11 Yalan Üzerinden Yüzünüze Söylenen Yalanları Lap Diye Yakalayabileceğinizi Söylüyoruz!

Yüzümüzde tam 43 tane kas var ve her bir kas, farklı bir hissimizi açığa çıkarıyor. Peki ya yalan hiç olmasaydı? O zaman nasıl bir dünyamız olurdu?

1. Patates kızartmalarını masaya getiren garson, tuvalete gittikten sonra ellerini yıkamadığını yüzüyle bağıra bağıra söylüyor desek mesela?

2. Köşedeki marketten siparişinizi 1 saatte getiren çırağa "Neden bu kadar geç kaldı?" dediğinizde, size aslında tüm vücuduyla "Keyfimden!" diyor desek?

3. Paketinizi getiren kurye, üzerinde kırılacak yazıyor olmasına rağmen kutuyu düşürdüğünü gözleriyle itiraf ettiğini görebiliyor olsanız?

4. Ya da ayrılık sebebi olarak size layık olmadığını iddia eden sevgilinizin, size layık olmama sebebinin sizi aldatması olduğunu yüzündeki "utanç" ifadesinden aslında anlatıyorsa?

5. Her aradığınızda "Yoldayım" deyip, en az 1 saat bekleten arkadaşınızın yalan söylediğini, ses tonundan anlayabiliyorsanız?

6. Seçim propagandalarında her türlü vaadi mübah gören politikacıların, aslında "Beni seçin işte! Detaylara sonra bakarız" dediğini el hareketlerinden anlayabileceğinizi söylesek?

7. Peki ya hoşlandığınız erkeğin bir türlü "Seni Seviyorum" demediği anda, aslında hissettiklerini anlayabileceğinizi ve gönül rahatlığıyla "Tamam tamam, ben de seni seviyorum" diyebileceğinizi söylesek?

Ya da hoşlandığınız kadına?

8. Bayi toplantısı diye haftasonları düzenli olarak kaybolan kocanızın ses tonunun bile sizi aldattığını söylesek?

9. Clinton, "Monica Lewinsky ile beraber olmadım" derken, aslında sağ işaret parmağı ve gözleriyle "Yalan söylüyorum!" demişti desek?

10. Bilgi yarışmalarında moderatörün soruyu okurken doğru cevaplı şıkta mimikleriyle doğru cevabi belli ettigini söylesek?

11. Hatta bir katilin soğukkanlı bakışlarının altında dışarı sızmayı bekleyen gerçeklerin "okunabilir" olduğunu söylesek?

Böyle bir dünya maalesef yok! Ama USL GROUP, istediğiniz zaman uzmanlığıyla ve mikro ifade eğitimleriyle gerçekleri öğrenmenizi sağlayabilir; gerçekten!

Daha fazlası için tıklayın

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir