Görüş Bildir

14 Aralık Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı? İşte 14 Aralık 2021 Süper Loto Sonuçları...

Anasayfa > Güncel

Şans oyunu severler tarafından 14 Aralık 2021 Salı günü yapılacak olan Süper Loto sonuçları merak ediliyor. Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Süper Loto'da haftanın ilk çekilişi bugün yapılacak. Peki 14 Aralık Süper Loto sonuçları açıklandı mı? İşte 14 Aralık Süper Loto çekilişi sonuçları ve detaylar...

Süper Loto çekilişi Milli Piyango yetkilileri ve noter eşliğinde gerçekleştiriliyor. Süper Loto çekilişinin sonucu, Milli Piyango'nun resmi internet sitesinde yer alan 'sonuçlar' kısmında ilan ediliyor. Peki 14 Aralık Süper Loto sonuçları açıklandı mı?

14 Aralık Salı Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı?

14 Aralık Salı Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı?

Haftanın ikinci günü yapılacak olan Süper Loto çekilişi bugün saat 21:30'da açıklanacak. Sonuçlar açıklanmasının ardından Milli Piyango'nun resmi sitesi üzerinden ilan edilecek.

14 Aralık Süper Loto çekilişi sonuçları belirlendiğinde aşağıdaki link üzerinden sonuçlara erişim sağlayabilirsiniz.

Süper Loto Çekiliş Sonuçları

14 Aralık Salı Süper Loto Sonuçları

14 Aralık Salı Süper Loto Sonuçları

Süper Loto'nun bu akşamki çekilişinde kazandıran numaralar 9, 34, 35, 36, 40, 57 oldu. 6'lıyı tutturabilen kimse olmazken 90.316.299,13 TL büyük ikramiye devretti.

14 Aralık Süper Loto Sonuçları

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto kolonları 1 ve 60 arasındaki sayılardan oluşur. Bu sayılardan her kolonda 6 seçim yapmalısınız. Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler. Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Tek kolon ücreti ise 3 TL’dir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?