En Çok Hangi Kırmızı Ruj Tonu Seni Yansıtıyor?

796PAYLAŞIM

Tutkunun, aşkın ve kadınların tek ortak noktası: Kırmızı!

Peki, senin karakterini en iyi yansıtan kırmızı ruj tonunun hangisi olduğunu bilmek ister misin? 

Testi çöz ve sonucu öğren!

1. İlk olarak senin için çok özel olan biri ile ne tarz bir aktivite yapmak istediğini söyle bize!

Romantik bir akşam yemeğine gitmek
Film izlemek
En sevdiğim grubun konserine gitmek
Dans etmek
Kültürel bir aktiviteye gitmek
Yeni bir yer keşfetmek

2. Peki, bu özel güne nasıl bir kombinle girmeyi planlıyorsun?

3. Şimdi de hangi aksesuarı kullanacağını söyle bize!

Kolye
Bilezik
Saç bandı
Küpe
Yüzük
Saat

4. Giyindik süslendik, haydi göz makyajına karar verelim!

5. Şimdi de bu süper kombinine eşlik edecek ojeyi seç!

Kırmızı
Bordo
French
Nude
Çılgınca bir şeyler :)
Oje sürmem

6. Harika görünüyorsun! Peki, özel bir günde sevgilinden alacağın hangi hediye seni mutluluktan havalara uçurur?

Çiçek
Çikolata
Kıyafet
Çanta
Parfüm
Küçük bir kutuda gelecek her şey!

7. Şimdi de favori aşk filmini seç ve rengini belli et!

Not Defteri
Sil Baştan
Titanik
Melekler Şehri
Aşk ve Gurur
Hayalet

8. Son olarak hayatının aşkıyla en çok nereye seyahat etmek isterdin?

Paris
New York
Barselona
Milano
Tokyo
Amsterdam

Seni en iyi yansıtan ruj: Diva Kırmızısı!

Öncelikle sana şunu baştan söyleyelim: Sen gördüğümüz en romantik kadınsın! Öylesine ince ruhlu ve naif bir karakterin var ki, seni görüp de büyüne kapılmamak neredeyse imkansız. Elbette bu durum bir takım kalp kırıklıklarını beraberinde getiriyor, ama sen gerektiği yerde mantığını da devreye sokup kalbinin sesini bastırabiliyorsun. Ancak gerçek aşkı bulduğunda tüm yelkenleri suya indirecek kadar da cesursun. Özetle sen kırmızının da, aşkın da en koyusunu ve en derinini hak ediyorsun. İşte tam da bu nedenle seni en iyi yansıtan ruj: Mac-Diva!

Seni en iyi yansıtan ruj: Tehlikeli Kırmızı!

Merhaba özgür kadın! Sen kalbini de, ruhunu da rüzgarın esişine bırakmışsın. Sakın yanlış anlama savrulmuyorsun, aksine uçuyorsun! Haliyle senin elini tutanın da, ayaklarını yerden kesiyorsun. Eh bu da seni gelmiş geçmiş en çılgın sevgili yapıyor. Bu çılgınlığı herkes taşıyamayabilir, ama unutma bu senin gökyüzüyle vedalaşacağın anlamına gelmiyor. Senle özgürlüğe kanat açacak doğru kişi elbette gelecek. Özetle sen sıradanlığa savaş açmış bir kadın olarak, aşkın en tehlikeli kıyılarında yüzmeyi hak ediyorsun. İşte tam da bu nedenle sana aşkın rengi kırmızının en tehlikeli tonu yakışır. Seni en iyi yansıtan ruj da hiç kuşkusuz: Mac-Lady Danger!

Seni en iyi yansıtan ruj: Ateş Kırmızısı!

Baştan söyleyelim; sen resmen eğlencenin kelime karşılığısın! Yanında olup da enerjinden etkilenmeyecek bir kişi bile yok bilesin. Sonuçta kimse senin kadar hayatın tadını çıkarmakta ustalaşmış değil. İşte bu nedenle sen tam eğlenceli bir sevgilisin! En büyük korkun da sıkıcı bir ilişki içerisinde yok olmak. Ancak hiç endişelenme, sen ve o bitmeyen enerjinle bu asla ama asla mümkün değil. Özetle senin gibi için aşkla ve eğlenceyle yanan birisine kırmızısın en ateşlisi yakışır. Seni en iyi yansıtan ruj hiç kuşkusuz ki Mac-Russian Red!

Seni en iyi yansıtan ruj: Yakut Kırmızısı!

Sen; halin, tavrın, tarzın, özetle her şeyinle "kadın" kelimesinin yer yüzündeki yansımasısın! Öyle bir yansıma ki, göz kamaştırıyorsun. Sana kapılmamak da haliyle mümkün olmuyor. Ancak mantığınla duygularını öyle güzel harmanlamışsın ki, kelimenin tam anlamıyla sevgili gibi sevgilisin! Yeri geldiğinde romantik, yeri geldiğinde mantıklı. Özetle sen aşkın da kırmızının da en eşsizini hak ediyorsun, en yakut halini. İşte bu nedenle seni en iyi yansıtan ruj: Mac-Ruby Woo!

Seni en iyi yansıtan ruj: Kışkırtıcı Kırmızı!

Başlamadan önce sana bir sorumuz var kuzum: "Bu kadar çekici olmayı nasıl başarıyorsun cidden?" Biz uğraştık, ama cevabını bulamadık. Öncelikle şunu bil, senin sevgilin yaşadı! Neden mi? Çabasız tarzın, hoş tavırların ve farklı güzelliğin ile resmen çekiciliğin kitabını yazıyorsun. Şundan emin ol ki, sen yer yüzündeki en havalı sevgilisin resmen! Bir de bundan haberin yokmuş gibi davranmıyor musun, baş döndürüyorsun. İşte bu nedenle sana kırmızının en kışkırtıcı tonunu yakıştırdık biz. Haliyle seni en iyi yansıtan ruj: Mac-Recentlessly Red!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tuana-yetim

yakut kırmızısı

survive0000

Seni en iyi yansıtan ruj: Diva Kırmızısı! Öncelikle sana şunu baştan söyleyelim: Sen gördüğümüz en romantik kadınsın! Öylesine ince ruhlu ve naif bir karakterin var ki, seni görüp de büyüne kapılmamak neredeyse imkansız. Elbette bu durum bir takım kalp kırıklıklarını beraberinde getiriyor, ama sen gerektiği yerde mantığını da devreye sokup kalbinin sesini bastırabiliyorsun. Ancak gerçek aşkı bulduğunda tüm yelkenleri suya indirecek kadar da cesursun. Özetle sen kırmızının da, aşkın da en koyusunu ve en derinini hak ediyorsun. İşte tam da bu nedenle seni en iyi yansıtan ruj: Mac-Diva!

wankenobininkizi

sürpriz! makyaj yapmayı bilmiyorum ve bu testi çözdüm!

lale-crazy

Seni en iyi yansıtan ruj: Tehlikeli Kırmızı! Seni en iyi yansıtan ruj: Tehlikeli Kırmızı! Merhaba özgür kadın! Sen kalbini de, ruhunu da rüzgarın esişine bırakmışsın. Sakın yanlış anlama savrulmuyorsun, aksine uçuyorsun! Haliyle senin elini tutanın da, ayaklarını yerden kesiyorsun. Eh bu da seni gelmiş geçmiş en çılgın sevgili yapıyor. Bu çılgınlığı herkes taşıyamayabilir, ama unutma bu senin gökyüzüyle vedalaşacağın anlamına gelmiyor. Senle özgürlüğe kanat açacak doğru kişi elbette gelecek. Özetle sen sıradanlığa savaş açmış bir kadın olarak, aşkın en tehlikeli kıyılarında yüzmeyi hak ediyorsun. İşte tam da bu nedenle sana aşkın rengi kırmızının en tehlikeli tonu yakışır. Seni en iyi yansıtan ruj da hiç kuşkusuz: Mac-Lady Danger!

adilecevikk

Seni en iyi yansıtan ruj: Diva Kırmızısı! Seni en iyi yansıtan ruj: Diva Kırmızısı! Öncelikle sana şunu baştan söyleyelim: Sen gördüğümüz en romantik kadınsın! Öylesine ince ruhlu ve naif bir karakterin var ki, seni görüp de büyüne kapılmamak neredeyse imkansız. Elbette bu durum bir takım kalp kırıklıklarını beraberinde getiriyor, ama sen gerektiği yerde mantığını da devreye sokup kalbinin sesini bastırabiliyorsun. Ancak gerçek aşkı bulduğunda tüm yelkenleri suya indirecek kadar da cesursun. Özetle sen kırmızının da, aşkın da en koyusunu ve en derinini hak ediyorsun. İşte tam da bu nedenle seni en iyi yansıtan ruj: Mac-Diva!

Görüş Bildir