiketler: • astroloji • astrolojik öneriler • burç yorumları • burçlargünlük burç • • günlük burç önerileri •

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AşkBurçTercihaşkastrolojiburçlargünlük burç yorumları
Görüş Bildir