Farklı Kaynaklardan Günlük Burç Yorumları | 12 Kasım 2012

 > -

12 Kasım Pazartesi Günü Burç Yorumları!

12 Kasım Pazartesi Günü Burç Yorumları!

Anasayfa Yaşam kategorisindeki diğer haberler

KOÇ

Herkes sizin hala neden birbirinizle evlenmediğinizi merak ediyor. İkinizde geçmiş tecrübelerinizin verdiği dersle bundan kaçınıyor, mutlu sonların mutluluk getirmediğine inanıyorsunuz. Yapı itibarıyla patron olmaya yatkınsınız. Hırsınız da bunu tamamlıyor. Ancak bu yolu açabilmek için geçerli klasik yolların artık geçerli olmadığını fark edin. Yeni ve tümden size ait olan projeler üzerinden ilerleyerek hedefe ulaşmanız mümkün Bir işbirliği önerisi alabilirsiniz iyi değerlendirin, hemen atlamayın.

BOĞA

Çoktandır boş olan gönlünüz nihayet birini buldu. Onun tam aradığınız olup olmadığı pek umurunuzda değil gibi görünüyorsunuz. Belli ki uzunca yalnızlık canınıza tak etmiş. Güven duyduğunuz bir iki arkadaşınızın referansını yeterli buluyorsunuz. Paranızı hiç eşit olmayan bir şekilde birisiyle paylaşıyorsunuz. Sanki buna göz yumuyorsunuz. Sanki bu şekilde bir tür hastalıklı kazanımlar içindesiniz. Bu paylaşımın size müthiş zararı olacak. Eğer aklınızı başınıza almazsanız.

İKİZLER

Kırıcı davrandığınızın farkındasınız. Şimdi de onarma çabası içine girdiniz. Ama sizin yerinizde başka biri olsaydı, belki de sizin gibi bir pişmanlık yaşamaz, döner arkasını giderdi. Nedense ilgisizlik, sistemli uzaklaşma ve bir de bunun külliyen inadı kırıcılık sayılmaz, ama tükenen sabrın bir iki sözü hemen kırıcılık hanesine yazılıverir. Kendinizi haklı bulduğunuz yerlerde hiç de sübjektif davranmıyorsunuz. Hayatın gerginliği sağlığınızı etkiliyor. Bazı belirtileri küçük de olsalar ciddiye almalı, kendinizi göstermelisiniz.

YENGEÇ

Aşkın bittiği yerde hayatın da biteceğini düşünüyorsunuz hep. İlişkiniz bitmemek için direniyor. Hem siz hem de partneriniz bitmesinden yanaymış gibi bir davranış içindesiniz. Bu akşam biraraya gelip belki de son tartışmanızı yapabilirsiniz. Önemsemediğiniz bir sağlık sorununuz var. Bunun ne kadar önemli olduğuna bir uzman karar vermeli. Önemsiz bile olsa kendinizi bir göstermelisiniz.

ASLAN

İçiniz içinize sığmıyor. Sabahtan beri onu aramaya yelteniyor, ama vazgeçiyorsunuz. İçinizde aceleci davranıp tütsüyü bozacağınıza dair bir endişe var. Nasıl davranmanız gerektiğini sormadığınız arkadaşınız kalmadı neredeyse. Paranın idaresindeki uzmanlığınız bu konuda sorun çıkmasını önlüyor. Hayatı paylaştığınız sizin dışınızdaki bireylerin zaaflarını örtme çabanızda yalnız kalıyorsunuz. Radikal kararlar alacaksınız.Uzaktan izlediğiniz bir tartışma gün geçtikçe bir kavgaya dönüşüyor. İnisiyatif koymak için fala beklememelisiniz.

BAŞAK

İş hayatınızdaki biri, sizin iş yaşamı dışındaki huzurunu da olumsuz etkiliyor. Onunla daha mesafeli ama daha medeni bir ilişki kurma çabanız sonuç vermiyor. Bu ilişkiye bu şekilde katlanmak zorunda kalacaksınız. Para sıkıntısı yaşanmayan bir hayatın aday adayı bile değilsiniz. Çünkü cebinizdeki paranın bile hesabını bilmeden yaşıyorsunuz. Çok uzakta dediğiniz büyük ödemeler kapıya dayandı. Önümüzdeki günleri kara, kara düşünerek geçireceksiniz.

TERAZİ

Uzun süredir yaşadığınız ilişki, ömrünü iki tarafında akıllıca davranmasına borçlu. Birbirinize zorlama yapmıyor, özel zevklerinizi eskisi gibi paylaşma zorunluluğu getirmiyorsunuz. Çok yerinde, çok ekonomik kullanıyorsunuz parayı. Çok da iyi bir tasarrufçusunuz. Bu becerilerin peşinden de sıkıntısız bir para durumu geliyor. Bugünlerde bir satın alma işiniz var. İyi masraf yapacaksınız.Zor güven duyuyorsunuz. İlk ilişki kurduğunuz insanlara, sizinle ilişkilerinde sürekli sınandıklarını hissettiriyorsunuz. Bu sizi zor, bazen de uğraşılmaz biri yapıyor.

AKREP

Duyguları zayıf bir insansınız ve bu nedenle karşınızdaki insan, gerçek ve samimi olsa bile onu gösterdiğiniz sevgiyi kuru ve mekanik bir sevgi olarak algılıyor. İşinizde bir gelişme yok ama bu geçici bir durum. Büyük zevk alacağınız, yeteneklerinizle uyumlu yeni bir iş imkanını, gene kendi yeteneğinizle gerçekleştireceksiniz. Ancak ilk adımı atmak için bir dostunuzun yardımına ihtiyacınız var; ona gidin ve açılın. Para sıkıntınız olmayacak, sıkıntıyı kendiniz yaratıyorsunuz. Maddi bakımdan rahatlamak için bir süre daha beklemeniz gerekli.

YAY

Birlikte olduğunuz insana aşırı bağlılığınız takdire layıktır. Bu arada kendinizi ihmal etmeseniz iyi olur. Problemlerinizi çözebilecek yetenekte olduğunuz açık. Ancak içinizde, üstesinden gelmekte zorlandığınız bir atalet var, sizi sürekli geri çekiyor. Sebepsizdir, iradenizi kullanarak üstesinden gelebileceksiniz. Yakında sizi hareketlendirecek önemli bir fırsat çıkacak. Bugün yalnız kalma ihtiyacı içinde olacaksınız. Sizi bu ihtiyacınızı anlamayan bazı yakınlarınıza sert davranabilirsiniz.

OĞLAK

Uzun zamandır yaşadığınız ilişkilerin aşk olmadığını siz de biliyorsunuz. Aşkın insanın bağımsızlığını yok ettiğini düşünüyorsunuz. Yakın bir gelecekte bu fikrinizin değişeceği ve kalıcı bir ilişki yaşayacağınıza dair bir belirti görünmüyor. Uzakta bir veraset işi görünüyor. Bunun haberini alınca yepyeni planlar yapmaya başlayacaksınız. Ufkunuz geniş olduğundan gelen para bazı planlarınızın altını imzalayacak. Sevineceksiniz.

KOVA

Aranılan, kolay kolay gözden çıkarılmayacak birisiniz. İş ilişkilerinizde büyük bir tatmin yaşıyorsunuz. Sadakat duygunuz fazla gelişmiş. Bir takım çelişkilerde haklı yönlerinizi göremiyorsunuz. Denkleştirerek yaşıyorsunuz. Dost ilişkilerinde çok eli açıksınız. Bu yanınız övülüyor. Şu günlerde küçük bir para tartışması, bu dost ilişkilerinden bazılarına karşı tedbirler koymanıza yol açacak. Dert çekme günü değil, deyip kenara koyduğunuz özel günleriniz var. Bu yöntem bazı günlerinizi sakin geçirmenizi sağlıyor, ama dertleri yok etmiyor sadece erteliyorsunuz.

BALIK

Sevgilinizin kendi iş hayatındaki problemlerinin stresiyle değişebileceğinden korkuyorsunuz. Ona daha yakınlaşmak problemlerini paylaşmak istiyorsunuz. Bu akşam bunun için çok uygun olabilir. İş hayatınızda bugünlerde biraz rahata kavuşmuş görünüyorsunuz. İşe yeni alınan bir eleman sizin yükünüzü oldukça hafifletiyor. Ona karşı dostça duygular da besliyorsunuz. Gün sayan bir borcunuz var ve siz onun hazırlığını bitirmiş değilsiniz. Bunu kapatmak için bir miktar daha borca girmeniz gerekecek. Hesabınızı biliyorsunuz. Fakat yan harcamalarınızın arkası kesilmiyor.

Haberin Tamamı İçin:

Burçlar 12 Kasım 2012 Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 12 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 21 Mart – 20 Nisan )
Kartınız Hayal… Bugün aklınızı başınıza alarak olmayacak işler peşinde gezmemelisiniz. Çocuksu yönünüz biraz ağır basıyor. Aİle içinde tatsızlıklar olabilir. Sakin kalın.

BOĞA BURCU 12 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 21 Nisan – 21 Mayıs )
Kartınız Dönüş… İşinizde son derece uyumlu ve yardımseversiniz. Aynı şekilde partnerinize hitap etmiyor, sürekli dargınlık yaratıyorsunuz. Toparlanın ki sizi anlayabilsin.

İKİZLER BURCU 12 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 22 Mayis – 21 Haziran )
Kartınız Gerçek… Her konuda güçlü olduğunuzu vurgulamak adına, birçok konuya hakim olmak istiyorsunuz ama işinizde size cephe almak isteyenler var. Düşmanlarınızı göz ardı etmeyin.

YENGEÇ BURCU 12 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 22 Haziran – 23 Temmuz )
Kartınız Aşıklar… Tutkulu bir aşıksınız. Onunla her alanda anlaşıyorsunuz. Ancak çevresel baskılar ilişkinizi zorlayabilir. Sözünüzün arkasında durmalısınız.

ASLAN BURCU 12 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 24 Temmuz – 21 Ağustos )
Kartınız Yargılama… Bugün kendinize dinlenme günü yaratarak bir an önce ev ortamınıza kapanmak istiyorsunuz. Oysaki evinizin durumu yalnız kalmak için müsait değil.

BAŞAK BURCU 12 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 22 Ağustos – 23 Eylül )
Kartınız Ölüm.. Özellikle bugünlerde uykunuz kaçıyor ve gece hayatını kendinize arkadaş gibi görüyorsunuz. Bu durum sizler için ne kadar tehlike saçıyor anlamalısınız.

TERAZİ BURCU 12 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 24 Eylül – 23 Ekim )
Kartınız Enerji… Sosyal yaşamınızda bir hayli hareketlilik görünüyor. İlişkiniz oldukça düzgün sürüyor. Ailenizle dertlerinizi paylaşabilirsiniz. Onlar sizi her konuda destekleyecek.

AKREP BURCU 12 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 24 Ekim – 23 Kasım )
Kartınız Affetme… Aslında sizler doğanız gereği sürekli mantıklı ve ağır düşünerek hareket ediyordunuz. Bugün hiç düşünmeden sözler sarf ederek insanları kırabilirsiniz.

YAY BURCU 12 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 24 Kasım – 22 Aralık )
Kartınız Koruma… Mali konularda fedakarlık etmiyor aksine harcamalarınızı yükseltiyorsunuz. Seyahatler sizleri zor duruma düşürebilir. Daha tutumlu olun.

OĞLAK BURCU 12 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 23 Aralık – 20 Ocak )
Kartınız Barış… Birleri sizlere tavır takınmasına rağmen sizler barışçıl edanızla çözüm üretmeye çalışabilirsiniz. Oysa sizi anlamadan olumsuzluklar yaratabiliyorlar.

KOVA BURCU 12 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 21 Ocak – 19 Şubat )
Kartınız Işık… Gerçek aşkla bağlandığınız kişi sizinle bugün ters fikirler yaşayabilir. Ona karşı anlayışlı olmaya çalışsanız da bugün faydasız. Hobilerinize odaklanın.

BALIK BURCU 12 Kasım 2012 Günlük burç yorumu ( 20 Şubat – 20 Mart )
Kartınız Mesaj… Sevdiklerinizden beklediğiniz haberler gecikebilir. Bunun için içe kapanarak dünyaya küsmeniz anlamsız. Beklediğiniz haberler geç de olsa gelecek.

Haberin Tamamı İçin:

12 Kasım 2012 Pazartesi,Günlük Burç Yorumları.

KOÇ

Bugün, duygusal konulardaki aşırı tepkileriniz yanlış anlaşılmaları ve buna bağlı tartışmaları beraberinde getirebilir. Duygusal gerginliğinizi kontrol altına almakta bir hayli zorlanacaksınız. Karşınızdaki insanın kırıcı sözleri çileden çıkmanıza neden olabilir. Her ne kadar zor olsa da sakinliğinizi korumaya çalışmalısınız. İş hayatınızda ise disiplinli çalışmanız gereken bir gün. Zamanınızı iyi değerlendirmeli ve çalışma arkadaşlarınızın başkaları hakkında yaptıkları eleştirilere ortak olmamalısınız.

Günün Olumlaması Duygularımı serbest bırakıyor ve sakinleşiyorum. Hiç kimsenin yaşamımda olumsuz etki ve enerjiler bırakmasına izin vermiyorum.

BOĞA

Gökyüzü bugün, işinizle ilgili konularda detaylara verdiğiniz önem sayesinde çözümleyemediğiniz sorunları tamamen ortadan kaldırmanıza yardımcı olacak. Duygusal konularda oldukça şanlısınız. Beraberliğinizin en huzurlu ve mutlu zamanlarının keyfini çıkarın. Yeni bir ilişkiye adım attıysanız doğru bir birliktelik olduğundan emin olabilirsiniz. Evli Boğa’lar, sevginiz ve birbirinize olan dürüstlüğünüz, ilişkinizi öylesine kuvvetli bir zırhla sarmış ki dışarıdan hiçbir müdahale sizin huzurunuzu kaçıramaz.

Günün Olumlaması Aşkı doyasıya yaşıyorum, aşkla besleniyorum, her geçen gün verdiğim ve aldığım aşk büyüyor. Sevginin gücüyle güçleniyor, yaşamın keyfine varıyorum.

İKİZLER

Gökyüzü bugün iş hayatınızda yaptıklarınızın karşılığını hem maddi hem manevi ve olumlu gelişmelerle almaya başlayacağınıza işaret etmekte. Bu süreçte göstereceğiniz sabırlı tutum, sizi şu anda bulunduğunuz konumdan daha ilerilere taşıyacaktır. Maddi konularda kazancınızı akıllıca değerlendirmeli, gereksiz harcamalarda bulunarak borç altına girmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise ruhunuzda esen özgürlük fırtınası duygudan yoksun, günü birlik beraberlikler yaşamanıza neden olabilir. Bu konuda gelip geçici heveslerin peşinden gitmek, daha sonra pişmanlıklar yaşamanıza neden olabilir.

Günün Olumlaması Büyük bir sistemin içinde bazen yok olup dibe vuruyor, bazen yüksek bir enerji ile itilip yukarı çıkıyorum. Dengeyi sağlayabilmek için ruhsal devinimimi dengeliyor, olmam gereken yere gelebilmem için gereken her şeyi en yüce hayrıma olacak şekilde gerçekleştiriyorum.

YENGEÇ

Bugün, yaşamınızın büyük bir fırsatı ile karşılaşabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda hiç beklemediğiniz kişi ve kurumlardan destek görebilir, var olan şartlarınızı bir anda yükseltebilecek bir teklifle karşılaşabilirsiniz. Tüm dikkatinizi işinize vermeli ve sorumluluğunu üstelendiğiniz projelerinizi eksiksiz olarak tamamlamaya özen göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın kaprisli ve huzursuz tavırları canınızı sıkabilir. Tepki vermek yerine karşılıklı oturup konuşmayı denemeniz ikiniz için de faydalı olacaktır.

Günün Olumlaması Düşten gerçeğe giden muhteşem bir yoldayım. En yüksek akıl yetilerim ve yeteneklerimin rehberliğinde her şeyin üstesinden geliyor, yüksek şansımın yardımıyla yeni kapıları aralıyor ve başarıya ulaşıyorum.

ASLAN

Bugün, iş hayatınızdaki maddi konularda ödeme güçlüğü yaşayabilirsiniz. Bunun sebebi olarak kendinizi görmemelisiniz. Çalıştığınız insanların yanlış diyalogları ve görevlerine gereken önemi göstermemeleri bu durumun ana sebebidir. En kısa sürede bir toplantı talep etmeli, görüşlerinizi ve sıkıntı duyduğunuz konuları dile getirerek, yeni bir yapılanmanın hepinizin hayrına olacağını ifade etmelisiniz. Muhalefet görseniz de isteklerinizin doğruluğu üstleriniz ve çalışma arkadaşlarınız tarafından kabul görecektir. Özel yaşamınızda ise olumsuz hiçbir şey duymaya tahammül edemeyeceğiniz bir gündesiniz.

Günün Olumlaması Sözlerimi ruhumdan gelen fısıltıların doğrultusunda seçiyor ve ifade ediyorum. Böylelikle isteklerimi gerçekleştirebilecek enerjileri kendime çekiyor, bütünün hayrına katkıda bulunuyor, kendi payıma düşeni de sevgiyle kabul ediyorum.

BAŞAK

Bugün almayı ya da satmayı düşündüğünüz bir şey varsa, rahatlıkla ve istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. İşinizle ilgili üstlerinizin takdir ve desteği, maddi konularda alacağınız olumlu etkilerle pekişiyor. Bu süreçte yeni bir işe başlamayı, yatırım yapmayı düşünen Başak’lar, harekete geçin ve kendinize güvenerek kısa sürede büyük başarılara imza atabileceğinizi zihninize iyice yerleştirin. Özel yaşamınızda ise duygu ve düşüncelerinizi ifade etmekten çekinmeyin. Her şeyi içinize atarsanız bir süre sonra sağlık problemleri yaşayabilirsiniz.

Günün Olumlaması Hayat beni mükemmelleştirmek, yükseltmek ve mutlu etmek için her aracı kullanarak daima iyi ve güzel şeyleri bana sunar.

TERAZİ

Gökyüzü, yaşamınız için gerekli olanla gereksiz olanı ayırt ederek, hareket etmeniz için uyarıyor sizleri. Her şeyi umutsuz bir şekilde akışa bırakırsanız neye uğradığınızı şaşıracağınız olaylarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi bir an evvel toparlamalı ve önceliklerinizi belirlemelisiniz. İş hayatınızda daha kararlı olmalı, söylediklerinizin arkasında durmalısınız. Özel yaşamınızda ise önemli kararlar almaktan kaçınmalı ve huzurunuzu bozacak tavırlardan uzaklaşmalısınız.

Günün Olumlaması İçimde patlamaya hazır bir volkan var. Öfkemi, kırgınlıklarımı ve uğramış olduğum haksızlıklara isyan eden bir ruhun ağırlığını taşıyorum. Gözlerimi kapatıp derin derin nefes alıyorum ve her soluk alışımda ruhumdaki ağırlığı hafifletiyor, sakinleşiyorum. Böylece sağlıklı kararlar alıyorum.

AKREP

Bugün hem iş hem de özel hayatınızı ilgilendiren konularda sabırlı, sakin ve olgunlukla hareket etmenin avantajlarını ilerleyen günlerde alacaksınız. İş hayatınızda haksız eleştirilere karşı sessizliğinizi koruduğunuz takdirde saygınlığınız artacak. Kimsenin sizi çekmek istedikleri noktaya getirmelerine izin vermeyin. Özel yaşamınızda ise yeni bir ilişkinin içinde ya da bir ilişkiye adım atmak üzereyseniz, aşırı şüpheci yaklaşımlarınız ve güven konusundaki kaygılarınız karşınızdaki insanı fazlasıyla rahatsız edecektir. Korku ve kaygılarınızın sizi mutsuz etmesine izin vermeyin.

Günün Olumlaması Başarıya giden yolumda üzerime kapanan tüm kilitli kapıları bir bir açıyorum. Hiçbir olay ve hiçbir insanın yeteneklerimi körelterek beni ve ruhumu hapsetmesine izin vermiyorum. Haklarımı geri alıyor, kendimle barışıyor ve tüm gücümle mücadele ediyorum.

YAY

Bugün yakın çevrenizi ve ailenizi ilgilendiren konularla meşgul olabilirsiniz. Uzun süredir belli aralıklarla alevlenen sorunlara serinkanlı ve akılcı yaklaşımlarınızla kimseyi incitmeyecek şekilde çözüm bularak, olayları sakinleştirerek, herkesin saygı ve sevgini bir kez daha kazanacaksınız. Bugün sezgileriniz oldukça kuvvetli, gördüğünüz rüyalarınızı kaydedin. Bu rüyalar size mesaj verecek niteliktedir. Özel yaşamınızda ise çocuk sahibi Yay’lar, problemler yaşayabilirler. Olgun tavrınızla onlarla iletişim kurmak sizler için hiç de zor olmayacaktır.

Günün Olumlaması Yeni olan her şeyi sevgiyle kucaklıyorum. Geçmişimden gelen değerlerimi, sevgilerimi yeni olanla harmanlıyor ve zenginleştiriyorum. Bu eşsiz zenginlikler, şimdi, yaşam kalitemi yükseltip beni hak ettiğim yere taşıyor.

OĞLAK

Gökyüzü bugün, özel hayatınızda, duygularınızı ve sevginizi özgürce ifade etmeniz için sizleri güçlü bir şekilde destekliyor. Devam eden bir beraberlik ya da evlilik içindeyseniz eşinizi mutlu etmek için sürpriz jestler yapabilirsiniz. Birlikte olabileceğiniz, hoş aktivitelerle ilişkinizi güçlendirebileceğiniz, romantizmi doyasıya yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. İş hayatınızda ise ofisinizde gereken düzenlemeleri yaparak hafta başı için işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Günün Olumlaması Daha önce fark edemediğim kadar bilincindeyim geçiciliğin ve bu hayatta hiçbir şeyin kalıcı olmadığının. Bilincindeyim gerçek dostlarla, sevdiklerimle olan dayanışmanın ve tek gerçeğin sevgi olduğunun. Bunun öneminin farkındayım. Artık boşluğun sonsuzluğundaki saklı gerçeğin bilgeliğinin farkındayım. Yaşamımın en olgun, en bilge, en verimli çağındayım.

KOVA

Bugün sizin için oldukça şanslı ve keyifli bir gün. İş hayatınızda şansınızın yardımıyla her şey istediğiniz gibi gelişecektir. Maddi konulardaki artış sizi rahatlatarak yeni plan ve projelerinizi uygulamaya geçmeniz için cesaretinizi artıracak. Özel yaşamınızda ise ani kararlar almamaya özen gösterin. Olumsuz görünen şartlar hayrınıza dönebilir. Sevgiyle iletişim kurmayı tercih edin ve başkalarının özel yaşamınızla ilgili konularda zihninizi karıştırmalarına izin vermeyin.

Günün Olumlaması Hedeflerime giden yolda, yaptığım her şeyin, karşılıklı dayanışma ve ortak değerler üzerinde uzlaşarak gerçekleşeceğinin bilinciyle davranıyor ve istediğim sonuçlara başarıyla ulaşıyorum.

BALIK

Gökyüzü, iş hayatınızda eleştirilere maruz kalarak kendinizi kötü hissetmenize sebep olacak kişilere işaret etmekte. Bugün mümkün olduğunca sezgilerinizle ilerlemeli ve haksız eleştirilere karşı kibarlığınızı bozmadan kararlı bir tarzda tepkinizi vermelisiniz. Özel yaşamınızdaki ailenizi kapsayan konularda, bireysel düşünerek, bencilce davranışlar sergileyebilir ve aile bireylerinin tepkisini çekebilirsiniz.

Günün Olumlaması Akışa teslim olmanın verdiği huzurla kontrolü ele aldım. Daha sakin ve kararlıyım. Her şey en yüce hayrıma olması gerektiği gibi gelişiyor. Bunun sonucunda ben ve sevdiklerim incinmeden, kırılmadan, haksızlığa uğramadan olumlu sonuçlarla karşılaşacak ve yeniden yapılanmanın keyfini çıkaracağız.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

BurçEvlilikGünlük Burç Yorumuİkizler BurcuTercihaşkastrolojiburçburçlargünlük burç yorumlarıkoç burcuolay
Görüş Bildir