13 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

13 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

13 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

Anasayfa Yaşam kategorisindeki diğer haberler

KOÇ

İç dünyanıza dönmeniz bazı ayrıntıları daha net bir şekilde görmenizi saglıyor. Hisleriniz üst boyutta ve bu aşamada önemli kararlar için uygun anlar yakalayacaksınız. Maddi olarak beklentilerinizin karşılıgını almadıgınızi düşünmeniz sizi biraz zorlasa da kısa zaman içerisinde maddi olarak rahatlayabilecek bir sürec içine gireceksiniz.

BOĞA

Kariyer hayatınızda yeni durumlar ortaya cıkabilir ve bir projede yer almak isteyebilirsiniz. Bu durum iki işle ilgilenmeniz anlamına da gelebilir. Duygusal hayatızla ilgili olarak bir aksilik ortaya cıkabilir ve konuşulması gereken bir konu askıya alınabilir.

İKİZLER

Duygusal hayatınızdaki kişi ile iletişim kurmak konusunda ciddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Aranızdaki sorunları çözmeli, yeni bir başlangıç yapmak ilişkinizi analiz etmelisiniz. İş çevrenizle ilgili konularda ise bir kişinin tavrını kafanızda büyütmeyin ve ortaya çıkan sorunla ilgili onunla konuşmaktan çekinmemelisiniz.

YENGEÇ

Duyarlı kişiliginiz sayesinde sosyal çevrenizle sıkı bir iletişim halinde olucak ve bazı projelerin gerçekleşmesi için caba harcayacaksınız. Olaylara yapıcı ve pozitif bakmanız hem kariyer hayatınızda hem de sosyal anlamda güclenmenizi sağlayacak

ASLAN

Duygusal yaşamınızla yada kişisel bir ilişkinizle ilgili olarak kararsızlıklar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Çok güzel düşünceleriniz ve beklentileriniz var ancak olayların gelişimi yeterince hızlı olmayabilir. Kariyer konusunda ise biraz sıkılmışlık hissi ön planda olabilir.

BAŞAK

İş yaşamınızda olumlu puanlarınız var. Önsezileriniz güçlü. Bu durum iş hayatında gelişebilecek aksiliklere karşı net bir tutum içinde olmanızı sağlıyor ve başarı getiriyor. Maddi olarak son dönemlerde önümüzdeki dönemin planlamasını doğru yapmaya çalışmalısınız.

TERAZİ

Son günlerde her şeyin yoluna girmiş olması sizi rehavet içine sokuyor. Özellikle egitim kariyer planlarınızla ilgili olarak yaşanan olaylar sonrası biraz rahatlamış olabilrisiniz ama kendinizi garantiye almalısınız. Duygusal açıdan ise karşınızdaki insanın davranışlarını algılamakta oldukça zorluk çektiiiniz bir süreçtesiniz

AKREP

Kendinizi çok yüksekte görmenize rağmen, için için bir güvensizliğiniz var. Farkında bilr olmadığınız bu özelliğinizi ilişkinize yansıtıyor, olumsuz tepkiler alıyorsunuz. İlişkinizde ne kadar acık iletişim içinde olursanız sorunların azalmasıda o kadar kolay olcaktır.

YAY

Haftanın ilk günü hiç beklemediğiniz bir şekilde yepyeni planların içinde yer alacasınız. Ama dört elle sarılmadan biraz düşünmeniz gerekiyor. Yakında hayati önemde bir kararınızdan vazgeçmeyi düşüneceksiniz. Bu kararınızı şimdiden masaya yatırırsanız, ilerdeki çaresizliği yaşamayabilirsiniz.

OĞLAK

Sevgilinizle değil de, sanki bir gizli servis ajanıyla birlikte olduğunuz duygusu içindesiniz. İzlenmenin, gözlenmenin bu kadarına daha ne kadar direnebileceğinizi bilemiyorsunuz. İlk başta size çok sempatik ve güvenilir gelen birisi sonradan sizi hayrete düşürecek zaaflarını bir bir sergileyecek. Buna hazırlıklı olmanız gerekiyor

KOVA

Yenilik peşindesiniz. Bu özelliğinizi farkeden cevrenizdeki insanlar sizi desteklemek istiyor. Önümüzdeki günler içinde iş hayatı ile ilgili sizi umutlandıran bir görüşmeniz olacak .Bugün yakın ilişkilerinizde duygularınızı ortaya koymakta zorlanabilir ya da anlaşılamamaktan şikayet edebilirsiniz.

BALIK

Hayatınıza daha kararlı bir şekilde odaklanmaya başladınız. Değişim için gerekli olan adımlara sizi biraz zorlayabilir. Davranışlarını dengeleyemeyen biriyle ilişkilerinizi bitirmek isteyeceksiniz. Bazı gelişmeleri lehinize çevirmeniz gerekiyor. Güvendiğiniz insanlarla diyalog kurabilirsiniz.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

günlük burç yorumları
Görüş Bildir