Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

1 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

-

1 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

1 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

KOÇ**

Gökyüzü bugün, günlerdir zihninizi meşgul eden soruların cevabını bularak kararsız kaldığınız konularda net fikirlerinizle hareket edeceğinize işaret etmekte. Geçmişte yaşanan, göremediğiniz ya da görmezden gelmeye çalıştığınız gerçeklerle adeta sert bir tokat yemişçesine karşılaşmanızın ardından, doğruları görmeye başlıyorsunuz. Bu sayede yaşamınızda rahatsızlık duyduğunuz, size zararı dokunan kişi ve olaylara karşı tavrınızı net bir şekilde ortaya koyarak, hiç kimsenin size, siz izin vermediğiniz sürece zarar vermesine ve iyi niyetinizi suiistimal etmesine izin vermeyeceksiniz. Bu hayat sizin. Sahip olduğunuz yeteneklerinizi kullanıp size sunulan şansları değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise duygularınızı en güzel sözcüklerle ifade edeceğiniz bir gündesiniz.

Günün Olumlaması: Karanlıklarımdan aydınlanmış bir sabaha sevgi dolu bir merhaba ile karşılıyorum günü. Farkındayım yaşamımın değerinin. Hazinem olan sevdiklerimin ve onların kıymetinin. Değerlerimin farkındayım hiç olmadığım kadar. Hüzünle sevincin dengesinin, aşkla nefretin ince çizgisinin yaşattığı gel-gitlerin ve sonrasında sevginin galibiyeti ile gelen gücün bilinciyle yeniden bir sayfa açarak hayatıma yön verebilmenin şükründeyim bugün.

Günün Rengi: Turkuaz

BOĞA

Bugün kendinizi ruhsal anlamda sıkıntılarınızdan ve ağırlığını taşıdığınız yaşanmışlıkların kötü izlerinden arınmış hissedeceksiniz. İş hayatınızda profesyonelliğinizi geliştirebileceğiniz arayışlarınız olumlu sonuçlar verecektir. Yurt dışı ile bağlantılı konular gündeminize gelebilir. Bu konunuzla ilgili bir eğitim olabileceği gibi bir iş anlaşması da olabilir. Olasılıkları ve zamanı akıllıca değerlendirmeli, kendi şansınızı yaratmalısınız. Maddi konularda uzun zamandır süre gelen sıkıntılarınız, zeki girişimleriniz sayesinde olumlu sonuçlar almanızı sağlayabilir. Eğer bir ortaklık içindeyseniz kontrolü elden bırakmamalı ve olup biten her şeyi takip ederek, bilgi sahibi olarak adımlarınızı atmalısınız.

Günün Olumlaması: Omuzlarımı yorgun düşüren kararsızlıklarımdan, kaygılarımdan ve umutsuzluklarımdan arınmanın hafifliğindeyim. Huzura ve aşka giden yolda gönüllüyüm. Sevginin gücünün inançlarımla birleştiği andayım. Yaşama yenilenmiş ruhumla yeniden doğduğum gündeyim bugün.

Günün Rengi: Yavruağzı

İKİZLER

Gökyüzü bugün sezgilerinizin yaşamınızı renklendireceğine işaret etmekte. Algılarınız o kadar açık ki, gün içinde yaşayacağınız birçok konuda neler olabileceğini önceden hissederek hareket edeceksiniz. Özellikle ilişkilerinizde, bugün, birlikte olduğunuz insanı bir hayli şaşırtabilirsiniz. İş hayatınızda ise oldukça yoğun ve tempolu bir gün. Yetiştirilmesi gereken sözleşme, anlaşma, resmi evrak gibi konular sizi oldukça yoracaktır. Gün içinde karşılaşacağınız eski bir arkadaşınızdan sürpriz bir iş teklifi alabilirsiniz. Yaşadığınız yorgunlukla acele kararlar almamaya özen gösterin. Özel yaşamınızda ise ilgi duyduğunuz birinin sevecen yaklaşımlarıyla yeni bir ilişkiye başlangıç yapabilirsiniz. Bu konuda sezgilerinize güvenmeniz yeterlidir, size doğruyu işaret edeceklerinden emin olabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Kendi kendimi keşfetmenin büyük heyecanı içindeyim. Sezgilerim, duygularım, isteklerim ve yaşama olan sevgim her gelen günle artıyor. Böylelikle daha güçlü ve kararlıyım. Şanslarımın farkına varıyor, onları sevgiyle kucaklıyor ve tüm becerilerimle en yüce hayrıma olacak haliyle değerlendirip, isteklerime emekle, sabırla, bilgiyle ulaşıyorum.

Günün Rengi: Yeşil

YENGEÇ

Gökyüzü büyük bir değişimin içinde olmanın verdiği karışık duyguları yaşadığınıza işaret etmekte. Yaşanan olayları anlamakta zorluk çekiyorsunuz, yaşananları anlamaya çalışın. İş ve özel yaşamınızda süregelen şartların sizin müdahaleniz olmaksızın değişmeye başlamasıyla, nasıl davranmanız gerektiği konusunda bocalamanıza neden oluyor. Yaşananları olumlu yönden değerlendirip, anlamayı başardığınızda her şey sizler için daha kolay olmaya başlayacak. Bu süreçte güvendiğiniz insanların fikir ve görüşlerine başvurmak da sizin için son derece faydalı olacaktır. Özel hayatınızda ise isteklerinizi ve rahatsızlıklarınızı net bir şekilde ifade edip, orta yolu bulabileceğiniz bir gündesiniz.

Günün Olumlaması: Korkmadan karşılıyorum hayatın bana sunduklarını. Değişimin özüme dokunmadan gelişmeme yardım edeceğini biliyorum. Düşümü gerçeğe, gerçeğimi başarıya götüren yolda, yeteneklerim ve inançlarım arasındaki kuvvetli bağla ilerliyor, aşkla başarıya ulaşıyor ve tevazu ile büyüyorum şimdi.

Günün Rengi: Kırmızı

ASLAN

Bugün yaşamınızda yeni bir dönemin başlangıcı olabilir sizler için. Kendinizi cesur bir dille ifade edebilir, insanların güven ve saygısını kazanarak desteklerini alabilirsiniz. İş hayatınızda yaşanan kısa süreli sessizlik dönemini, yeni projeleriniz ve yapmayı planladığınız düşüncelerinizi ortaya koymak için değerlendirmelisiniz. Bu süreci mesleki açıdan kendinizi geliştirmeniz için yaptığınız bir yatırım gibi düşünmelisiniz. Öğrenme isteğiniz oldukça kuvvetlidir. Bu etkiyi sonuna kadar kullanmalısınız. Şimdi hazırlıklarınızı yapın ve sisteminizi kurup hazırda bekleyin. Özel yaşamınızda ise aile bireylerini ilgilendiren konularla meşgul olabilirsiniz. Mümkün olduğunca az konuşun ve dinleyin. Yanlış anlaşılmaların ilişkilerinizi bozmaması için böylesi hepiniz için faydalı olacaktır.

Günün Olumlaması: Cesaretimi ruhumdan gelen güçle birleştiriyor, rahatsızlık duyduğum tüm davranışlarımdan yüksek irademle uzaklaşıyorum. İnançlarımın gücü ve yaşadıklarımın olgunluğu, beni yaşama karşı daha kararlı, kuvvetli ve sağlıklı bir hale getiriyor. Bu sayede isteklerime giden yolda ne yapmam gerektiğinin yüksek bilinci ile hareket ediyor, yaşam denen sahnede bana sunulan oyunun başrolünde başarıya yürüyorum.

Günün Rengi: Zümrüt Yeşili

BAŞAK

Bugün mücadele ettiğiniz ve emek verdiğiniz konularda yaşanacak rahatlamalar, iş hayatınızda daha doğru değerlendirmelerle isteklerinizi yavaş yavaş gerçekleştirmenizi sağlayacak. Bugün aralarında problem olan aile bireyleri ile de sevgi ve barış günü olabilir. Özür dilemek büyük bir erdemdir çünkü sevgi kutsaldır. Bu ahenkli enerjileri doğru kullanmak da sizlerin iradenize kalmış. Bugün dikkat etmeniz gereken konu, aşka bakış açınızla başkalarının arasındaki fikir ayrılıkları olacaktır. Her bireyin aşkı, anlayış ve yaşayış tarzı farklıdır. Kimse sizin gibi düşünmeyebilir, siz de başkaları gibi düşünmeyebilirsiniz. Bu tamamen kişiye özel bir durum olduğuna göre bu tarz tartışmalar size sadece zaman kaybı getirecektir.

Günün Olumlaması: Aşksız geçen zamanlarımda biriktirdiğim hüzün, öfke ve yalnızlıklarımı dünde bırakmanın heyecanındayım. Sevginin mucizevi gücünün ve kutsallığının kıymetine erdiğim zamanlardayım. Aşkı emekle büyütüyor, sevgiyle yücelterek hak edene cömertçe sunuyor ve gerçek mutluğu yaşıyorum şimdi.

Günün Rengi: Mavi

TERAZİ

Bugün gerçeklerle yüzleşme isteğiniz oldukça kuvvetlidir. Var olan şartları yükseltmek için büyük bir değişim ihtiyacı duyacaksınız. Sezgileriniz de oldukça kuvvetli ve bu konuda sizlere yardımcıdır. Yaşamın size sağlamış olduğu şanslara sahip çıkma zamanıdır şimdi. Biriken gündelik işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz bugün. Yapmak istediklerinizi netleştirin ve kararlarınızdan asla vazgeçmeyin. Arkadaşlarınızın bazı sözleri sinirlerinizin bozulmasına neden olabilir. Şimdi başkalarının ne söyledikleri değil sizin ne istediğiniz önemlidir. Kimsenin sinirlerinizi bozmasına izin vermeden, kendinizi yapmak istediklerinize odaklayarak hareket etmelisiniz. İsteyin ve gerçekleştirin. Özel yaşamınızı ilgilendiren konularda kararlar almak için uygun bir zamanda değilsiniz. Daha sonra pişmanlık ve üzüntü duymak istemiyorsanız kararlarınızı daha sonrasına bırakmanız doğru olacaktır.

Günün Olumlaması: İçimde fırtınalar koparken ben sessiz çığlıklarla irademi güçlendirmeyi seçiyorum. Sessizliğim ruhumu dinlendirirken, ben doğru sözleri nasıl ifade edeceğimin idrakine varır, onları seçer, yüreğimin bana işaret ettiği zamanda dile getirir ve kendimi anlaşılır bir şekilde ifade ederim.

Günün Rengi: Turkuaz

AKREP

Gökyüzü iş yaşamınızın önem kazanacağına dikkat çekmekte. Bugünlerde yoğun görüşmelerden oldukça yoruldunuz. Dinleneceğiniz günlerin geleceğini bilerek bu tempoda sürekliliğinizi sağlayıp işlerinizi rayına koyuna kadar çalışmanız gereken bir dönemdesiniz. Bu süreci ne kadar iyi değerlendirebilirseniz o kadar faydanıza olacak. Kariyer hayatınızın yeniden şekillendiği bu süreç evrenin sizlere hediyesi. Aile bireyleri ya da yakın akrabalardan kaynaklanacak ve sizleri hayal kırıklığına uğratıp üzecek, hiç tahmin etmediğiniz davranışlarla karşılaşabilirsiniz. Siz bu durumun benzerlerini, az ya da çok, daha önce deneyimlemiştiniz. Fakat şimdi eskisi kadar anlayışlı ve affedici olacağınızı söyleyebilmek oldukça zor. Rüzgar eken fırtına biçermiş ata sözü misali, bunun karşılığını sizden misli misli alacaklar.

Günün Olumlaması: Başarı benim var oluşumun doğal hali, yeteneklerim ise güvencemdir. Evren şimdi bu muhteşem dengeyi birlikte kullanmam için beni destekliyor. Yaşadıklarımı çok daha doğru bir şekilde değerlendiriyor ve kararlarımı bu olgunlukla alıyorum.

Günün Rengi: Oranj

YAY

Maddi konularda beklediğiniz gibi gelişmelerin olmaması canınızı bir hayli sıktı. Sizin dışınızda gelişen olaylar yüzünden kendinizi suçlamaktan ve haksızlık etmekten vazgeçmelisiniz. Kısa bir süre sonra maddi konularda yaptığınız girişimlerin meyvelerini toplayacak ve önemli ilerlemeler kaydedebileceksiniz. Bugün, iki yakın arkadaşınız arasında yaşanabilecek olumsuz gelişmeler sizi bir hayli üzebilir. ikisinin arasında kalmamaya özen göstermeli ve olaylar sakinleşene kadar beklemelisiniz. Üzerinden biraz geçtikten sonra her ikisiyle de konuşarak bir araya gelmelerini sağlamada yardımcı olabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise kendi aile bireylerinizle yaşadığınız gerginliklerden dolayı, durgun ruh haliniz, birlikte olduğunuz insanı endişelendirebilir. Duygularınızı onunla paylaşmalısınız.

Günün Olumlaması: Ruhumun içindeki ışık, şimdi ve burada. Bu ışık; bedenimde, zihnimde ve ilişkilerimde mucizeler yaratıyor. Her yerde karşıma altın fırsatlar çıkıyor. Her türlü zenginliği kendime çekiyor ve bunları en yüce hayrıma olacak şekilde değerlendiriyorum.

Günün Rengi: Mavi

OĞLAK

Gökler, iş hayatınızda birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınız ya da yöneticilerinizle yaşayacağınız ego çatışmalarına işaret etmekte. Sakinliğinizi koruyun. Başkalarının yaptıklarından sorumlu tutulmak istenebilirsiniz. Kendinizi müdafaa edin fakat kimsenin hakkını siz savunmayın. Birlikte çalıştığınız ve sorumlu olduğunuz insanların yaptıklarını gözden geçirmenizde ve tespit ettikleriniz doğrultusunda değişikliklerde bulunmanızda fayda var. Özel yaşamınızda ise bugün son derece alıngan bir tavır içinde olabilirsiniz. Söylenilen her şeyi yanlış anlayıp kendi zihninizde haksız yargılara varabilir ve duygularınızı sertlikle ifade edebilirsiniz. Sudan sebeplerle gününüzü kendinize zehir etmek istemiyorsanız, gökyüzünün uyarılarına kulak verin.

Günün Olumlaması: Başarı benim var oluşumun doğal hali, yeteneklerim ise güvencemdir. Evren şimdi bu muhteşem dengeyi birlikte kullanmam için beni destekliyor. Yaşadıklarımı çok daha doğru bir şekilde değerlendiriyor ve kararlarımı bu olgunlukla alıyorum.

Günün Olumlaması: Kırmızı

KOVA

Bugün kendinizi oldukça gergin ve çatacak yer arayan bir ruh hali içinde bulabilirsiniz. Yalnız kalma ihtiyacınız oldukça yüksek olacağından, ikili ilişkilerinizde tahammülsüz davranışlar sergileyebilir ve ilişkilerinizi zedeleyecek kelimeler sarf edebilirsiniz. Öncelikle sakin olmayı başarmaya çalışmalı ve öfkenizi kontrol altına almaya çalışmalısınız. Finansal konularda beklediğiniz olumlu haberi bugün alabilirsiniz. İkili ilişkinizde duygusal tepkileriniz, birlikte olduğunuz insanla gerginliklere sebep olabilir. Tepki vermek yerine duygularınızı ve hissettiklerinizi tüm netliğinizle ifade edin, sizi anlamaya çalışmasını isteyin. Sizi rahatsız eden konulara tek başınıza çözüm aramaktansa, birlikte değerlendirmelerde bulunun, bu durumu düzeltebilmek için çok daha etkili bir yoldur.

Günün Olumlaması: Değişim rüzgarının ruhumda yarattığı fırtınadan sonra gelen huzurun demindeyim. Yenilenmenin getirdiği şevkle yaşamdan ne istediğimi biliyor, daha kararlı ve huzurlu bir yolda ilerlemeyi seçiyorum.

Günün Rengi: Turkuaz

BALIK

Bugün gelişen olaylar, var olan sıkıntılarınızı hafifleterek daha sağlıklı kararlar alabilmenizi sağlayacaktır. Yaşadığınız gergin olayların hayatınızın geneline yayılmasını önlemek tamamen sizlerin iradesinde. Ya bu iradeyi gösterip yaşanacak güzel gelişmeleri akıllıca değerlendirir ve yeni bir başlangıç yapmayı seçersiniz ya da ilk adımı cesaretle atıp bir başlangıç yaparsınız. Bu şanslı süreci akıllıca değerlendirmeli, yüzünüze gülen şansa şükretmelisiniz. Hızla ilerleme kaydedeceğiniz bu süreç içinde bazı insanların imalı sözleri ve kıskançlıkları ile karşılaşabilirsiniz. Hiç birine aldırmayın ve yolunuza bakın. Siz bunu fazlasıyla hak ettiniz. Maddi konularda önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun getirdiği güvenle risk içeren yatırım ve harcamalardan uzak durmalısınız. Bu dönemde yaşamınızın her alanında dürüst ve şeffaf olmayı seçerseniz. Evren sizi iş ve özel hayatınızda fazlasıyla mükafatlandıracaktır.

Günün Olumlaması: Geçmişi tüm kalbimle affediyorum. Yaşadıklarımla olgunlaşıyorum ve biliyorum ki yerlerin ve göklerin yüce sahibi benim hakkımı yüksek adaleti ile değerlendirir. Sahip olduğum olgunluk, bundan sonrasını en yüce hayrıma olacak şekilde değerlendirip yönümü belirlemem için benim için yeterlidir.

Günün Rengi: Koyu kırmızı**

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AltınFırtınagünlük burç yorumları
Görüş Bildir